Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra restauracja

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:56

Cześć, szukam dobrej restauracji w Gdańsku na organizację większego spotkania rodzinnego. Zależy mi na smacznym jedzeniu, miłej i szybkiej obsłudze, może specyficznych dodatkach (trudno na razie powiedzieć). Wolę przejrzeć komentarze :)

#2 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:57

Ja mogę polecić restaurację na Helu - Checz. Mają tam bardzo dobre jedzenie w niezłych cenach, a w dodatku wybór dań jest spory. Mają też coś w sam raz dla najmłodszych, więc jeśli chodzi o imprezę rodzinną to trudno znaleźć lepsze miejsce.

#3 michalsebeks90

michalsebeks90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 13:52

Bardzo duże porcje w porównaniu do konkurencji ma Panorama. Zawsze się u nich najadałem, co jest ogólnie rzadkością w trójmiejskich restauracjach (paradoksalnie).

#4 Loran

Loran

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:40

Mogę polecić dobrą restaurację w Warszawie. Ostatnio przez przypadek odwiedziłam Bubbles Bar. Mimo, że było bardzo dużo gości to udało się znaleźć dla mnie stolik. Nie wiedziałam, że mają aż takie obłożenie. Gdy podali danie, które zamówiłam zrozumiałam dlaczego tyle osób tu przychodzi. Ich kuchnia to po prostu poezja smaku. Mimo, że spieszyłam się na spotkanie z przyjaciółką to nie mogłam się oprzeć aby zamówić jeszcze deser.

#5 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:46

Mogę polecić dobrą restaurację w Warszawie. Ostatnio przez przypadek odwiedziłam Bubbles Bar. Mimo, że było bardzo dużo gości to udało się znaleźć dla mnie stolik. Nie wiedziałam, że mają aż takie obłożenie. Gdy podali danie, które zamówiłam zrozumiałam dlaczego tyle osób tu przychodzi. Ich kuchnia to po prostu poezja smaku. Mimo, że spieszyłam się na spotkanie z przyjaciółką to nie mogłam się oprzeć aby zamówić jeszcze deser.

I założyła Pani konto na forum specjalnie po to, że w poście o Gdańsku wychwalać restaurację z Warszawy całkiem bezinteresownie? 

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 02 październik 2018 - 18:53

A chodzicie do restauracji M. Gessler?

Always look on the bright side of life!

#7 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 11:35

Akurat jeśli o Warszawę chodzi, to jedną z ciekawszych restauracji jest moim skromnym zdaniem Szkutnia, która znajduje się na Białołęce. Oferują przede wszystkim jedzenie włoskie, w tym pizzę prosto z pieca opalanego drewnem (na http://www.szkutnia.waw.pl/pl/menu/ sprawdzić możecie aktualne menu). Również dla dzieci znajdzie się coś odpowiedniego. Jeśli nie byliście, to zachęcam do odwiedzenia - warto choćby dla jedzenia i rodzinnej atmosfery. ;)

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 19:26

Dobra restauracja to taka, w której możesz zarówno zjeść romantyczną kolację z drugą połówką jak i wyskoczyć ze znajomymi na wieczór przy pogaduszkach :) Dlatego ja najbardziej lubię pizzerie. Najczęściej odwiedzam https://www.pizzadom...cza-c-h-pogoria, bo w dominium mają pizzę, która smakuje po prostu wszystkim :D Jest ogromny wybór, każdy może wybrać sobie takie ciasto, jakie mu pasuje- czy to grube, czy cienkie, czy klasyczne. Dodatków też jest mnóstwo, ale ja najbardziej lubię pizzę z szynką! Uwielbiam pizzerię też dlatego, że można zjeść tam nie tylko pizzę! Są też sałatki i makarony, które najbardziej lubi mój chłopak. Idąc do dominium możemy iść na kompromis- ja zamawiam sobie dużą pizzę a on makaron i sałatkę :D A jak idziemy do dominium całą rodzinką, to zazwyczaj jest, że każdy bierze co innego. Wybór jest naprawdę spory a pizza zawsze jest pyszna i ciepła, więc smakuje każdemu! Kurczę, aż zrobiłam się głodna :D Chyba muszę wyciągnąć chłopaka na jakąś wieczorną pizzę!

#9 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:53

Ja dawno nie miałem okazji być w jakimś sprawdzonym lokalu gastronomicznym. Chyba czas to zmienić. ;)

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#10 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:54

Sprawdźcie tutaj http://lavita.kolobrzeg.pl/ ! Restauracja mieści się w bardzo fajnym miejscu, które dodaje klimatu całemu pomieszczeniu. Wydaje mi się, że to jedna z lepszych restauracji w Kołobrzegu. Każdy może tam znaleźć danie, który będzie odpowiadało Waszym kubkom smakowym. Wiele osób odwiedza to miejsce w ciągu roku i dają mu naprawdę ciekawe opinie.

#11 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:01

Gdzie chodzicie najczęściej?:)

#12 Justyna21

Justyna21

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:01

Wpadaj do nas na drugi koniec Polski :D Pizza Wisła piękne widoki. Czego chcieć więcej :D

#13 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:42

Do jakich restauracji? Zależy na co mam ochotę :) I zależy jaka jest okazja. Na tygodniu nie zawsze mamy ochotę z żoną gotować i najczęściej wybieramy jakieś miejsce, w którym można kupić zestawy obiadowe. Staramy się unikać fast foodów, z uwagi na to,ze mamy prace siedzącą i taka praca nie ma duzego zapotrzebowania energetycznego. 

Jeśli jednak idzie weekend, lubię wybrać sie albo do jakiejś dobrej restauracji na obiad, albo wieczorem na pizzę. Ze znajomymi albo po prostu we dwoje.

Smaczne i bardzo różnorodne pizze ma na przykład sieć telepizza http://www.telepizza.pl

#14 isabelkaa

isabelkaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2019 - 22:44

A według mnie nawet najlepsza restauracja nie pobije domowego obiadku :D 

#15 boddekk

boddekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 11:05

Oj, jadłem tam kilka razy smaczną pizzę. Za pierwszym razem to była mięsna, ale nie pamiętam nazwy - zdaje się, że z wołowiną. O dziwo w https://www.pizzeria...ra.pl zobacz to potrafią przygotować smaczną pizzę z wędzonym kurczakiem, co jest przecież rzadkością. Zazwyczaj ten kurczak absolutnie nie ma smaku... No i jeszcze ta pizza z sosem śmietanowym - niby całkowicie inna, a wyjątkowa.

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 11:42

Na innych forach reklama jest powodem do zablokowania treści, szkoda, że tu administrator nie robi tak samo

#17 Karolina55

Karolina55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 21:03

Polecam restaurację Zacisze w Pszczynie. Pyszna i świeża kuchnia. Niezwykły i urokliwy klimat tego miejsca sprawia, że chce się tam wracać. Menu bardzo ciekawe.

#18 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 10:56

W Kołobrzegu ta jest godna polecenia http://myfish.kolobrzeg.pl/ nie raz już tam miałam okazję być na obiedzie podczas wakacji i zawsze dania świeże, smaczne i w dobrych cenach do tego. Szczególnie ryby doskonale przyrządzają i dania dla dzieci, za 15 zł maluchy się naprawdę najedzą. 

#19 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 21:19

Jak lubicie włoską kuchnię to na pewno musicie się wybrać do https://staremetropolis.pl/ ! Chociaż nie tylko włoską, bo mają też przepyszne dania z grilla. Ja co prawda jeszcze ich nie próbowałam, ale za to mój mąż jest ich największym fanem. Moje must have to zdecydowanie pizza, która smakiem bardzo przypomina mi tą z Włoch!

#20 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:20

W Warszawie polecam Milanovo na Wilanowie, tu ich strona - znajdziecie tam menu https://milanovo.pl Można zamówić sobie z dostawą do domu, czyli na dowóz. Jedzonko pycha, fajne pizze, makarony, super sałatki :) Każdy wybierze coś dla siebie. Mój ulubiony makaron u nich to Almonde, palce lizać :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych