Skocz do zawartości

Podróże służbowe air taxi

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Blazey35

Guest_Blazey35
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 09:32

Dzień dobry. Mam pytanie do osób odpowiedzialnych za organizowanie podróży służbowych - czy korzystacie jedynie z tradycyjnych form podróży (PKP, samochód), czy również z LOT czy air taxi?

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 14 sierpień 2018 - 09:49

Zależy co komu potrzeba, na co jest zgoda i kasa, jaka to firma, czy jsfp to trzeba oszczędnie

#3 Guest_Werdyy25

Guest_Werdyy25
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 14:21

Tak naprawdę to zależy od rodzaju podróży. Jeżeli jest krótka to wystarczy auto służbowe oczywiście. Air taxi jest fajnym rozwiązaniem jeżeli zależy nam na czasie, odwołano nam lot, albo musimy się dostać w miejsce, gdzie samolot rejsowy nie może wylądować, bo np. jest lotnisko trawiaste. Kiedyś (ze dwa lata temu) korzystaliśmy z pomocy Call&Fly przy takim locie

#4 Guest_Dennyz

Guest_Dennyz
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:33

Tak, odpowiadając na Twoje pytanie - air taxi jest opłacalne. Po pierwsze lot nie jest rejsowy, tylko ma charakter indywidualny. Dzięki temu można rano polecieć w wyznaczone miejsce, a wieczorem wrócić do domu. Odpadają koszty przejazdu, noclegu, wyżywienia i tak dalej. Jeżeli leci kilka osób, oszczędności są spore

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 23 październik 2018 - 08:17

W jakiej cenie jest takie taxi?

Always look on the bright side of life!

#6 Guest_Blashey35

Guest_Blashey35
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 10:23

Tak, odpowiadając na Twoje pytanie - air taxi jest opłacalne. Po pierwsze lot nie jest rejsowy, tylko ma charakter indywidualny. Dzięki temu można rano polecieć w wyznaczone miejsce, a wieczorem wrócić do domu. Odpadają koszty przejazdu, noclegu, wyżywienia i tak dalej. Jeżeli leci kilka osób, oszczędności są spore

Potwierdzam, przeważnie wystarczy samochód do podróży służbowej, są jednak sytuacje, gdy w ciągu jednego dnia trzeba być w dwóch miejscach. Wynajęcie samolotu (albo helikoptera) jest wtedy najlepszym rozwiązaniem. Raz mi się zdarzyło, że miałem zaplanowany lot, na który niestety nie zdążyłem. W Call&Fly zorganizowali lot samolotem i udało się znaleźć wyjście z sytuacji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych