Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medycyna estetyczna w Warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rumzi

Rumzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:18

Doradzicie jakiegoś lekarza od medycyny estetycznej w Warszawie? Chodzi tutaj o namiary na kogoś kto doradzi w jaki sposób pozbyć się na twarzy przebarwień

Usługi Remontowo-Budowlane Start
ul. Konrada Wallenroda 2c/5
20-607 Lublin
NIP: 9462168253
Regon: 060343621
tel.: 693 466 295
e-mail: info@lublinrolety.pl

#2 mlodamama21x

mlodamama21x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 06:59

Ja Ci mogę polecić przejechać się do Lublina. Ceny dużo niższe niż w Warszawie, a poziom świadczonych usług podobny. Ofertę możesz sprawdzić na stronie medycyna estetyczna lublin

#3 elektro83

elektro83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:54

Według mnie wart uwagi jest także ten botoks w Warszawie :) Warto się bliżej przyjrzeć ich ofercie :)

Do trzech razy sztuka   

#4 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 318 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 13:10

No nie wiem czy ktokolwiek wybierze się do Lublina skoro pyta sie o możliwosc wykonania zabiegów na twarz w Warszawie.Poza tym ceny zabiegów są zbliżone w tych większych miastach. W Warszawie jest wiele klinik, ze swojej strony polecam tę klinike na Ursynowie:

https://ursynow-ame.pl/

Której wierną klientką jestem już od dłuższego czasu. Wykonuje tam zabieg botoksu Oraz jesienią oraz wiosną chodzę na zabiegi peelingami medycznymi. 

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:57

Niestety nie mieszkam w okolicach stolicy, ale mogę polecić gabinet medycyny estetycznej z lokalizacją w Gliwicach. Sama trafiłam na ich usługi przypadkowo przez stronę internetową: http://dermapoint.pl...yna-estetyczna/  teraz gdy jestem już po dwóch zabiegach mogę śmiało Wam ich polecić. Profesjonalny personel z pozytywnym podejściem do pacjenta. Oferują cały szereg różnych rozwiązań, więc warto udać się nawet na zwykłą konsultację.

#6 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 09:26

A czy są tu Panie, które miały zabieg z użyciem kwasu hialuronowego? Ja chciałabym wypełnić sobie usta, ale tak, żeby efekt był naturalny. Ciekawi mnie jakie produktu użyto w Waszym przypadku przy tym zabiegu? Mi lekarz proponuje Restylane Kysse. Czytałam sporo i to marka działająca na rynku światowym wieeele lat, jest też na liście FDA, co jest dla mnie bardzo ważne, bo zależy mi na bezpieczeństwie Chyba nie muszę się niczego obawiać co nie? 

#7 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:20

Polecam dra Migałę z Kliniki Sfera. Bardzo dobry specjalista, zdecydowanie zna się na swojej pracy. Do tego miły, wprowadza świetną atmosferę podczas wizyty czy zabiegu. Ja jestem bardzo z niego zadowolona :) Tu strona jak by ktoś chciał zapoznać się z ofertą http://www.klinikasfera.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych