Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okna plastikowe – prawdy i mity

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102713 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:43

Jakie są zalety i wady okien plastikowych? Czy okna plastikowe mają wpływ na nasze zdrowie? W końcu PVC jest materiałem przyjaznym środowisku i człowiekowi.

Powrót do artykułu: Okna plastikowe – prawdy i mity

#2 Guest_renatooo

Guest_renatooo
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:43

Moim zdaniem bardzo dobry stosunek jakości do ceny masz w przypadku Okno Plus. W Sanoku kupiłem ich drzwi i okna na Piastowskiej. Wysoka jakość materiału, to rzeczywiście widać czy pcv jest z taniego tworzywa, czy z mocniejszego, lepszego gatunkowo, choć wiadomo że prawdziwa weryfikacja przyjdzie po latach, po długiej eksploatacji.

#3 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 14:36

Solidne mocne pcv robi  OknoPlus ja bym ich doradzał zwłaszcza jeśli ktoś buduje dom i chce mieć jednak budynek energooszczędny żeby się potem w koszta opału nie ładować bo akurat oknami to zazwyczaj tego ciepła ucieka najwięcej. W Sigma w Sanoku swoje okna kupowałem i sobie ich chwalę – kompetentnie i terminowo.

#4 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:12

Ja to ostatnio wszystkim polecam pcv OknoPlus. Izolacja mega dobra, nie sądziłam że będziemy mieć aż tak cicho w domu. Drzemka w środku dnia już nie jest problemem, zamykam okno i mam cicho jak w środku nocy, a jak jeszcze zasłonię rolety to mogę naprawdę odespać sobie nockę w robocie za dnia.

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 396 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 10:04

Również postawiłem na okna PCV i nie żałuję, jednak wcześniej również rozważałem wybór modelu drewnianego, ale na szczęście mogłem liczyć na duże wsparcie profesjonalnej obsługi z firmy Domega z Poznania, ponieważ mają bardzo dobrze wykwalifikowana kadrę której można się doradzić a dodatkowo mogliśmy jeszcze trochę zbić cenę. Podsumowując to wszystko poszło sprawnie i bardzo dokładnie również z montażem który wykonywała ich grupa monterska. Zadbali o pełną realizację w każdym z aspektów. 

#6 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 09:24

Wymieniałem stare okna w domu po rodzicach i te nowe co mamy to są OknoPlus. Bardzo dobra jakość wykonania jeśli chodzi o samą szybę ramę i tak samo klamki zawiasy, wszystko działa bezawaryjnie. Okna zamawiałem w Brzesku, mają tutaj swój autoryzowany oddział w centrum Fachowiec. Pomocna sympatyczna obsługa, tłumaczą co i jak bez ściemniania.

#7 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 grudzień 2018 - 11:33

Jak ktoś szuka sprawdzonej firmy zajmującej się dystrybucją okien wysokiej jakości to polecam zajrzeć na stronę http://www.atoslublin.pl/. Według mnie są najlepsi jeśli chodzi o Lublin i okolice.

#8 Guest_omololo

Guest_omololo
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 00:52

Jeżeli zależy Ci na trwałości i jakości wykonania, polecałbym rozejrzeć się za oknami firmy Drutex. Budowaliśmy się 3 lata temu i zdecydowaliśmy na tego właśnie producenta. Okna dobrze wykonane, szczelne i co najważniejsze - za rozsądną cenę

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:31

Czy ktoś z was miał styczność z producentem internationalwindows.pl?  Jakie macie opinie na ich temat?

#10 Guest_Dawiddos

Guest_Dawiddos
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:13

Ja mam od roku okna energooszczędne z łódzkiej firmy Izoplast. I mogę polecić. Nie są to najtańsze okna na rynku, ale kupując okna trzeba brać pod uwagę to, że najtańsze rozwiązania po prostu nie są skuteczne i odbiegają jakością od markowych okien. Tu plus też jest taki, że Izoplast ma dobre ekipy montażowe, które znają się na robocie, więc będziemy mieli pewność, że potencjał okien będzie w pełni wykorzystany

#11 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 06 maj 2019 - 20:31

Jak masz już określony budżet i wstępne wymagania co do okien jednak nie do końca wiesz jak do tego tematu podejść to moim zdaniem skorzystanie z pomocy specjalistów jest słuszną decyzją. Firma Domega z Poznania ma w tym temacie ponad 20 letnie doświadczenie, w ofercie najlepszych krajowych producentów okien i doskonale znają nowości oraz trendy jakie teraz panują. Co do montażu to tutaj również nie odstają od najwyższych standardów.

#12 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 23 październik 2019 - 08:32

Ja posiadam okna z serii BF 800 energeto od firmy www.oknabft.pl. Mają bardzo solidną konstrukcję oraz są wykonane w technologii bonding inside, dzięki której ryzyko wystąpienia miejscowych naprężeń jest bardzo niskie. Dodatkowo zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną i cieplną.

#13 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 16:17

Nie wskażę wad okien PCV, b po prostu nie zauważam ich w swoich oknach. Od 5 lat mam okna z Oknoplast, które są bardzo łatwe w utrzymaniu, nie zauważyłam odbarwień czy odkształceń spowodowanych promieniowaniem słonecznym. Okna są szczelne, ciepłe i ładne mimo upływu czasu. Mogę zdecydowanie polecić tego producenta. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych