Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję: biuro rachunkowe do sp. z o.o.

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 73lukasss

73lukasss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 20:02

Witajcie. Szukam biura rachunkowego, które przejmie moją firmę po księgowej. Niestety zawaliła sprawę i chciałbym aby to biuro uczestniczyło już  w wyjaśnianiu tych spraw tak, żeby później przejąć prowadzenie księgowości na stałe. Chcę żeby to byli ludzie rzetelni, podchodzący poważnie do spraw i służący pomocą i odpowiedzią na każde pytanie czy też wątpliwość. 

#2 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 07:39

W temacie biur rachunkowych to mogę polecić http://superksiegi.pl/ z Wrocławia z którymi współpracuję i zatrudniają fachowe księgowe, prowadzą mi też obsługę kadrową i wywiązują się bardzo dobrze. Nie ma żadnych błędów czy pomyłek, wszystko terminowo 

#3 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 12:05

Witam, zapraszam do kontaktu z moim biurem rachunkowym. W szczególności zajmuję się obsługą właśnie sp. z o.o. Oferuje przejrzyste zasady współpracy a koszty obsługi księgowej zależą wyłącznie od ilości miesięcznej faktur: 299 zł netto + VAT za każde 20 sztuk faktur w miesiącu, 29 zł netto + VAT za pracownika/zleceniobiorcę. W cenie jest sporządzenie rocznego bilansu dla jednostek mikro, deklaracje JPK/VAT, roczne deklaracje CIT oraz bieżąca pomoc w zakresie podatków. Tylko w tym roku pomogliśmy kilkudziesięciu przedsiębiorstwom skorygować błędy w księgach - Panu również pomożemy. Cenę w tym zakresie będę mógł przedstawić po szerszym zapoznaniu się z tematem prac. Zapraszam do kontaktu: 512-270-555, mail: biuro@victorius24.pl

#4 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:23

Widzę, że nie tylko mnie spotkała taka przygoda z niedopilnowaną księgową.. nie dalej jak kilka miesięcy temu musiałam zmierzyć się z tym samym problemem. Nie wiem jak to się stało, ale do US musiałam zapłacić sporą kwotę zaległego podatku, gdy sprawa wyszła na jaw podjęłam decyzję o zmianie organizacji pracy i prowadzenia księgowości. Co prawda zajęło mi trochę czasu znalezienie porządnego biura księgowego ale po kilku spotkaniach trafiłam na Kontisto - biuro księgowe z Warszawy. Opowiedziałam o swoich rozterkach i oni pomogli mi wytłumaczyć się przed US z błędów popełnionych przez mojego pracownika. Nawet byłam zaskoczona jak szybko zareagowali na te problemy. Proszę sprawdzić, rozmowa czy spotkanie nic nie kosztuje, a ich pomoc może okazać się bezcenna. :) Podrzucam stronę do kontaku: http://kontisto.pl/

#5 tomekpuchala

tomekpuchala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 11:34

współpracuję z biurem rachunkowym Gama Grabowskich na Białołęce w Warszawie i jestem bardzo zadowolony z wykonywanej przez nich pracy, zawsze dotrzymują terminów i dokładnie wykonują swoje obowiązki 

#6 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 sierpień 2018 - 11:11

Jeśli szukasz kogoś w pełni sprawdzonego to polecam biuro KORF. Sam współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i jestem w pełni zadowolony, ponieważ mogę dzięki nim na spokojnie prowadzić swój biznes.

#7 kretka85

kretka85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 12:55

A co sądzicie o Tax Care? Ostatnio dzwonili do mnie i przedstawili swoją ofertę. Powiedziałam, że się zastanowię, napiszcie coś o nich

#8 85zielinp

85zielinp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:03

widziałem tu kilka opinii o tax care, poszukaj w innych tematach i ogólnie w internecie. stąd dużo biur można sprawdzić

#9 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 19:53

Polecam Ci Gwarant z Bielska Białej - moim zdaniem są niezawodni! Na pewno będą w stanie uporządkować dokumenty Twojej firmy i zająć się księgowością na stałe. U mnie sprawdzają się już kilka lat.

#10 Edwardmiłek

Edwardmiłek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 październik 2018 - 09:47

Witajcie. Szukam biura rachunkowego, które przejmie moją firmę po księgowej. Niestety zawaliła sprawę i chciałbym aby to biuro uczestniczyło już  w wyjaśnianiu tych spraw tak, żeby później przejąć prowadzenie księgowości na stałe. Chcę żeby to byli ludzie rzetelni, podchodzący poważnie do spraw i służący pomocą i odpowiedzią na każde pytanie czy też wątpliwość. 

Mi bardzo pomogła opinia w internecie, ale też kilku znajomych prowadziło księgowość w biurze rachunkowym na które się w końcu zdecydowałem.

Więc mogę polecić UPIK Sp. z o.o. Dokumenty uporządkowane i wiele dobrych pomysłów na oszczędności. :) 

#11 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:57

Też polecam UPIK Sp. z o.o. jak to się mówi " Robią robotę".

#12 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:59

Nasza spółka korzysta z Dobrego Biura w Tarnowskich Górach. Www.dobrebiuro.eu. Nigdy nas nie zawiedli.

#13 dermotir

dermotir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 12:27

A rozważałeś skorzystanie z oprogramowania takiego jak Wfirma https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online - posiada wiele ciekawych funkcji, które ułatwiają prowadzneie księgowości samodzielnie, a jeest znacznie tańsze niż biura księgowe ;)

#14 ksiegowaplock

ksiegowaplock

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:54

Jeśli firma z Płocka lub okolic to zapraszam do kontaktu. Szczegółowa oferta mojego biura rachunkowego pod adresem: http://www.iwaniakplock.pl/

#15 Jolanta_Jolanta

Jolanta_Jolanta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 12:38

Polecam sprawdzone prze mnie biuro księgowe: http://polaudit.pl. Kadry, płace, doradztwo i księgowość online. Pierwszy miesiąc jest za 1 zł! polecam szczególnie Panią Małgosię:)

#16 Guest_GRUPA_BRDI

Guest_GRUPA_BRDI
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 14:55

Cześć, widzimy, że szukasz biura rachunkowego który naprawi błędy po poprzedniej księgowej. Chętnie zajmiemy się Twoją sprawą. GRUPA BRDI S.A. to sieć biur rachunkowych która swoje placówki ma w całej Polsce. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, chętnie wysłuchamy jakie są Twoje oczekiwania i przygotujemy dla Ciebie ofertę kompleksowych usług. A teraz dla wszystkich nowych klientów mamy kod rabatowy BRDI10 który daje rabat na pierwszy miesiąc współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www.grupabrdi.com lub do kontaktu mailowego grupabrdi@grupabrdi.com 

#17 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:46

Z własnego doświadczenia mogę polecić biuro rachunkowe Capital Audyt, http://capitalaudyt.pl. Korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo solidne i kompetentne wsparcie na co dzień w naszym biznesie. 

#18 Profesjonalna Obsługa

Profesjonalna Obsługa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:16

Myślę że tutaj warto się zastanowić nad komplementarną usługą gdzie będziecie mieli możliwość zapewnienia sobie pełnej obsługi swojej firmy. Powinna się na to składać nie tylko księgowość, ale także obsługa spółek, wirtualne biuro, obsługa poczty, adres rejestracyjny oraz wiele innych. Z naszego doświadczenia wiemy, że posiadanie wszystkich usług w jednym miejscu sprzyja wydajności działania oraz poprawia przepływ informacji. Dzięki temu macie pewność że wasza firma działa w optymalny sposób. 

Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z paroma firmami oferującymi tego typu usługi. Są to firmy które możemy polecić z czystym sercem. W celu uzyskania dodatkowych informacji zerknijcie tutaj:

- wirtualne biuro Poznań,

- wirtualne biuro Gdańsk,

- wirtualne biuro Kraków,

#19 mpopielarz35

mpopielarz35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2019 - 09:16

Gorąco Ci polecam firmę NOXUM z Tych. Genialna obsługa i mają dobre ceny za prowadzenie spółki.

#20 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 12:20

Polecam Ci biuro Capital Audyt, http://capitalaudyt.pl - my korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. To profesjonalna firma, która zna się na tym, co robi. Księgowość, kadry i płace, audyty - w tym się specjalizują. Działają w Warszawie :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych