Skocz do zawartości

Pomóżcie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 18:49

Witam ,proszę o poradę :  Przdestawię pokrótce problem:  Zdarzenie miało miejsce w szpitalu na sali gdzie byli pacjenci i personel, odwiedzałam swojego syna który przebywał tam jako pacjent. W pewnym momencie do sali weszła moja siostra, która tam pracuje i była wówczas na dyżurze. Przyszła do mojego syna jako gość, lecz w uniformie, normalnie w pracy...i kiedy mnie zobaczyła zaczęła obrażać. Ubliżała mi min. używając słów : " szmata a nie matka" zarzucając mi zaniedbanie w postaci niecodziennych odwiedzin mojego syna. Pytane, czy inaczej jest traktowane ubliżanie i zniesławienie kogoś  przez personel,? (pomimo iż jest to osoba mi znana) moja siostra przy każdej sposobności (im więcej widzów tym lepiej) ubliża mi z powodu niekorzystnego dla niej podziału spadku po rodzicach.  Mam już tego dość. Proszę  o pomoc

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 19:51

O żesz ku...wa o jaką ty prosisz pomóc na publicznym forum jak z rodziną dogadać się nie potrafisz??
Wstyd

#3 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 20:10

Chyba nie zrozumiałeś pytania...nie prosiłam o krytykę ani ocenianie mnie, bo też nie masz takiego prawa....zadałam konkretne pytanie. Swoje zdanie zachowaj dla siebie  :-)

#4 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:52

Ja bym zaczął od skargi do dyrektora szpitala. Skoro siostra była w stroju służbowym i jest pracownikiem szpitala, ma Pani prawo podejrzewać, że siostra była na dyżurze. Tym samym kieruje Pani skargę na pracownika szpitala.

A potem ewentualny pozew sądowy o zniesławienie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych