Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie okna wybrać do domu?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102540 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:35

Drewniane okna od plastikowych różni przede wszystkim cena. Naturalna wersja, w drewnie - jest towarem ekskluzywnym, który gwarantuje nam jakość przez długie lata. Okna z PVC są łatwe w utrzymaniu - wystarczy je regularnie myć.

Powrót do artykułu: Jakie okna wybrać do domu?

#2 Guest_marekk

Guest_marekk
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:35

Ja kupowałem aluminiowe systemy OknoPlus i nie mogę złego słowa powiedzieć póki co jeśli chodzi o wykonanie, obsługę itp. Porządne wygodne okna. Stolarkę marki w Lublinie sprzedają na Diamentowej, salon Bartal, autoryzowany przedstawiciel.

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:34

Ja znalazłem firmę w Poznaniu zajmującą się sprzedażą różnego rodzaju okien do domu, która chętnie pomaga osobom niezdecydowanym oraz takim którym zależy na wysokim standardzie i wykonaniu. A jest to dokładnie firma Domega, mają konkurencyjne ceny co modeli okien oraz wykonywanego montażu. Podchodzą do klienta z odpowiednim profesjonalizmem od początku do końca, więc jeżeli ktoś potrzebuje porządnego wsparcia to jak najbardziej warto na nich postawić :)

#4 Guest_Gnell90

Guest_Gnell90
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:55

Powiem z własnego doświadczenia że przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na dobry montaż, czyli na to, jaką wiedzę i umiejętności mają osoby przeprowadzające montaż. Mówiąc najprościej to ważne, że będziemy mogli wykorzytać w pełni potencjał okien

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:25

moim zdaniem warto kupić okna od internationalwindows.pl, mają mega porządne okna

#6 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:21

A przy okazji wymieniania okien decydujecie się na jakieś tanie rolety materiałowe? Mają one jak najbardziej praktyczne zastosowanie, a do tego całkiem ładnie się prezentują. Wybór jest dość duży, więc w zasadzie do każdego pomieszczenia znajdzie się coś całkiem eleganckiego.

^_^

#7 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 16:28

Okna PCV są dobrym wyborem, bo nie sa tak drogie jak drewniane a teraz mozna nabyć już naprawdę porządne, take energooszczędne itd. Drutex robi porządne okna, zerknijcie sobie na ich produkty. Jak szukacie drewnianych czy aluminiowo-drewnianych to takie oczywiście też ma w sprzedaży.

#8 Guest_Waccko

Guest_Waccko
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:03

Moim zdaniem przede wszystkim dobrze zamontowane. Dobry montaż to 50% funkcjonalności okien. Warto o tym pamiętać

#9 Guest_Luiza

Guest_Luiza
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 10:55

też się zgodzę, Ludzie czasem myślą, że warto oszczędzać na ekipie i na montażu. Ja kiedyś tak zrobiłam i tak na serio to po prostu straciłam pieniądze zainwestowane w okna, nie służyły mi dobrze. Nie ma sensu powielać takich błędów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych