Skocz do zawartości

Wypadek samochodowy i zabrane prawo jazdy bez wyroku sądu

wypadek samochodowy brak wyroku prawo jazdy zabrane prawo jazdy czekam na sprawę

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 20:04

Witam, chciałbym prosić o pomoc. W 2016 roku brałem udział w wypadku drogowym, w którym zginęły dwie osoby. Zostałem tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy, jednak wyszedłem za kaucja po miesiącu. Po wypadku zabrano mi prawo jazdy. Według ustaleń biegłych nie jestem uznany za winnego wypadku, tylko os. z drugiego samochodu, która poniosła podczas niego śmierć (wykonywała manewr zawracania na podwójnej ciągłej, po zmroku, bez włączonych świateł), jednak moją winą jest to że zbiegłem z miejsca wypadku. Na sprawę sądową czekam już drugi rok. Nie będę ukrywał, że sytuacja materialna moja oraz mojej rodziny jest bardzo ciężka. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy mogę ubiegać się o oddanie mi prawa jazdy, w celu zmiany pracy(obecna pensja związana z pracą na miejscu nie jest wystarczająca) i związanym z tym samodzielnym dojazdem do niej. Dodatkowo proszę również o informację związane z wyjazdem za granicę w celach zarobkowych. Miałbym również możliwość takiego wyjazdu tylko z racji cotygodniowych 'odwiedzin" na komendzie nie jestem w ogóle pewny czy jest to w mojej sytuacji możliwe. 

Z góry dziękuję ze pomoc 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek samochodowy, brak wyroku, prawo jazdy, zabrane prawo jazdy, czekam na sprawę

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych