Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry mechanik

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 14:06

Cześć, potrzebny mi kontakt na dobry serwis samochodowy z doświadczeniem w odgrzybianiu klimatyzacji. Ktoś coś może pomóc? Gdzie w Warszawie warto podjechać żeby zrobili porządek z klimą? Nie chciałbym mieć potem jakiś problemów z oddechowymi sprawami...

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:34

Ze swojego doświadczenia na pewno mogę polecić kia warszawa malibu-auto.pl z którego usług w zakresie serwisów oraz zakupu części i akcesoriów samochodowych korzystam do dziś. W końcu jeden z nielicznych serwisów, które dbają o najwyższą jakość wykonywanych realizacji, dobry zakres cen i przystępne terminy bez ciągłego przedłużania o kolejne dni. Współpracę z nimi spokojnie można zaliczyć do udanych, także również z klimatyzacją są w stanie dość sprawnie sobie poradzić  :)

#3 marcin33

marcin33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 14:56

Tylnie amortyzatory miałem wstawiane ostatnio na Racławickiej na Mokotowie, to jest serwis Wacar dokładnie (tu ich można przejrzeć – wacar.pl). Znają się na robocie, mechanicy z doświadczeniem, bardzo jestem zadowolony z obsługi. Generalnie korzystam z ich oferty dość długo i jakiś problemów nigdy nie miałem.

#4 JarekDon

JarekDon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:49

Ja natomiast swoje auto serwisuję w Auto-Res w Rzeszowie i jak najbardziej mogę polecić dla posiadaczy m.in dla fiata, jeepa, alfy, czy Hyundaia. Obsługa na poziomie, która stara się jak najlepiej obsłużyć klienta. Do tego mechanicy z doświadczeniem i umiejętnościami jakich można wymagać w autoryzowanym serwisie. Byłem u nich kilkukrotnie na wymianie filtra, oleju, nabiciu klimy, wymianie klocków itd. i za każdym razem wychodziłem zadowolony. To co mieli zrobić wykonali w pełni poprawnie i po cenie jaką uzgodniliśmy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych