Kategorie
Skocz do zawartości

Dobry mechanik

pawelszabla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze swojego doświadczenia na pewno mogę polecić kia warszawa malibu-auto.pl z którego usług w zakresie serwisów oraz zakupu części i akcesoriów samochodowych korzystam do dziś. W końcu jeden z nielicznych serwisów, które dbają o najwyższą jakość wykonywanych realizacji, dobry zakres cen i przystępne terminy bez ciągłego przedłużania o kolejne dni. Współpracę z nimi spokojnie można zaliczyć do udanych, także również z klimatyzacją są w stanie dość sprawnie sobie poradzić  :)

Tylnie amortyzatory miałem wstawiane ostatnio na Racławickiej na Mokotowie, to jest serwis Wacar dokładnie (tu ich można przejrzeć – wacar.pl). Znają się na robocie, mechanicy z doświadczeniem, bardzo jestem zadowolony z obsługi. Generalnie korzystam z ich oferty dość długo i jakiś problemów nigdy nie miałem.

• 2 tygodnie później...

Ja natomiast swoje auto serwisuję w Auto-Res w Rzeszowie i jak najbardziej mogę polecić dla posiadaczy m.in dla fiata, jeepa, alfy, czy Hyundaia. Obsługa na poziomie, która stara się jak najlepiej obsłużyć klienta. Do tego mechanicy z doświadczeniem i umiejętnościami jakich można wymagać w autoryzowanym serwisie. Byłem u nich kilkukrotnie na wymianie filtra, oleju, nabiciu klimy, wymianie klocków itd. i za każdym razem wychodziłem zadowolony. To co mieli zrobić wykonali w pełni poprawnie i po cenie jaką uzgodniliśmy. 

• 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Ja swoje auto serwisuje w partnerskim serwisie BMW, MService na Bielanach. Polecił mi znajomy. Są rzetelni, bardzo sprawnie działają, co najważniejsze - w oparciu o pewne standardy BMW, a cenowo są dużo tańsi niż ASO BMW (myślę, że 1/3 zostaje w kieszeni). 

Brzmi to fajnie, to jest ich strona http://serwisbmw.net/? A kojarzysz, jak z terminami na naprawy? Mam kilka rzeczy w sumie na już do zrobienia... Dobry mechanik przydałby się jak nigdy :) 

• 4 tygodnie później...

Mój kolega serwisuje tam swoje BMW - mam na myśli ten serwis http://serwisbmw.net/ Zawsze jest bardzo zadowolony i nam tez polecał, jeszcze nie było okazji, bo póki co wszystko śmiga, ale jak tylko zajdzie potrzeba, to na pewno się do nich udam, bo mam rekomendacje ze sprawdzonego źródła :) 

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o markę BMW polecić moge serwis z którego ja korzystam i tam naprawiam auto- Warszawskie serwis Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej. Zaufani mechanicy, wszystko naprawiane jak należy 

• 2 tygodnie później...

Mnie znajomy polecił Serwis Partnerski BMW, MService na Bielanach a dokładnie na Wólczyńskiej. Wcześniej korzystałam z ASO, ale jest drożej sporo i czuje się tę różnicę w portfelu. A jakość obsługi i profesjonalizm naprawy wg mnie na tym samym poziomie. Jak mawiał klasyk: skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? :) 

• 1 miesiąc temu...
Gość belzekk88

Jeśli naprawa Hyundaia to moge polecić miejsce gdzie ja naprawiam swoje auto- katowicki serwis MMCars na Lotnisko 81, dla mnie najlepszy. Wszystkie naprawy terminowo, szybko, no i przede wszystkich na oryginalnych cześciach pracuja

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, potrzebny mi kontakt na dobry serwis samochodowy z doświadczeniem w odgrzybianiu klimatyzacji. Ktoś coś może pomóc? Gdzie w Warszawie warto podjechać żeby zrobili porządek z klimą? Nie chciałbym mieć potem jakiś problemów z oddechowymi sprawami...

Na początek warto spróbować samemu z aerozolem.

• 3 tygodnie później...

W Warszawie mogę polecić serwis partnerski BMW, MService na Bielanach. Tu można więcej poczytać  o ich usługach http://serwisbmw.net/serwis/ Co najważniejsze, działają w oparciu o procedury BMW i działają solidnie i terminowo. Uczciwe podejście do Klienta to w tych czasach towar deficytowy, ale w MService można liczyć na uczciwe usługi. 

Też jestem za takimi serwisami,  ale to zależy jaki masz problem z samochodem.  w moim przypadku dopiero co Musiałem zajechać do serwisu regeneracji filtrów DPF Jak się można domyślić po to by wyczyścić filtr.  podobno są jakieś równe środki do tego by samemu wyczyścić chwil ale jednak zostaje z nim dalej cały czas ten którego także trzeba się pozbyć,  A to jedynie osiągniemy przy regeneracji filtra w serwisie.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W Warszawie mogę polecić serwis partnerski BMW, MService na Bielanach. Tu można więcej poczytać  o ich usługach http://serwisbmw.net/serwis/ Co najważniejsze, działają w oparciu o procedury BMW i działają solidnie i terminowo. Uczciwe podejście do Klienta to w tych czasach towar deficytowy, ale w MService można liczyć na uczciwe usługi. 

Również tam się serwisuję. Super miejsce, bardzo mi się podoba właśnie to podejście, o którym piszesz i profesjonalizm, który jest widoczny na każdym kroku. Ceny bardzo dobre, wg mnie jakieś 1/3 taniej niż w ASO, a jakość naprawdę nie maleje wraz z ceną, tylko trzyma wysoki poziom :) 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...