Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję: biuro rachunkowe do sp. z o.o.

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 73lukasss

73lukasss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 20:02

Witajcie. Szukam biura rachunkowego, które przejmie moją firmę po księgowej. Niestety zawaliła sprawę i chciałbym aby to biuro uczestniczyło już  w wyjaśnianiu tych spraw tak, żeby później przejąć prowadzenie księgowości na stałe. Chcę żeby to byli ludzie rzetelni, podchodzący poważnie do spraw i służący pomocą i odpowiedzią na każde pytanie czy też wątpliwość. 

#2 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 07:39

W temacie biur rachunkowych to mogę polecić http://superksiegi.pl/ z Wrocławia z którymi współpracuję i zatrudniają fachowe księgowe, prowadzą mi też obsługę kadrową i wywiązują się bardzo dobrze. Nie ma żadnych błędów czy pomyłek, wszystko terminowo 

#3 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 12:05

Witam, zapraszam do kontaktu z moim biurem rachunkowym. W szczególności zajmuję się obsługą właśnie sp. z o.o. Oferuje przejrzyste zasady współpracy a koszty obsługi księgowej zależą wyłącznie od ilości miesięcznej faktur: 299 zł netto + VAT za każde 20 sztuk faktur w miesiącu, 29 zł netto + VAT za pracownika/zleceniobiorcę. W cenie jest sporządzenie rocznego bilansu dla jednostek mikro, deklaracje JPK/VAT, roczne deklaracje CIT oraz bieżąca pomoc w zakresie podatków. Tylko w tym roku pomogliśmy kilkudziesięciu przedsiębiorstwom skorygować błędy w księgach - Panu również pomożemy. Cenę w tym zakresie będę mógł przedstawić po szerszym zapoznaniu się z tematem prac. Zapraszam do kontaktu: 512-270-555, mail: biuro@victorius24.pl

#4 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:23

Widzę, że nie tylko mnie spotkała taka przygoda z niedopilnowaną księgową.. nie dalej jak kilka miesięcy temu musiałam zmierzyć się z tym samym problemem. Nie wiem jak to się stało, ale do US musiałam zapłacić sporą kwotę zaległego podatku, gdy sprawa wyszła na jaw podjęłam decyzję o zmianie organizacji pracy i prowadzenia księgowości. Co prawda zajęło mi trochę czasu znalezienie porządnego biura księgowego ale po kilku spotkaniach trafiłam na Kontisto - biuro księgowe z Warszawy. Opowiedziałam o swoich rozterkach i oni pomogli mi wytłumaczyć się przed US z błędów popełnionych przez mojego pracownika. Nawet byłam zaskoczona jak szybko zareagowali na te problemy. Proszę sprawdzić, rozmowa czy spotkanie nic nie kosztuje, a ich pomoc może okazać się bezcenna. :) Podrzucam stronę do kontaku: http://kontisto.pl/

#5 tomekpuchala

tomekpuchala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 11:34

współpracuję z biurem rachunkowym Gama Grabowskich na Białołęce w Warszawie i jestem bardzo zadowolony z wykonywanej przez nich pracy, zawsze dotrzymują terminów i dokładnie wykonują swoje obowiązki 

#6 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 sierpień 2018 - 11:11

Jeśli szukasz kogoś w pełni sprawdzonego to polecam biuro KORF. Sam współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i jestem w pełni zadowolony, ponieważ mogę dzięki nim na spokojnie prowadzić swój biznes.

#7 kretka85

kretka85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 12:55

A co sądzicie o Tax Care? Ostatnio dzwonili do mnie i przedstawili swoją ofertę. Powiedziałam, że się zastanowię, napiszcie coś o nich

#8 85zielinp

85zielinp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:03

widziałem tu kilka opinii o tax care, poszukaj w innych tematach i ogólnie w internecie. stąd dużo biur można sprawdzić

#9 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 19:53

Polecam Ci Gwarant z Bielska Białej - moim zdaniem są niezawodni! Na pewno będą w stanie uporządkować dokumenty Twojej firmy i zająć się księgowością na stałe. U mnie sprawdzają się już kilka lat.

#10 Edwardmiłek

Edwardmiłek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 październik 2018 - 09:47

Witajcie. Szukam biura rachunkowego, które przejmie moją firmę po księgowej. Niestety zawaliła sprawę i chciałbym aby to biuro uczestniczyło już  w wyjaśnianiu tych spraw tak, żeby później przejąć prowadzenie księgowości na stałe. Chcę żeby to byli ludzie rzetelni, podchodzący poważnie do spraw i służący pomocą i odpowiedzią na każde pytanie czy też wątpliwość. 

Mi bardzo pomogła opinia w internecie, ale też kilku znajomych prowadziło księgowość w biurze rachunkowym na które się w końcu zdecydowałem.

Więc mogę polecić UPIK Sp. z o.o. Dokumenty uporządkowane i wiele dobrych pomysłów na oszczędności. :) 

#11 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:57

Też polecam UPIK Sp. z o.o. jak to się mówi " Robią robotę".

#12 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:59

Nasza spółka korzysta z Dobrego Biura w Tarnowskich Górach. Www.dobrebiuro.eu. Nigdy nas nie zawiedli.

#13 dermotir

dermotir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 12:27

A rozważałeś skorzystanie z oprogramowania takiego jak Wfirma https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online - posiada wiele ciekawych funkcji, które ułatwiają prowadzneie księgowości samodzielnie, a jeest znacznie tańsze niż biura księgowe ;)

#14 ksiegowaplock

ksiegowaplock

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:54

Jeśli firma z Płocka lub okolic to zapraszam do kontaktu. Szczegółowa oferta mojego biura rachunkowego pod adresem: http://www.iwaniakplock.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych