Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabianie na Forex

SyncTrading TeleTrade Inves Forex

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 23:28

Szukam możliwości pomnożenia swoich oszczędności, żeby nie tracić na bankowych lokatach. Nie mam tyle, żeby lokować w nieruchomościach czy funduszach inwestycyjnych. Wydaje się, że Forex może być dobrym rozwiązaniem. Nie znam się na zasadach działania tego rynku, ale znalazłam SyncTrading TeleTrade Inves, gdzie bez specjalnie głębokiej wiedzy można powielać transakcje Traderów, którzy mają najlepsze wyniki. Czy ktoś ma już doświadczenia z rynku Forex?

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 20:30

Jeżeli chodzi o Forex, a dokładnie SyncTrading TeleTrade Invest to powiem Ci, że trafiłeś na pewno dobrze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć jak i dla traderów, którzy dzięki swojej wiedzy mają dodatkową możliwość zarabiania bez konieczności ryzykowania większej ilości gotówki. Wszystkie strony zyskują i myślę, że te narzędzie z czasem stanie się jeszcze bardziej popularne.

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 638 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 12:41

Też bardzo lubię inwestować na rynku Forex. Moim zdaniem kluczowe jest aby stale poszerzać swoją wiedzę na ten temat. No być na bieżąco ze zmianami :) Całkiem niedawno weszły nowe regulacje, o których przeczytałam na https://www.pb.pl/xt...ku-forex-929672. To trochę zmieniło moje plany inwestycyjne i wyszło mi to na dobre! Gdybym się o tym zmianach nie dowiedziała, to byłoby kiepsko :/ 

#4 BackBasia

BackBasia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:34

jeśli chcesz zacząć inwestować to wpierw warto przejść przez kurs inwestowania dla początkujących, czyli po prostu zapoznać się z materiałami na temat podstaw inwestowania, polecam na początek tego bloga, jest tam sporo o podstawach inwestowania i tym jak działa forex - http://sekretyinwest...z-inwestowania/

#5 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 11:03

Zarabiać można również bez inwestycji własnej i żadnego ryzyka. Na tej stronie https://jak-zarabiac.com/ opisano mnóstwo sposobów na dodatkowy dochód w Internecie i nie tylko.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:32

a z jakich automatów na forex polecacie skorzystać?

#7 Guest_Magdzin

Guest_Magdzin
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 10:07

a z jakich automatów na forex polecacie skorzystać?

Z takich, które mają wyniki sprawdzone na przynajmniej rok wstecz... żeby było wiadomo chociaż orientacyjnei jak to działa. Ja się zastanawiam czy nie skorzystać teraz z automatu forexowego w firmie Properly (od proptradingu) - dość sensownie to u nich wygląda, ale oglnie jeszcze się nie zdecydowałem

#8 buuczek

buuczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:01

Z takich, które mają wyniki sprawdzone na przynajmniej rok wstecz... żeby było wiadomo chociaż orientacyjnei jak to działa. Ja się zastanawiam czy nie skorzystać teraz z automatu forexowego w firmie Properly (od proptradingu) - dość sensownie to u nich wygląda, ale oglnie jeszcze się nie zdecydowałem

Nawet pół roku już styknie w ostateczności bo zazwyczaj jakieś kiepskie automaty działają ok 3-4 miesięcy. Na szybko co spojrzałem to widzę ze firma Properly działa juz ładnych kilka lat na rynku firm Proptradingowych. Aż poszukam sobie więcej info na jej temat :) Dzięki za nakierunkowanie.

#9 Guest_kurzastopa

Guest_kurzastopa
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:22

wg mnie pół roku to mało. Ale lepszy rydz niż nic.

Co to za properly co piszecie bo nic nie wiem? gdzie mogę o tym poczytać

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2362 postów

Napisano 06 luty 2020 - 10:50

Najlepiej spróbować z systemem XTB - było już. Po to macie demo, żeby coś przyzwoitego z tego wyciągnąć. 

Tutaj najważniejsze jest stawianie kroków związanych z bezpieczeństwem. W przeciwnym wypadku absolutnie niczego z  tego nie wyciągniecie. Tam dają gwarantowany stop loss, ochronę przed ujemnym saldem - da się realnie coś z tego wyciągnąć.

#11 buuczek

buuczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 09 luty 2020 - 22:38

wg mnie pół roku to mało. Ale lepszy rydz niż nic.

Co to za properly co piszecie bo nic nie wiem? gdzie mogę o tym poczytać

Polecam stronkę http://www.prop-trading.pl/ jest tam sporo info odnośnie branży proptradingu jak i Properly :)

#12 Guest_borski

Guest_borski
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 10:08

ten cały proptrading brzmi ciekawie, tyle że na polskim rynku jest zupełnie niepopularny.

To chyba jedyna firma ta co dałeś, co coś takiego umożliwa

znasz inne?

#13 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 07 marzec 2020 - 09:55

Nie polecam z uwagi na to, ze najwięcej na forexie zarabia.... sam forex, czyli jego własciciele. Niewiele jest osób, które coś zarobiły Wiele osob po początkowych sukcesach praktycznie wszystko traci. Jeśli chcecie się nauczyć gry polecam darmowe symulatory gry ( jest ich wiele w sieci). Jednak nie nastawiajcie się na to, ze rzeczywistość będzie wygladała również tak różowo bo często wcale tak nie jest....

Jeśli szukacie bezpiecznej inwestycji polecam przejrzeć sobie najlepsze konta oszczędnościowe na tej stronie. Obecnie na niektórych można zyskać 3% w skali roku oraz różne bonusy pieniężne.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#14 Muran

Muran

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 12:48

Moim zdaniem aby podejmować trafne decyzje inwestycyjne na rynku Forex, warto jest na początku zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia analityczne. Ja inwestując na Forex, często np. zaglądam na https://cinkciarz.pl...t-cinkciarz-pl/gdzie mogę liczyć na zawsze aktualne kursy walut. Informacje o kursach odświeżane są bardzo często, więc mogę liczyć na ich dokładność oraz precyzyjność. Takie dane to podstawa inwestowania na Forex.

#15 buuczek

buuczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 08:57

Nie polecam z uwagi na to, ze najwięcej na forexie zarabia.... sam forex, czyli jego własciciele. Niewiele jest osób, które coś zarobiły Wiele osob po początkowych sukcesach praktycznie wszystko traci. Jeśli chcecie się nauczyć gry polecam darmowe symulatory gry ( jest ich wiele w sieci). Jednak nie nastawiajcie się na to, ze rzeczywistość będzie wygladała również tak różowo bo często wcale tak nie jest....

Tutaj się po części zgodzę bo ciężko jest trafić na zarabiające narzędzia do rynku forex (boty, automaty itd). Jednak jak byś chociaż otworzył/a link z mojej wiadomości to widać że firma Properly działa i zarabia na rynku Forex od 6 lat i to ze sporym zyskiem :) Wszystko działa na automacie bo posiadają 4 sprawdzone strategie. Nawet na swojej stronie mają historię wyników także każdy może sobie sprawdzić i ewentualnie nawet pojechać do ich siedziby (teraz wiadomo przez koronogó... jest z tym gorzej) i zobaczyć na własne oczy co i jak oni robią :)

#16 PatrykNowak72

PatrykNowak72

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 12 kwiecień 2020 - 12:47

Sposoby na zarobek są szerokie. Wiadomo, ze trzeba wiedziec jak to zrobić, aby NAPRAWDE dorobic do swojej pensji. Warto poczytać o tym w
blog o zarabianiu w internecie Tam jest wiele wskazowek, ktore przeprowadza Cię przez ta droge i pozwola na znalezienie odpowiedniej pracy ;) takze powodzenia!

#17 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 16 kwiecień 2020 - 12:27

Polecam najpierw kilka dni poobserwować jaki jest kurs walut NBP - możesz to zrobić na https://kurs-waluty.pl/ - znajdziesz tam najświeższe informacje kursów NBP oraz wiele ciekawych informacji odnośnie finansowania. 

#18 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 19:06

Uważam, że zanim zacznie się inwestować, trzeba zrobić rozeznanie na rynku. Może dobrą opcją będzie szkolenie Forex jak tu https://smarttrader....zkolenia-forex/.. Czytałem, że można na nich poznać różne sztuki handlu i zagłębić wiedzę na temat inwestowania. Bez takiej wiedzy łatwo można stracić oszczędności. Polecam o tym najpierw poczytać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SyncTrading TeleTrade Inves, Forex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych