Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać się na wakacje bez kredytu?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 22:57

Wakacje kredytowe to zawieszenie spłaty raty kredytu. Banki same ustalają zasady takiego zawieszenia. Dowiedz się, jak korzystać z wakacji kredytowych i dokładnie przeczytaj, na czym one polegają.

Powrót do artykułu: Jak wybrać się na wakacje bez kredytu?

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 22:57

Wakacje to czas niezbędny do tego, żeby naładować się pozytywną energią i wypocząć. można oczyścić umysł i pozwolić ciału odpocząć od codziennego pośpiechu, ciągłej presji. W kwestii finansowania wakacyjnych wyjazdów pożyczką ważny jest fakt, iż pieniądze te bardzo często możemy pozyskać bez większych przeszkód. W wonga ja miałem po pół godz.

#3 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:22

Witam! Marek, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:02

Może warto byłoby po prostu zbierać na wakacje wcześniej, a nie na miesiąc przed planowanym wyjazdem?

#5 stalowiec23

stalowiec23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2018 - 23:56

Może warto byłoby po prostu zbierać na wakacje wcześniej, a nie na miesiąc przed planowanym wyjazdem?

Dokładnie! To najlepszy sposób. Kredyt potem się za nami ciągnie. Nie jest to komfortowa sytuacja.

Zawsze można wyjazd zorganizować samemu, a nie wszystko zlecać biurom podróży. Ja tak robię od lat i z rodziną bardzo dobrze wspominamy każde wakacje. Jedziemy autobusem. Z doświadczenia wiem, że warto się przesiąść z samochodu. Bilety zamawiamy na portalu https://dworzeconline.pl/szukaj

#6 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 14:12

Jak nie chcecie wydać dużo na wakacje to najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie fajnej oferty last minute. Maroko jest bardzo tanie - https://www.ewakacje...ko-last-minute/. Już za tysiaka można cały tydzień odpoczywać w Maroko i to w całkiem fajnym hotelu. Wydaje mi się, że to niedrogo, a na pewno taniej wyjdzie niż wakacje w Polsce :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych