Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać się na wakacje bez kredytu?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102658 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 22:57

Wakacje kredytowe to zawieszenie spłaty raty kredytu. Banki same ustalają zasady takiego zawieszenia. Dowiedz się, jak korzystać z wakacji kredytowych i dokładnie przeczytaj, na czym one polegają.

Powrót do artykułu: Jak wybrać się na wakacje bez kredytu?

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 22:57

Wakacje to czas niezbędny do tego, żeby naładować się pozytywną energią i wypocząć. można oczyścić umysł i pozwolić ciału odpocząć od codziennego pośpiechu, ciągłej presji. W kwestii finansowania wakacyjnych wyjazdów pożyczką ważny jest fakt, iż pieniądze te bardzo często możemy pozyskać bez większych przeszkód. W wonga ja miałem po pół godz.

#3 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:22

Witam! Marek, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:02

Może warto byłoby po prostu zbierać na wakacje wcześniej, a nie na miesiąc przed planowanym wyjazdem?

#5 stalowiec23

stalowiec23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 październik 2018 - 23:56

Może warto byłoby po prostu zbierać na wakacje wcześniej, a nie na miesiąc przed planowanym wyjazdem?

Dokładnie! To najlepszy sposób. Kredyt potem się za nami ciągnie. Nie jest to komfortowa sytuacja.

Zawsze można wyjazd zorganizować samemu, a nie wszystko zlecać biurom podróży. Ja tak robię od lat i z rodziną bardzo dobrze wspominamy każde wakacje. Jedziemy autobusem. Z doświadczenia wiem, że warto się przesiąść z samochodu. Bilety zamawiamy na portalu https://dworzeconline.pl/szukaj

#6 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 14:12

Jak nie chcecie wydać dużo na wakacje to najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie fajnej oferty last minute. Maroko jest bardzo tanie - https://www.ewakacje...ko-last-minute/. Już za tysiaka można cały tydzień odpoczywać w Maroko i to w całkiem fajnym hotelu. Wydaje mi się, że to niedrogo, a na pewno taniej wyjdzie niż wakacje w Polsce :D

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 10:14

Nie tylko oferty last minute są najtańsze. Podróż można też planować samodzielnie, wtedy nawet na transporcie można zaoszczędzić. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i jak szukać tanich biletów lotniczych, a w tym pomocna jest lektura tego tekstu https://turystyka360...lotniczych,7245 . Nie wszyscy wiedzą kiedy bilety lotnicze są najtańsze, warto to zmienić.

Always look on the bright side of life!

#8 Guest_Pamela Rosa Flores

Guest_Pamela Rosa Flores
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 11:56

Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019: pamelarosaflores11@gmail.com

#9 kalinowska

kalinowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 luty 2019 - 12:28

uważam, że kredyt na święta czy wakacje to życie ponad stan, jeśli kogoś nie stać na wystawne święta czy luksusowe wakacje, to powinien dostosować wydatki do zarobków, a jeśli już jest wielka potrzeba wzięcia kredytu, to warto skonsultować się z doradcą kredytowym niż korzystać z chwilówek,

#10 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 01 luty 2019 - 13:07

Nie ma to jak brać kredyt tylko po to, by pojechać na wakacje. Bardziej idiotyczne jest chyba tylko branie kredytu na wesele.  ^_^

#11 Krychna

Krychna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 luty 2019 - 15:16

Jak trzeba to i na wakacje się bierze kredyt. Człowiek musi wypocząć, by naładować akumulatory na kolejny rok. Osobiście biorę kredyty raczej na konkretniejsze wydatki, ale nie ma co oceniać innych. Gdybyście chcieli dostać kredyt gotówkowy na dobrych warunkach, to może w Habza Finanse znajdziecie dla siebie odpowiedni kredyt. Mają tam rózne kredyty, gotówkowe, leasingi, czy choćby kredyt konsolidacyjny hipoteczny Mega przydatny przy problemach z zadłuzeniem.

#12 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 marzec 2019 - 12:24

Moim zdaniem nie warto brać kredytu. Obecnie wakacje nie są już aż tak dużym wydatkiem jak kiedyś i wiele osób może sobie na nie pozwolić. Są też firmy, które organizują wyjazdy - polecam zajrzeć na https://www.travel-concierge.com.pl/i wybrać coś dla siebie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych