Skocz do zawartości

Zdjęcie

okulary korekcyjne w przystępnej cenie

okulary korekcyjne w przystęp

1 odpowiedź w tym temacie

#1 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:59

Optyk  Oko Design zaprasza do składania zamówień na dopasowane okulary korekcyjne w przystępnej cenie. Nasz salon znajduje się w Krakowie na ul. Krowoderskiej. Oddajemy do Państwa dyspozycji rozbudowaną ekspozycję oprawek, aby każdy klient mógł znaleźć styl w którym czuje się dobrze. Nasze oprawki pochodzą od sprawdzonych solidnych producentów, którzy są jednak trudno dostępni, niekomercyjni, a przez to ciekawsi w swoich projektach. Proponujemy okulary progresywne, czy też szeroki wybór dodatkowych powłok chroniących przed osadzającą się na szkłach parą wodną, czy też uciążliwymi i oślepiającymi promieniami słońca. Wykonujemy również zamówienia na okulary specjalistyczne np. dostosowane do potrzeb sportowców.

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzin, jak też kontaktu telefonicznego.

OKO Design

ul. Krowoderska 51/A

31-141 Kraków

tel: 12 222 53 38

email: oko@oko-design.com

strona www: www.oko-design.com

#2 Medra

Medra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 październik 2018 - 04:44

Powiem szczerze, że kusząca oferta, ale dla mnie zawsze ważniejsze jest by okulary były wysokiej jakości. W końcu nie kupuje się ich co miesiąc, by żałować tych parę stówek na naprawdę porządne okulary. Noszę okulary progresywne (mam prezbiopię) i najlepiej się czuję właśnie mając takie szkła. Poza tym zazwyczaj wybieram niewielkie oprawki, więc u mnie najlepiej sprawdzają się tego typu szkła - http://zobacztozjzo.com.pl/intro.html. W nich pole widzenia jest dla mnie optymalne. Choć to wiadomo, że to wszystko jest dość subiektywnym uczuciem i zależy zawsze od człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych