Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alimenty na dziecko 2019 r.

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32644 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:26

Zmiany we wsparciu rodzin z funduszu alimentacyjnego. Od 1 października 2019 roku kryterium dochodowe zostanie podniesione do kwoty 800 zł miesięcznie na osobę w rodzinie. Co jeszcze zmieni się w świadczeniach alimentacyjnych?

Powrót do artykułu: Alimenty na dziecko 2019 r.

#2 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:26

Następny system który nie będzie działał . Dwa lata temu pracodawca mojego ex wysłał pismo do komornika że w czerwcu 2016 zakończyli umowę , kilka miesięcy później dowiedziałam się że umowa trwała do lipca czyli dziecko nie dostało jednych alimentów które są udokumentowane . Komornik się tym nie interesuje , nie może ukarać firmy bo nie wie dlaczego taka syt. miała miejsce a duża firma korespondencji nie odbiera. Prokurator tym się też nie zajmuje . PIP nie udzieli ani mnie ani urzędom informacji ze względu bo oni nie są od ochrony dzieci tylko pracownika . To jak ten system działa ? wystarczy że firma nie ma zwyczajnie ochoty potrącać alimentów i nikt nic na to nie poradzi .

#3 Guest_Mama

Guest_Mama
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 15:12

Z roku na rok rośnie liczba dzieci które są pozbawiane alimentów, nie muszę nikomu tłumaczyć że jest to zbrodnia która jest wymierzona bezpośrednio w Bogu ducha winne dzieci, wstyd rządzący Polską ale czy wy troszkę wstydu posiadacie? szczerze to wątpliwe!

#4 Guest_Mama

Guest_Mama
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 15:18

Progi dochodowe na alimenty...śmiechu warte, alimenciarze aż zacierają ręce, rządzący przez swoją nieudolność i głupotę zarazem mogą alimenciarzom co najwyżej naskoczyć, ponieważ aby było normalnie tak jak być powinno, powinny być zniesione progi dochodowe w innym przypadku dzieci nigdy nie otrzymają należnego im świadczenia a z tego co wiem takie rzeczy tylko w Polsce, żaden cywilizowany kraj nie pozwoli na to aby głupie ustawy uderzały w najsłabszych czyli dzieci i niepełnosprawnych...

#5 Guest_chore przepisy...chorych ludzi...

Guest_chore przepisy...chorych ludzi...
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 07:28

Brak słów... z tego co rząd robi wynika że jeśli pracujesz uczciwie a zarabiasz mało to nic nie otrzymasz, żadnego wsparcia... rządzący może czas skończyć z chorymi przepisami uderzającymi bezpośrednio w dzieci, tak dużo mówi się o pedofili że to zbrodnia a jak nazwać pozbawianie dzieci należnych im świadczeń?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych