Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak firmy korzystają z outsourcingu usług księgowych?

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197356 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 10:59

Przeprowadzone wśród firm badania wskazują, że blisko 65% przedsiębiorstw korzysta z outsourcingu usług księgowych, podatkowych i prawniczych, a blisko co drugie z nich zleca je jednej firmie. Wśród największych zalet współpracy z jednym zespołem księgowo-podatkowo-prawniczym przedsiębiorcy wymieniają poczucie bezpieczeństwa prowadzenia działalności gospodarczej, a także oszczędność czasu i kosztów.

Powrót do artykułu: Jak firmy korzystają z outsourcingu usług księgowych?

#2 Guest_Matt

Guest_Matt
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 10:59

Ten raport jest dość zaskakujący, bo nie sądziłem, że tak duży odsetek przedsiębiorstw korzysta z outsourcingu usług księgowych, prawnych i podatkowych. Oczywiście wszystkiemu sprzyja, jak zresztą tutaj zaznaczono, ogromna ilość nowelizacji prawa, w szczególności prawa podatkowego. Firmy po prostu nie radzą sobie z dynamiką tych zmian i koniecznością ciągłego dostosowywania się do zmienianych czy nowych wymogów. Odczuwalny jest brak stabilizacji w tym zakresie. Należy jedynie mieć nadzieję, że ten okres reform nie będzie trwał wiecznie.

#3 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 10:42

Teraz to najlepsza opcja,wynająć firmę zewnętrzną do prowadzenia księgowości, zawsze to pewniejsze, umowa, większe doświadczenie, wszystko na czas. Przynajmniej w przypadku mojej firmy tak jest - Gamy z Warszawy z Myśliborskiej. Cieszę się, że już na początku mojej ,,kariery" trafiłem na dobrą firmę, która prowadzi mi księgowość w tak dobry sposób. ;D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych