Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie okna wybrać do domu?

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102658 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:35

Drewniane okna od plastikowych różni przede wszystkim cena. Naturalna wersja, w drewnie - jest towarem ekskluzywnym, który gwarantuje nam jakość przez długie lata. Okna z PVC są łatwe w utrzymaniu - wystarczy je regularnie myć.

Powrót do artykułu: Jakie okna wybrać do domu?

#2 Guest_marekk

Guest_marekk
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:35

Ja kupowałem aluminiowe systemy OknoPlus i nie mogę złego słowa powiedzieć póki co jeśli chodzi o wykonanie, obsługę itp. Porządne wygodne okna. Stolarkę marki w Lublinie sprzedają na Diamentowej, salon Bartal, autoryzowany przedstawiciel.

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:34

Ja znalazłem firmę w Poznaniu zajmującą się sprzedażą różnego rodzaju okien do domu, która chętnie pomaga osobom niezdecydowanym oraz takim którym zależy na wysokim standardzie i wykonaniu. A jest to dokładnie firma Domega, mają konkurencyjne ceny co modeli okien oraz wykonywanego montażu. Podchodzą do klienta z odpowiednim profesjonalizmem od początku do końca, więc jeżeli ktoś potrzebuje porządnego wsparcia to jak najbardziej warto na nich postawić :)

#4 Guest_Gnell90

Guest_Gnell90
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:55

Powiem z własnego doświadczenia że przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na dobry montaż, czyli na to, jaką wiedzę i umiejętności mają osoby przeprowadzające montaż. Mówiąc najprościej to ważne, że będziemy mogli wykorzytać w pełni potencjał okien

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:25

moim zdaniem warto kupić okna od internationalwindows.pl, mają mega porządne okna

#6 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:21

A przy okazji wymieniania okien decydujecie się na jakieś tanie rolety materiałowe? Mają one jak najbardziej praktyczne zastosowanie, a do tego całkiem ładnie się prezentują. Wybór jest dość duży, więc w zasadzie do każdego pomieszczenia znajdzie się coś całkiem eleganckiego.

^_^

#7 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 16:28

Okna PCV są dobrym wyborem, bo nie sa tak drogie jak drewniane a teraz mozna nabyć już naprawdę porządne, take energooszczędne itd. Drutex robi porządne okna, zerknijcie sobie na ich produkty. Jak szukacie drewnianych czy aluminiowo-drewnianych to takie oczywiście też ma w sprzedaży.

#8 Guest_Waccko

Guest_Waccko
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:03

Moim zdaniem przede wszystkim dobrze zamontowane. Dobry montaż to 50% funkcjonalności okien. Warto o tym pamiętać

#9 Guest_Luiza

Guest_Luiza
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 10:55

też się zgodzę, Ludzie czasem myślą, że warto oszczędzać na ekipie i na montażu. Ja kiedyś tak zrobiłam i tak na serio to po prostu straciłam pieniądze zainwestowane w okna, nie służyły mi dobrze. Nie ma sensu powielać takich błędów

#10 pannaasia

pannaasia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 04:31

Wielkością okien na pewno się nie przejmuj. Bez problemu dobierzesz do tego rolety na wymiar. Np. w takim sklepie jak marka lestore .

Wolność, do której dochodzimy przez cierpienie, jest większa od tego cierpienia.

#11 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:04

Ja radzę Ci okna PCV wybrać. Miałam drewniane już kiedyś i nie polecam, na dłuższą metę bardzo tracą na jakości. Drewno próchnieje też i puchnie np. od deszczu, a okna PCV są bardziej trwałe, do tego lekkie i tańsze. Ja mam świetne okna z firmy Oknoplast, na prawdę solidne i zapłaciliśmy znacznie mniej niż za drewniane mimo, że wybraliśmy full opcję ;)  Piękna okleina, ukryte zawiasy, ładne złotawe klamki i nawet szprosy bo lubię takie dodatki. Jestem bardzo zadowolona z moich okien :)

#12 Guest_Werkaw

Guest_Werkaw
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:28

Przede wszystkim też trzeba zwracać uwagę na dobry montaż okien. To podstawa. Osadzenie okien, kotwienie, izolacja, regulacja. To wszystko bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać

#13 Devrika

Devrika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 14:15

Ja ostatnio natrafiłam na ciekawy wpis na blogu - https://erykpeplinsk...e-jakie-wybrac/ można przeczytać w nim informacje dotyczące porównania między sobą poszczególnych rodzajów okien. Mam tutaj na myśli okna pvc, okna drewniane oraz okna drewniano-aluminiowe. 

#14 sznycel

sznycel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 08:40

Ja mam okna drewniane od nich: http://amidex.pl/

Jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że się wyróżniają na tle innych, to jeszcze był profesjonalny pomiar i montaż. Zimę już mieliśmy i było super :) 

#15 pro3l8m

pro3l8m

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:08

Ja nie polecam drewnianych. Chyba, że jesteś fanem tego materiału i masz czas oraz cierpliwość na konserwacje. Ja nie mam. Moja żona miała w swoim domu rodzinnym takie okna i osobiście łatałem dziury po kornikach i malowałem okna gdy po prostu drewno odpadało. Dla mnie za taką cenę nie powinno być takich sytuacji. Aluminium znowu mnie nie przekonuje. Moi rodzicie mają w domu okna PVC już wiele lat i jak kupiliśmy mieszkanie to wymieniliśmy okna na takie jak ich, tylko nowsze wiadomo. W Oknoplaście znaleźliśmy fajną ofertę, ładny profil no i jakość przede wszystkim. Może pomyśl o oknach PVC jednak ;)

#16 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:18

Dobrej jakości okna możecie zamówić u producenta https://okna.waw.pl/i polecam bo są solidne oraz energooszczędne. Montowali mi je jakiś rok temu, certyfikowani montażyści. Wybrałam okna PCV, jestem z nic naprawdę zadowolona. Sami zobaczcie ofertę, jest atrakcyjna.

#17 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 11:16

Ja postawiłam na okna Wood Look, które łączą elegancką stylistykę okien drewnianych z zaletami okien PCV. W przystępnej cenie zamówiłam je od firmy www.kada.slupsk.pl. Posiadają szeroką ofertę okien PCV, aluminiowych i drewnianych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

#18 rufus

rufus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 15:00

Dla mnie okna z PCV dobrej jakości to wybór na lata. My kupiliśmy porządne okna z Oknoplast, mamy je jakies 2-3 lata. Okna ładne, solidnie wykonane, każdy szczegół dopracowany ale oprócz samych okien miałem bardzo dobry kontakt z salonem partnerskim Oknoplast, w którym zamawiałem. Od początku, gdy się tylko rozglądaliśmy do opieki posprzedażowej profesjonalizm i miła atmosfera. 

#19 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 październik 2019 - 16:51

Dobre opinie słyszałam też na temat firmy Drutex i powiem Wam szczerze, że bardzo wiele osób korzystało z ich okien. Zajmują się głównie produkcją okien PCV, ale też w ofercie posiadają okna drewniane i drewniano-aluminiowe. Do kompletu można też dobrać drzwi i rolety, więc całą stolarkę okienno-drzwiową można u nich wykonać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych