Skocz do zawartości

Zdjęcie

Botoks

wróć do serwisu Sektor Publiczny 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:11

Co sądzicie o takich zabiegach?

W ostatnm czasie stały się coraz bardziej popularne.Jesteście za czy przeciw? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 10:42

Czemu mam być przeciw? Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi. I jeśli zabieg jest wykonany przez osobę z dużym doświadczeniem to zabieg przyniesie dobre efekty.

Sama chodzę regularnie co pól roku na zabieg do doktor Szczepańskiej

https://drszczepanska-ame.pl/

Zabieg nie był bolesny bo wstrzykiwany niewielką igiełka.Pozbyłam sie przy tym brzydkich zmarzczek mimicznych,które wyglądały niekorzystnie na mojej twarzy ( lwia zmarszczka)

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:53

Przeciw. Nie wiem po co to komu...

#4 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 05:55

Nie jestem przeciwna, ale wychodzę z założenia, że zanim poddamy się wypełnianiu zmarszczek botoksem powinnyśmy spróbować innych metod walki ze zmarszczkami a na prawdę mamy w czym wybierać. Nawet wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest mniej inwazyjne i chociażby nie wplywa na Waszą mimikę. Poza tym gabinet gabinetowi nie równy i nie w każdym gabinecie lekarze aplikują jad kiełbasiany w perfekcyjny sposób. Warto czytać opinie, żeby wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej Wrocław

#5 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 13:52

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Ada 
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

#6 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 11:30

@DoradcaOnlineZepter czy wasze kosmetyki są naturalne? Zależy mi na dobrym składzie. 

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:33

Te zabiegi co ile trzeba powtarzać?

Always look on the bright side of life!

#8 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:38

Jestem na tak, botoks daje świetne efekty :) Tylko polecam zadbać o to, aby zabieg wykonywała osoba z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Ja korzystałam z usług dra Migały i mogę szczerze polecić, bo to świetny lekarz, ekspert w swojej dziedzinie :) O botoksie możesz sobie też poczytać na http://www.klinikasfera.pl/botox/

#9 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 20 luty 2019 - 11:56

Te zabiegi trzeba powtarzać średnio co 2-3 miesiące, wiem bo mam koleżankę która ma zabiegi botoksem na migrenę, ja jeszcze botoksu pod uwagę nie brałam chociaż muszę przyznać że byłam na kilku zabiegach w klinice medycyny estetycznej Artederm w Józefowie

#10 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 10:42

Niekoniecznie 2-3 miesiące, to zależy. Ja np. powtarzam co 5-6 miesięcy. Jestem pacjentką dra Migały w Klinice Sfera, z efektów jestem bardzo zadowolona, wyglądam młodziej, ale wciąż naturalnie, co jest chyba dużą sztuką dla wielu lekarzy, patrząc na nieudane efekty niektórych celebrytek :P Ale nie dla pana doktora :) 

#11 hepina

hepina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 23:34

Takie zabiegi powtarza się raczej według indywidualnych potrzeb. Jedne powtarzają po 2 miesiącach, innym wystarcza botoks na pół roku. Różnie. Ja również stosuję taką metodę i chodze do https://drparadowska.pl/w Krakowie.

#12 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 18:07

Botoks dla mnie odpada bo boje sie igiel ale laser juz jestem na tak :D Ja swoje zmarszczki wlasnie laserowo wygladzalam w Dermedzie w Katowicach na Korfantego :)

#13 Anna76

Anna76

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:20

Botoks dla mnie odpada bo boje sie igiel ale laser juz jestem na tak :D

Z tym, że po laserze masz mocno poturbowaną skórę, ostro przypieczoną - dosłownie. Natomiast zabiegu z botoksem - nakłuć nie widzisz, widoczne są tylko efekty.

#14 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:00

Ja jestem jak najbardziej na tak, botoks to zabieg jak każdy inny, warto korzystać z jego potencjału. W wielu sytuacjach się doskonale sprawdza. Grunt to dobry specjalista, który wykona dobrze zabieg. Ja mogę polecić dra Migałę z Kliniki Sfera, http://klinikasfera.pl Jest świetnym fachowcem w tej dziedzinie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych