Skocz do zawartości

Zdjęcie

O czym należy pamiętać przy podejmowaniu decyzji o założeniu firmy

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102442 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:29

Chcesz założyć własną firmę, ale zastanawiasz się, jak to zrobić? Postaramy się Ci w tym pomóc i pokazać niezbędne kroki. O czym należy pamiętać?

Powrót do artykułu: O czym należy pamiętać przy podejmowaniu decyzji o założeniu firmy

#2 Guest_Rozalia

Guest_Rozalia
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:29

Ja po 10 latach pracy na etacie w końcu postanowiłem otworzyć własną firmę w stolicy. Wiadomo początki nie były łatwe, wiele rzeczy nie rozumiałem i nie miałem o nich bladego pojęcia. Całe szczęście znalazłam świetną osobę, która pomogła mi to wszystko załatwić. Gdyby nie Pani Grabowska z biura rachunkowego Gama na Tarchominie to nie wiem jakbym to wszystko sama załatwiła.

#3 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 12:49

Trzeba też pamiętać o takich podstawach jak media.

#4 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 17:22

Dokładnie, media to podstawa. U mnie gaz jest od firmy Tauron.

#5 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 14:34

Wojtek i co, jesteś zadowolony? Słyszałam, że mają taką ofertę dla firm, ale sama nie skorzystałam jeszcze, zastanawiam się.

#6 Guest_Natasza

Guest_Natasza
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:00

Właśnie będę zakładać własną działalność, ale muszę w końcu się zdecydować na jakiegoś dostawcę prądu jak i gazu. Możecie coś polecić ?

#7 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 10:58

Tauron ma dobrą ofertę, gaz i prąd można połączyć w jeden pakiet i wtedy jest jeszcze taniej.

#8 Guest_Natasza

Guest_Natasza
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 18:38

A czemu akurat Tauron ? Czym Cię kupili ? No i zastanawiam się że jakby chciała zmienić dostawcę to długo muszę czekać ?

#9 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 08:54

Tauron zmianę załatwia za Ciebie, także nie masz się czym martwić. A spodobały mi się oczywiście ceny, ale też naprawdę dobrzy fachowcy, w razie awarii są od razu na zawołanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych