Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wózek dla dziecka - gdzie?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 garnok

garnok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 06:45

Znacie miejsca, gdzie znajdę i zakupię wózek dla dziecka? Kolor i cena nie mają znaczenia. Liczy się solidność.  Co sądzicie o: https://okeno.pl/Dziękuję z góry!

#2 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 07:56

No nie wiem. Może warto byłoby wybrać pierwszy lepszy sklep z przedmiotami dla dziecka?

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#3 crazybadger

crazybadger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 15:52

My w domu mamy taki 2 w 1 https://www.al.to/p/...a-2w1-grey.html i zdecydowanie mogę go polecić. To wózek, który pokona każdy teren. Drgania tłumią amortyzatory z dwoma poziomami regulacji sztywności. Koła mają grube gumowe opony, a ich wypełnienie stanowi specjalny żel. Do tego posiada pojemny, zamykany kosz na zakupy, regulowaną rączkę, 5 - punktowe pasy, łatwy i wygodny system wpinania siedziska w zaczepy na ramie a zmiana wózka głębokiego w wózek spacerowy trwa zaledwie kilka chwil. Żona chwali jeszcze to, że świetnie się prowadzi. Naszym zdaniem najlepszy ;]

#4 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 17 listopad 2018 - 09:58

ładnie wygląda ale ten kosz zakupowy ma maluśki! Ja potrzebowałam bardziej praktycznego wózka ale też chciałam żeby był ładny i modny dlatego wybrałam x-landera, tu masz go dokładnie opisanego https://www.babyboom.pl/rodzina/testujemy/wozki_i_foteliki_opinie/wozek_x_move_opinia_mam.html

#5 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 16:34

To zapoznajcie się z modelem passo marki euro-cart, sama posiadam taki wózek i jestem z niego bardzo zadowolona. Pojemny koszyk, rozbudowana budka, duża wygodna gondola, równie przestronne siedzisko z możliwością zmiany kierunku jazdy. Dużą jego zaletą jest funkcja bujania gondoli, u nas niezastąpiona. 

#6 Guest_Gaja

Guest_Gaja
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:06

Ja mogę polecić mój ulubiony sklep Tosia - online i stacjonarny w Warszawie - super jakość produktów i bardzo miła obsługa, pomocna i profesjonalna.

#7 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 10:11

Ja spacerówkę kupowałam na allegro. To był dobry wybór, bo za rozsądne pieniądze kupiłam nowy wózek, z którego jestem bardzo zadowolona.

#8 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 15:07

Kupiłąm na promocji w sklepie online tosia wózeczek muuvo i jestem bardzo zadowolona z zakupu, sklepu i obsługi więc polecam sklep-tosia.eu

#9 Guest_derro

Guest_derro
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 17:29

No właśnie ja zrobiłam na odwrót, bo najpierw znalazłam sobie wózek, a później dopiero zobaczyłam na stronie producenta gdzie go kupić i okazało się, że jest w klepie obok mnie. Mówię tu o wózku uniwersalnym 3w1 od Coletto model CRAFT.  To jest najlepszy wózek z jakim miałam do czynienia, a sporo zajmowałam się dziećmi mojego rodzeństwa. Ten wózek ma dobre amortyzatory, prowadzi się go jak marzenie, jest uniwersalny, wiec można go zmienić w spacerówkę, która jazda również jest bardzo wygodna.  Wózek jest bardzo solidny, porządnie wykonany, zdecydowanie warto go wybrać, polecam.  

#10 Guest_Zitek

Guest_Zitek
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2020 - 17:09

W internecie jest największy wybór, ja polecam www.larktale.pl, gdzie kupiłem wózek dla mojej córy. Mają w ofercie dwa wózki, lekkie i komfortowe.

#11 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 22:39

Ja od niedawna posiadam wózek wielofunkcyjny Basic VIP. Kupiłam go w bardzo dobrej cenie w sklepie www.dorjan.com.pl. Wózek jest wyposażony m.in. kosz na zabawki, trzystopniową regulację siedzonka, pasy bezpieczeństwa oraz bardzo dobre zawieszenie. Jestem z niego zadowolona.

#12 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 04 sierpień 2020 - 17:26

Moje dziecko ma wózek spacerowy od https://espiro.pl/wozki-spacerowe i chwalimy go sobie z żoną. Jest wygodny, solidny, fajnie się prowadza. Także wam też polecam od nich własnie zamawiać bo to dobry producent akcesoriów dziecięcych.

#13 Robert7979

Robert7979

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 09:41

Na allegro jest masę tego typu ofert :-)

#14 Vioola

Vioola

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 18:56

Na allegro i owszem są ale nie każdy wózek jest wart uwagi lub wart swojej ceny. Bo ceny są niektórych naprawde kosmiczne. Ja mam Euro Cart volt pro - cena nie była wysoka za to wózek jest bardzo elegancki i solidny (choć wydaje się być delikatny)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych