Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strona www i reklama

strona www reklama strona www Gdańsk reklama Gdańsk

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:53

Szukacie dobrej firmy reklamowej w Polsce, w Trójmieście bądź innych miastach ? Jeśli interesuje was profesjonalny projekt z dostosowaniem do waszych wytycznych bądź reklama na wasz region to https://mixedmedia.pl jest jedną z najlepszych możliwych opcji. Polecam każdemu ! :)

#2 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:36

Według mnie najlepszym sposobem na skuteczną reklamę jest film promocyjny. Nagranie go nie wiąże się z dużymi kosztami, a mimo to bardzo szybko przynosi efekty. Polecam przy tym skorzystać z usług Studio Rondo, które swoje zlecenia wykonuje z bardzo dużą starannością. Dodatkowym atutem jest bardzo wysoka jakość filmów, jaką Studio Rondo jest w stanie nam zaoferować.

#3 cezar57

cezar57

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 14:00

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...

Gdy nikogo do siebie nie dopuszczasz, nie ma szans, byś został skrzywdzony. Jeśli nigdy nikogo nie darzysz miłością, nikt nie umrze, zabierając ze sobą ułamek twego serca.

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 11:46

Skorzystaj z takiej agencji interaktywnej, która zarówno stworzy Ci stronę internetową, a następnie ją wypromuje w sieci, zaoszczędzisz w ten sposób sporo czasu i nerwów. Ja tak właśnie robiłem, gdy korzystałem z usług https://solv.pl i myślę, że to najskuteczniejsza forma tworzenia witryny. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strona www, reklama, strona www Gdańsk, reklama Gdańsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych