Skocz do zawartości

Zdjęcie

Portale ogłoszeniowe

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rygom

Rygom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 sierpień 2018 - 15:12

Witajcie 

Zastanawiam się nad kupnem nowego domu. Znacie jakieś portale ogłoszeniowe gdzie można znaleźć domy na sprzedaż? Jak na razie trafiłem na ten: https://okeno.pl/ogloszenia Dajcie znać, jeśli możecie coś jeszcze polecić. Z góry dziękuję.

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 16:48

Zobacz sobie jeszcze na sprzedajemy.pl.

Always look on the bright side of life!

#3 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 17:57

Przydatna rzecz, takie portale.

#4 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 28 luty 2020 - 11:48

Na Pokato znajdziecie różnego rodzaju ogłoszenia. Można tam zakupić różne rzeczy. Od nieruchomości, poprzez samochody, do ubrań i elementów wyposażenie domu. Są tam również ogłoszenia o pracy. Sporo jest tego. Wszystko fajnie posegregowane, więc szybko można znaleźć to, co się szuka.

#5 Alienka

Alienka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 marzec 2020 - 08:15

Czy znacie taką stronę multino? Jest to serwis z ogłoszeniami, którego użytkownicy mogą kupować, sprzedawać, wymieniać lub oddawać za darmo produkty i usługi w 16 kategoriach. Czy możecie polecić też inne podobne serwisy? https://multino.pl/

#6 Open Bankier

Open Bankier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 21:53

Na Pokato znajdziecie różnego rodzaju ogłoszenia. Można tam zakupić różne rzeczy. Od nieruchomości, poprzez samochody, do ubrań i elementów wyposażenie domu. Są tam również ogłoszenia o pracy. Sporo jest tego. Wszystko fajnie posegregowane, więc szybko można znaleźć to, co się szuka.

Potwierdzam,na Pokato sam zamieszczałem ostatnio ogłoszenie w tym dziale https://pokato.pl/uslugi

Bardzo intuicyjny i przejrzysty serwis! Polecam skorzystać ;)

#7 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 11 maj 2020 - 14:48

Jeśli szukasz domu czy mieszkania w sieci to polecam zerknąć na stronę https://homefree.eu/...t/nieruchomo-ci i zapoznanie się z ogłoszeniami jakie tam się znajdują. To bezpłatny portal ogłoszeniowy gdzie z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz ofertę w lokalizacji która Cię interesuje. Możesz też wystawić swoje mieszkanie na sprzedaż - często poszukując domu chcemy mniejsze mieszkanie zbyć, u mnie tak było. 

#8 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 28 maj 2020 - 18:27

Jest masa takich serwisów, chociażby wspomniane już Sprzedajemy.pl. Teraz mają też aplikację, więc ogłoszenia możesz przeglądać wygodnie w telefonie. Możesz też za darmo dodać własne ogłoszenie.

#9 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 10:40

Ja polecam zerknąć na portal ogłoszeniowy https://pokato.pl/Mają naprawdę wiele ogłoszeń z różnych dziedzin.

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#10 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 09:46

Olx ma chyba największy zasięg

#11 mokebe

mokebe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 11:02

Allegro, OLX, Sprzedajemy.pl lub ogłoszenia w regionalnej prasie. 

#12 damaszko

damaszko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 14 sierpień 2020 - 13:29

Mam pytanie, czy za wystawienie nieruchomości są pobierane opłaty na tych wszystkich portalach ogłoszeniowych?

#13 Guest_kolor87

Guest_kolor87
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2020 - 16:44

Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna.Chyba ze wolisz jakies pseduo zagranicznych pozyczkodawcow czy zakladanie jakis fikcyjnych kont.Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail.
inwestorzy87@gmail.com

#14 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 25 grudzień 2020 - 23:33

Jeśli szukacie portali, na których można umieszczać ogłoszenia o zatrudnieniu pracownika, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://warszawa.geo...racy/ostrołęka/ . Jest tam bowiem ciekawe miejsce, na które każdego dnia zagląda wielu potencjalnych pracowników. Portal jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny. 

#15 Guest_kondzik

Guest_kondzik
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2020 - 21:46

Sama raczej przeglądam oferty na takich serwisach jak pracuj czy gowork, sporo dobrych anonsów, cos wybierzesz

#16 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 13:26

Oferta jeśli chodzi o serwis www.masblok.pl jest super. Można spokojnie coś sprzedać w tym serwisie, bo ogłoszenia są darmowe, a dodatkowo też  sytuacja bardzo fajnie wygląda jeśli chodzi o liczbę użytkowników, wydaje mi się, że serwis jest całkiem fajnie rozwinięty i można liczyć na to, że uda się tam kogoś będzie chciał kupić. 

#17 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 13:26

.

#18 ploczak

ploczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 luty 2021 - 19:55

Uwielbiam stare meble. Marzę o domu wypełnionym antykami, w którym każdy sprzęt ma swoją duszę. Na razie jednak mieszkam w bloku, gdzie metraż ogranicza moje ambicje. Często spacerując po mieście odwiedzam mój ulubiony sklep z antykami i po prostu oglądam. Czasem urządzam sobie wycieczki na pchli targ, gdzie zdarzają się różne "perełki", jednak za zwyczaj w takich miejscach wystawiane są starocie o sporych gabarytach, w cenie proporcjonalnej do rozmiarów. Pewnego dnia przeglądając Internet natknęłam się na serwis z ogłoszeniami plocklokalnie gdzie znalazłam starą, klimatyczną lampę, która znakomicie komponuje się z obecnym wystrojem mojego mieszkania, a co najlepsze, jej cena była bardzo niska!

#19 pibreman

pibreman

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 12 luty 2021 - 15:31

Cześć
Rozważam zakup migomatu do przydomowego garażu/pseudo warsztatu. Rozważam wybranie modelu https://migomat.com....s-synergia.html- macie jakieś doświadczenia z tym? Dużo osób go poleca, ale szukam jeszcze informacji przed zakupem czy jest cos lepszego w tych pieniadzach

#20 Marta Antczak

Marta Antczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2021 - 10:34

Jeśli szukasz porad na temat uprawy roślin w sieci to polecam zerknąć na stronę dlaroslin.pl i zapoznanie się z artykułami jakie tam się znajdują. To bezpłatny blog rolniczy gdzie znajdziesz mnóstwo porad w tematyce, która Cię interesuje. A dodatkowo mozesz kupic środki ochrony roślin czy nawozy, materiał siewny zbóż, kukurydzy, rzepaku, nasiona warzyw.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych