Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie okna wybrać do domu?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:35

Drewniane okna od plastikowych różni przede wszystkim cena. Naturalna wersja, w drewnie - jest towarem ekskluzywnym, który gwarantuje nam jakość przez długie lata. Okna z PVC są łatwe w utrzymaniu - wystarczy je regularnie myć.

Powrót do artykułu: Jakie okna wybrać do domu?

#2 Guest_marekk

Guest_marekk
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:35

Ja kupowałem aluminiowe systemy OknoPlus i nie mogę złego słowa powiedzieć póki co jeśli chodzi o wykonanie, obsługę itp. Porządne wygodne okna. Stolarkę marki w Lublinie sprzedają na Diamentowej, salon Bartal, autoryzowany przedstawiciel.

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:34

Ja znalazłem firmę w Poznaniu zajmującą się sprzedażą różnego rodzaju okien do domu, która chętnie pomaga osobom niezdecydowanym oraz takim którym zależy na wysokim standardzie i wykonaniu. A jest to dokładnie firma Domega, mają konkurencyjne ceny co modeli okien oraz wykonywanego montażu. Podchodzą do klienta z odpowiednim profesjonalizmem od początku do końca, więc jeżeli ktoś potrzebuje porządnego wsparcia to jak najbardziej warto na nich postawić :)

#4 Guest_Gnell90

Guest_Gnell90
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:55

Powiem z własnego doświadczenia że przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na dobry montaż, czyli na to, jaką wiedzę i umiejętności mają osoby przeprowadzające montaż. Mówiąc najprościej to ważne, że będziemy mogli wykorzytać w pełni potencjał okien

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych