Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 16:19

Słuchajcie planuje kupić sobie używane Volvo V50 i zastanawiam się czy ktoś z Was zna może jakiś dobry i sprawdzony serwis, w którym można bezproblemowo i dokładnie sprawdzić samochód zanim go kupię? Z góry dzięki za namiary!

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 16:21

Ja myślę, że też możesz zwrócić uwagę na https://www.autotesto.pl/ bo też działają na terenie całego kraju i są w stanie zrobić dokładne oględziny samochodu przed zakupem bo sprawdzają go nawet w 350 punktach. Moim zdaniem jeżeli auto kosztuje sporą sumę to dużo lepiej będzie go sprawdzić w każdym elemencie, aby nie zaskoczyły nas kosztowne naprawy zaraz po zakupie.

#3 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 16:27

No powiem szczerze, że jest to ciekawa alternatywa bo przynajmniej nie trzeba szukać mechanika na siłę który pewnie obejrzy samochód dość powierzchownie i później od tego umyje ręce. A i o takich przypadkach słyszałem od moich znajomych ... A co ogólnie można znaleźć w takim raporcie podsumowującym ich działania?

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 21:16

Ja właśnie tak zrobiłem ... oddałem do sprawdzenia lokalnemu mechanikowi, który olał sprawę i nie wykonał całej diagnostyki, jak się okazało musiałem później wymienić praktycznie cały tłumik i część układu hamulcowego. Także wcześniej sprawdź opinie punktu w którym będziesz chciał sprawdzić auto :)

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 22:43

Dlatego za wszelką cenę trzeba się starać, aby do tego nie dopuścić! U mnie wspomniane już wcześniej https://www.autotesto.pl/ sprawdziło się świetnie. W końcu mam na kogo liczyć, jeżeli sam nie mogę pojechać z mechanikiem na sprawdzenie to oni się tym dokładnie zajmą i po wszystkim otrzymuje raport za który biorą pełną odpowiedzialność. 

#6 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 23:12

Też bym na nich postawił jeżeli masz taką możliwość. Moim zdaniem jeżeli już nie masz pewnego i znajomego mechanika, który na pewno podejdzie do tego z pełnym profesjonalizmem to zleć to Autotesto. Cena może wyższa, ale za to nikt Cię nie oszuka. 

#7 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 08:56

Bardzo fajna sprawa z tymi oględzinami przez specjalistów. Przyznam, że nie znałem tego typu firm i jak kupowałem używany samochód to sprawdzał go po prostu mój mechanik. Warto wiedzieć na przyszłość, że jest taka możliwość, że bardzo dokładne oględziny i raport zrobi profesjonalna  firma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy