Skocz do zawartości

Kierowca ciężarówki, jakie zarobki?

wróć do serwisu Kadry 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Lucjan

Guest_Lucjan
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 11:35

Ile teraz można zarobić pracując jako kierowca zawodowy samochodu ciężarowego? Czy konieczne jest doświadczenie? 

#2 Redken

Redken

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 07:30

Wydaje mi się, że akurat w tej branży doświadczenie ma duże znaczenie, szczególnie jeżeli jeździsz na większych gabarytach. Co do zarobków - różnice są tutaj bardzo duże, ale najlepiej pytać kilku czy kilkunastu osób siedzących w zawodzie.

#3 Guest_Lucjan

Guest_Lucjan
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:28

No dobra a na Link Transport w sumie to o Link transport znalazłem artykuł gdzie piszą, że kierowca ma możliwość szkoleń i zdobycia doświadczenia pod nazdorem kierowców trenerów. Czy ktoś może te informacje potwierdzić?

#4 gruszkabarbara

gruszkabarbara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:43

ZDecydowanie zbyt malo.

#5 Guest_Lucjan

Guest_Lucjan
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 12:11

Jak by patrzeć takimi kategoriami, to w naszym kraju w każdej branży zarobki są na niskim poziomie. Myślę, że zarobki kierowców są jedne z lepszych. Szczególnie w tych dużych firmach, No chyba, że się mylę.

#6 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:26

W dużych jak Link Transport itp. masz zawsze podstawę i dietę za pobyt w trasie. No i z tego co czytałem to masz tam nową flotę i możliwość pracy w systemie 2/1 a nawet 6/2. 

#7 Guest_Lucjan

Guest_Lucjan
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:23

O Link Transport słyszałem. Nawet gdzieś mi się pokazał artykuł o tym, że poszukują kierowców na trasy międzynarodowe i mają systemy szkoleń. No jak mówisz, ze jest umowa o pracę i dieta za trasy to pewnie na 6/2 dużo lepszą kasę wyjeździsz co?

#8 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 08:02

6/2 to jest tak, że jesteś 6 tygodni w trasie i dwa w domu. Jak masz dietę za trasę to w porównaniu z trasą 2 tygodnie to wiadomo, że zarobisz więcej. No ale liczyć musisz się z tym, ze mieszkasz w samochodzie nie ma co. No ale w Linku masz nową flotę i trasa jest przyjemna. Szczególnie w porównaniu z jakimiś starymi ciągnikami. 

#9 Guest_Drwal

Guest_Drwal
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:45

A ile taki kierowca zarobi na trasie po 6 tygodni? 5 tysięcy?

#10 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 08:07

To zależy od formy, ale zarobki wahają się nawet do 8 tysięcy. Przynajmniej w Link Transport masz umowę o pracę i dietę za trasę. Więc czym dłużej w trasie tym więcej diety i analogicznie większa wypłata. 

#11 Guest_Lucjan

Guest_Lucjan
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 08:17

No w Linku z tego co czytałem to umowa jest i dieta właśnie.

#12 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 08 październik 2018 - 13:27

Kierowcy zarabiają raczej dość sporo, jednak nie każdemu odpowiadał będzie taki tryb pracy. Nie każdy nadaje się na zawodowego kierowcę. ;)

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy