Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry mechanik

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 14:06

Cześć, potrzebny mi kontakt na dobry serwis samochodowy z doświadczeniem w odgrzybianiu klimatyzacji. Ktoś coś może pomóc? Gdzie w Warszawie warto podjechać żeby zrobili porządek z klimą? Nie chciałbym mieć potem jakiś problemów z oddechowymi sprawami...

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:34

Ze swojego doświadczenia na pewno mogę polecić kia warszawa malibu-auto.pl z którego usług w zakresie serwisów oraz zakupu części i akcesoriów samochodowych korzystam do dziś. W końcu jeden z nielicznych serwisów, które dbają o najwyższą jakość wykonywanych realizacji, dobry zakres cen i przystępne terminy bez ciągłego przedłużania o kolejne dni. Współpracę z nimi spokojnie można zaliczyć do udanych, także również z klimatyzacją są w stanie dość sprawnie sobie poradzić  :)

#3 marcin33

marcin33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 14:56

Tylnie amortyzatory miałem wstawiane ostatnio na Racławickiej na Mokotowie, to jest serwis Wacar dokładnie (tu ich można przejrzeć – wacar.pl). Znają się na robocie, mechanicy z doświadczeniem, bardzo jestem zadowolony z obsługi. Generalnie korzystam z ich oferty dość długo i jakiś problemów nigdy nie miałem.

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:49

Ja natomiast swoje auto serwisuję w Auto-Res w Rzeszowie i jak najbardziej mogę polecić dla posiadaczy m.in dla fiata, jeepa, alfy, czy Hyundaia. Obsługa na poziomie, która stara się jak najlepiej obsłużyć klienta. Do tego mechanicy z doświadczeniem i umiejętnościami jakich można wymagać w autoryzowanym serwisie. Byłem u nich kilkukrotnie na wymianie filtra, oleju, nabiciu klimy, wymianie klocków itd. i za każdym razem wychodziłem zadowolony. To co mieli zrobić wykonali w pełni poprawnie i po cenie jaką uzgodniliśmy. 

#5 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 15:48

Ja swoje auto serwisuje w partnerskim serwisie BMW, MService na Bielanach. Polecił mi znajomy. Są rzetelni, bardzo sprawnie działają, co najważniejsze - w oparciu o pewne standardy BMW, a cenowo są dużo tańsi niż ASO BMW (myślę, że 1/3 zostaje w kieszeni). 

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 02 październik 2018 - 18:40

W ASO zawsze jest najdrożej.

Always look on the bright side of life!

#7 paź37

paź37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 22:05

Tak, to prawda. Ale tutaj w grę wchodzi jeszcze to, że MService oferuje wysoką jakość usług, jako serwis partnerski BMW muszą się trzymać pewnych standardów :) Większych różnic nie ma, podejrzewam, względem ASO. A cenowo już tak :) 

#8 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 10:06

Jeżeli dobry serwis to autoryzowany serwis VW także po okresie gwarancyjnym. Dobre ceny, świetna jakość realizacji i mechanicy na odpowiednio wysokim poziomie. 

#9 novisska

novisska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 22:45

Ja swoje auto serwisuje w partnerskim serwisie BMW, MService na Bielanach. Polecił mi znajomy. Są rzetelni, bardzo sprawnie działają, co najważniejsze - w oparciu o pewne standardy BMW, a cenowo są dużo tańsi niż ASO BMW (myślę, że 1/3 zostaje w kieszeni). 

Brzmi to fajnie, to jest ich strona http://serwisbmw.net/? A kojarzysz, jak z terminami na naprawy? Mam kilka rzeczy w sumie na już do zrobienia... Dobry mechanik przydałby się jak nigdy :) 

#10 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 20:03

Mój kolega serwisuje tam swoje BMW - mam na myśli ten serwis http://serwisbmw.net/ Zawsze jest bardzo zadowolony i nam tez polecał, jeszcze nie było okazji, bo póki co wszystko śmiga, ale jak tylko zajdzie potrzeba, to na pewno się do nich udam, bo mam rekomendacje ze sprawdzonego źródła :) 

#11 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 23:27

Ja proponowałbym udać się do profesjonalnego warsztatu samochodowego. Na rynku nie brakuje dobrych warsztatów samochodowych. Ze swojej strony jestem w stanie polecić http://www.prowarsztat.pl/ z Nowej Iwanicznej.

#12 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 22 luty 2019 - 14:26

Mechanika nie znam dobrego (a przynajmniej nie z Waszej okolicy), ale sprawdzcie https://www.automatyka24.pl/plsadze, ze rzeczy od nich ze strony moga sie przydac nie jednemu z Was. Czesto maja rabaty i promocje wiec warto sledzic ich oferte ;)

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#13 Guest_tołdi

Guest_tołdi
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 15:04

Jeśli chodzi o markę BMW polecić moge serwis z którego ja korzystam i tam naprawiam auto- Warszawskie serwis Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej. Zaufani mechanicy, wszystko naprawiane jak należy 

#14 kaja.idzi

kaja.idzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 17:37

Mnie znajomy polecił Serwis Partnerski BMW, MService na Bielanach a dokładnie na Wólczyńskiej. Wcześniej korzystałam z ASO, ale jest drożej sporo i czuje się tę różnicę w portfelu. A jakość obsługi i profesjonalizm naprawy wg mnie na tym samym poziomie. Jak mawiał klasyk: skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? :) 

#15 Guest_belzekk88

Guest_belzekk88
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 16:27

Jeśli naprawa Hyundaia to moge polecić miejsce gdzie ja naprawiam swoje auto- katowicki serwis MMCars na Lotnisko 81, dla mnie najlepszy. Wszystkie naprawy terminowo, szybko, no i przede wszystkich na oryginalnych cześciach pracuja

#16 krevio

krevio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 21 maj 2019 - 13:03

A ja polecam zajrzeć na stronę https://dufal.pl/szkolenia oprócz tego, ze profesjonalnie zajmuja sie naprawa aut i auto detailingiem to oprocz tego organizuja szkolenia. Mozna sie nauczyc na nich usuwania wgniecen po gradobiciu metoda PDR, ale nie tylko.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:56

ja jestem bardzo zadowolona z usług diesel-smolna.pl

#18 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:49

Dobra, ale jaka miejscowość może? Sądze, że mechaników od klimy nie brakuje i w wielu miastach można znaleźć naprawdę świetnych specjalistów.

#19 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:33

Ja w Warszawie korzystam z usług MService na Bielanach, jeśli chodzi o naprawę aut BMW, to zdecydowanie warto do nich się zgłosić, bo się w tym specjalizują. Moim zdaniem to świetny wybór, tutaj wszelkie namiary http://serwisbmw.net/

#20 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:17

Cześć, potrzebny mi kontakt na dobry serwis samochodowy z doświadczeniem w odgrzybianiu klimatyzacji. Ktoś coś może pomóc? Gdzie w Warszawie warto podjechać żeby zrobili porządek z klimą? Nie chciałbym mieć potem jakiś problemów z oddechowymi sprawami...

Na początek warto spróbować samemu z aerozolem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych