Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą w 2018 r.

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102662 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:19

Jednoosobowa działalność gospodarcza jest popularną formą prowadzenia przedsiębiorstwa przez osobę fizyczną. Rejestracja działalności jest bezpłatna, a prowadzenie firmy nie wymaga kapitału początkowego. Warto jednak pamiętać, że w trakcie prowadzenia działalności przedsiębiorca odpowiada całym swoim majątkiem.

Powrót do artykułu: Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą w 2018 r.

#2 Guest_Kiryl

Guest_Kiryl
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:19

Wbrew pozorom zakładanie firmy to nie jest problem. Ja miałem jedynie sporo pytań co do wynajmnu lokalu, kosztów etc. Ale są odpowiedni ludzie którzy się tym zajmują. Ja się zwróciłem do eksperta z przechodzenaswoje.pl z moimi problemami i bardzo szybko mi je rozwiązano.

#3 Banerfger

Banerfger

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2018 - 10:26

Założenie to nie jest problem gorzej wygląda prowadzenie mnie teraz czeka prowadzenie firmy w niemczech bo założyłem działalność właśnie tam ale mam firmę rachunkową która mi pomoże ten temat ugryźć. Myślę że nie taki diabeł straszny jak go malują, lepiej sobie załatwić kogoś kto pomoże nam w razie czego i będziemy bardziej bezpieczni w biznesie.

#4 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 09:34

Jednoosobówka to banał. Jesli tylko nie odpowiadamy za księgowość - wtedy papierów robi się co niemiara! Warto zainwestować jednak w biuro rachunkowe. Ze swej strony polecić mogę Gamę (Myśliborska). Sensowna firma i w ten własnie sensowny sposób zarządzana.

#5 Guest_Wiesiek

Guest_Wiesiek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:25

Ja w tych czasach bym zakładanie działalności rozpoczynał przede wszystkim od znalezienie sobie dobrej księgowości... Moi drodzy bez tego daleko zajechać się nie da. Sam ponad wszystko polecam księgowość GAMA z myśliborskiej.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 11:43

To niestety prawda. Dlatego zapoznajcie się z tekstem, który można znaleźć na: link. Jest tam sporo porad dotyczących księgowości dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych