Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karta Dużej Rodziny - uprawnienia, zmiana od 2019 r.

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671912 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 21:40

Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin, posiadających co najmniej trójkę dzieci. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą skorzystać ze zniżek m.in. idąc do kina, teatru czy też podróżując środkami transportu publicznego po całej Polsce. Od 2019 r. posiadaczy karty czeka ważna zmiana.

Powrót do artykułu: Karta Dużej Rodziny - uprawnienia, zmiana od 2019 r.

#2 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 21:40

dobrze mieć tę kartę ja dostałem rabat na ssanga na przykład bo ta marka honoruje kartę dużej rodziny. Przejazdy komunikacją sporo kosztują więc to ulga finansowa jak jest mniej do zapłaty

#3 Guest_Olcia

Guest_Olcia
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:48

Czy jak mam 2 dzieci żyjących a jedno urodziłam martwe czy też mogę się starać o kartę dużej rodziny

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 23:24

Ja mam kartę dużej rodziny i mało jest upust na tą kartę dużej rodziny

#5 Guest_jakotako

Guest_jakotako
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 21:04

Witam, powiedzmy sobie szczerze kdr to raczej chwyt marketingowy polityków niż pomoc dla dużych rodzin. Ja mam 6 osobowa rodzinę aby nie jeździć dwoma mniejszymi musiałem kupić jedno większe, co skutkuje że muszę więcej tankować bo auto więcej pali i np zniżka na paliwo to śmiech na sali aż 3,2 zl jak zatankuje za 200zl, czasami zastanawiam się czy warto wyciągać tą kartę na stacji, bo nawet za to chleba nie kupię ;( Według mnie to by była pomoc gdyby oszczędności na litrze paliwa sięgały 20% wtedy można mówić że się pomaga dużym rodziną.

#6 Guest_Zenada

Guest_Zenada
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 22:15

Ale brednie mam ta karte i co z tego jak praktycznie nigdzie nie mozna skorzystac. Jestem z woj. Dolnoslaskiego ide do kina i karty nie uznaja . Ide do zoo i tez nie uznaja bo z innego miasta jestem chociaz to samo woj.dolnoslaskie. jedynie pkp zal a mowicie ze znizki do kina .zoo. teatr a to nie prawda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych