Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Adwokat prywatny czy z urzędu?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 17:22

Zdecydowaliście się kiedyś na urzędowego adwokata? Chodzi tutaj o adwokata rodzinnego, zastanawiam się, czy ten z urzędu będzie równie dobry, co prywatny? 

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 14:23

Wiadomo, że to niebo, a ziemia. W ważnych sprawach, gdy zależy tobie na wygranej, należy decydować się na adwokata prywatnego. Taki przykład: Są praktycznie zerowe szanse, że wygrasz sprawę o dziecko jeżeli jesteś ojcem i masz adwokata z urzędu. Twoje szanse natychmiastowo rosną, jeżeli korzystasz z prywatnego, ponieważ oni znacznie bardziej starają się o wygraną i często lepiej znają prawo. 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 08:57

Na co zwracać uwagę podczas wyboru adwokata? Czym w szczególności się kierować przy jego wyborze? 

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 07:42

Jedną z kluczowych rzeczy powinno być to jaki współczynnik wygranych ma dany adwokat. Jeżeli przegrywa zbyt wiele spraw, to już nie będzie o nim dobrze świadczyło. Adwokat Wodzisław Śląski rozwód https://www.adwokat-riedel.pl/ mimo tego, że może nie jest zbyt stary, to ma spore doświadczenie i będzie gotowy poprowadzić każdą rodzinną sprawę. 

#5 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:38

Prywatny chyba będzie się bardziej starał.

#6 theter

theter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 03 wrzesień 2018 - 08:11

rozsądek podpowiada że prywatny będzie lepszy, szczególnie jeśli jest to ważna dla Ciebie sprawa. Jednak nie mam porównania, więc pewności nie mam, więc też chętnie poznam opinie osób które miały styczność z adwokatami z urzędu 

usługi dźwigowe częstochowa

#7 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 03 wrzesień 2018 - 12:08

Jak szukasz dobrego adwokata w Krakowie to sprawdź tego http://dariuszsieka.pl

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:13

ja korzystałam z usług kancelarii prywatnie i mogę polecić piotrbanczyk.pl

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 12:03

Zależy na co cie stać, bo raczej prywatnie to już cennik może być różny w zależności od kancelarii.

#10 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:26

Myślę, że w przypadku prawników z urzędu spotkać można kogoś, kto rzeczywiście chciałby pomóc i zrobiłby wszystko co w jego mocy, ale według mnie, jeśli tylko ma ktoś takie możliwości, to w przypadku spraw rodzinnych powinien zwrócić się prywatnie do jakiejś kancelarii. W wielu przypadkach można liczyć na zdecydowanie bardziej profesjonalną pomoc i pewniejsze rady. Jedną z lepszych firm jest wrocławska kancelaria Umocowana.pl, z której wsparcia sam miałem okazję jakiś już czas temu korzystać.

#11 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 23:53

Zdecydowanie lepiej sprawdzają się adwokacji z kancelarii prawnych. Jeśli miałbym Ci jakiegoś polecić, byłby nim http://kancelaria-gi...rszawa-adwokat/ - jestem pewny, że będzie w stanie Ci pomóc!

#12 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 30 październik 2018 - 13:07

Zawsze prawnik prywatny będzie lepszym wyborem, choć nie da się ukryć, że jego wsparcie może trochę kosztować.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#13 cers45

cers45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2019 - 22:41

Wszystko zależy od osoby jednak pewniejszy będzie prawnik prywatny. Chociaż nie zawsze prawnik z urzędu będzie gorszy. Wszystko zależy od jego osobistego zaangażowania i powołania do tego zawodu.

meskie-sprawy.pl - prawdziwy męski blog

#14 Olka798

Olka798

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 10:30

zależy od sprwy, jesli jest skomplikowana i zalezy ci na ugraniu czegośc, to ja bym brała prywatnie - mogę dac kontakt do dobrego w Warszawie - Tomasza Tomaszczyka

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2021 - 19:06

Od siebie mogę polecić kancelaria-kowalscy.pl

#16 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2021 - 05:06

Moim zdaniem lepiej prywatnie kogoś wynająć. Ja polecam kancelarię mecenasa Pawła Odoleckiego  z Ełku . Zajmuje się on prowadzeniem spraw z zakresu prawa karnego, na każdym poziomie postępowania, od przesłuchań poczynają, a na reprezentowaniu klienta w sądzie kończąc. Zajmuje się także sprawami odwoławczymi i apelacjami. Jest godny zaufania, dyskretny, profesjonalny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych