Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabianie na Forex

SyncTrading TeleTrade Inves Forex

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 23:28

Szukam możliwości pomnożenia swoich oszczędności, żeby nie tracić na bankowych lokatach. Nie mam tyle, żeby lokować w nieruchomościach czy funduszach inwestycyjnych. Wydaje się, że Forex może być dobrym rozwiązaniem. Nie znam się na zasadach działania tego rynku, ale znalazłam SyncTrading TeleTrade Inves, gdzie bez specjalnie głębokiej wiedzy można powielać transakcje Traderów, którzy mają najlepsze wyniki. Czy ktoś ma już doświadczenia z rynku Forex?

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 20:30

Jeżeli chodzi o Forex, a dokładnie SyncTrading TeleTrade Invest to powiem Ci, że trafiłeś na pewno dobrze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć jak i dla traderów, którzy dzięki swojej wiedzy mają dodatkową możliwość zarabiania bez konieczności ryzykowania większej ilości gotówki. Wszystkie strony zyskują i myślę, że te narzędzie z czasem stanie się jeszcze bardziej popularne.

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 12:41

Też bardzo lubię inwestować na rynku Forex. Moim zdaniem kluczowe jest aby stale poszerzać swoją wiedzę na ten temat. No być na bieżąco ze zmianami :) Całkiem niedawno weszły nowe regulacje, o których przeczytałam na https://www.pb.pl/xt...ku-forex-929672. To trochę zmieniło moje plany inwestycyjne i wyszło mi to na dobre! Gdybym się o tym zmianach nie dowiedziała, to byłoby kiepsko :/ 

#4 BackBasia

BackBasia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:34

jeśli chcesz zacząć inwestować to wpierw warto przejść przez kurs inwestowania dla początkujących, czyli po prostu zapoznać się z materiałami na temat podstaw inwestowania, polecam na początek tego bloga, jest tam sporo o podstawach inwestowania i tym jak działa forex - http://sekretyinwest...z-inwestowania/

#5 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 11:03

Zarabiać można również bez inwestycji własnej i żadnego ryzyka. Na tej stronie https://jak-zarabiac.com/ opisano mnóstwo sposobów na dodatkowy dochód w Internecie i nie tylko.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:32

a z jakich automatów na forex polecacie skorzystać?

#7 Guest_Magdzin

Guest_Magdzin
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 10:07

a z jakich automatów na forex polecacie skorzystać?

Z takich, które mają wyniki sprawdzone na przynajmniej rok wstecz... żeby było wiadomo chociaż orientacyjnei jak to działa. Ja się zastanawiam czy nie skorzystać teraz z automatu forexowego w firmie Properly (od proptradingu) - dość sensownie to u nich wygląda, ale oglnie jeszcze się nie zdecydowałem

#8 buuczek

buuczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:01

Z takich, które mają wyniki sprawdzone na przynajmniej rok wstecz... żeby było wiadomo chociaż orientacyjnei jak to działa. Ja się zastanawiam czy nie skorzystać teraz z automatu forexowego w firmie Properly (od proptradingu) - dość sensownie to u nich wygląda, ale oglnie jeszcze się nie zdecydowałem

Nawet pół roku już styknie w ostateczności bo zazwyczaj jakieś kiepskie automaty działają ok 3-4 miesięcy. Na szybko co spojrzałem to widzę ze firma Properly działa juz ładnych kilka lat na rynku firm Proptradingowych. Aż poszukam sobie więcej info na jej temat :) Dzięki za nakierunkowanie.

#9 Guest_kurzastopa

Guest_kurzastopa
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:22

wg mnie pół roku to mało. Ale lepszy rydz niż nic.

Co to za properly co piszecie bo nic nie wiem? gdzie mogę o tym poczytać

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SyncTrading TeleTrade Inves, Forex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych