Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki telefon?

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 14:50

Jaki model telefonu możecie polecić do firmy? Porównałam przez Komórkomat kilka modeli Samsunga i i Phona i suma sumarum kompletnie nie wiem co wybrać. Możecie coś podpowiedzieć?

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 10:48

To zależy, do czego konkretnie Ci ten telefon będzie potrzebny – chodzi o takie zwykłe użytkowanie, o zastosowanie biznesowe, czy może pod jakieś konkretne appki? Różne telefony będą dobrze się sprawdzać do różnych rzeczy, więc ciężko jest polecić, gdy nie zna się konkretnych wymagań. W takiej sytuacji jednak, skoro wspomniałeś iPhone’y, to może iPhone 7 Plus? Tutaj możesz je sobie przejrzeć: https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus . To bardzo uniwersalny telefon, który sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach.

#3 TomaszKol

TomaszKol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 15:38

Podstawowa roznica to dwa zupelnie rozne systemy, w zwiazku z czym musisz podjąć decyzję na tmy polu.

#4 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 24 październik 2018 - 13:06

Jest wiele możliwości jeśli chodzi o markę telefonu. Według mnie świetną opcją dla was jest ten artykuł http://cotozanumer.e...kiwarka-numerow dzięki któremu możecie się dowiedzieć kto do was dzwoni !

Hurtownia zabawek to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#5 tanko

tanko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 październik 2018 - 18:12

Telefon ma dzwonić i tyle.

#6 kamilm11

kamilm11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 29 październik 2018 - 11:00

ja używałam zarowno iphone i samsunga - chyba na każdym polu polecam iphone. swojego mam juz 2 lata i działa w pełni sprawnie. 

transport hds

#7 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 15:45

Zacznijmy od tego, tak jak podkreślili wcześniej, Ci producenci wykorzystują zupełnie dwa różne systemy i oferują zupełnie rożne rozwiązania. Jeśli nie masz ograniczonego budżetu, to mimo wszystko polecam Samsung Galaxy S9, albo starszy model Samsung Galaxy S8. Ostatnio sam dla siebie szukałem telefonu, to na Matrix Media kupiłem właśnie S9.

#8 Guest_Wrax

Guest_Wrax
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:11

Szkoda, że nie ma określonego pułapu cenowego i czego od telefonu oczekujesz, ale też jestem zdania, że lepiej zdecydować się na Samsunga. Ich telefony klasy premium, mają naprawdę bardzo wiele do zaoferowania. 

#9 Guest_Wenidicjusz

Guest_Wenidicjusz
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:20

Telefon ma dzwonić i tyle.

Łatwo powiedzieć, że telefon ma dzwonić, ale obecnie telefon służbowy spełnia jeszcze inne zadania, jak chociażby odczytywanie maili, wyszukiwanie na cito potrzebnych informacji, czy chociażby prowadzenie prezentacji. Z tego co się orientuje, to do S9 jest stacja dokująca DEX i może działać jak komputer, co wydaje mi się bardzo wygodnym rozwiązaniem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych