Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy nauczycielowi należy wypłacić wynagrodzenie za dzień urlopu przypadający w niedzielę

nauczyciel urlop dzień wolny choroba zwolnienie

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pauluska9

Pauluska9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:11

Witam, mam problem i szukam tutaj pomocy. Nauczyciel przebywa na urlopie wypoczynkowym od 23.06-31.08.2018r.

Dostałam zwolnienie lekarskie obejmujące okres 02.07-31.08.2018. Czy może mi ktoś napisać czy za 1 lipca należy mu się wynagrodzenie? Zaznaczam że jest to niedziela. I tu mam dylemat bo nie świadczył pracy więc się nie należy ale wtedy są wakacje  i ma urlop więc jestem w kropce... Proszę o pomoc.

#2 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:21

Jakiej kropce? za zwolnienie lekarskie płacisz za dni na zwolnieniu a nie za dni wypadające w kalendarzu chyba nie?

#3 Pauluska9

Pauluska9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:27

Zgadza się ale ja nie pytam o zwolnienie tylko o ten jeden dzień 1 lipca czy z zasadniczego powinnam mu wypłacić coś czy nie... 

#4 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:57

Nie płacisz, nie świadczył pracy cały m-c więc za dzień wolny nie płaci się.

od tego są przepisy, aby się z nimi zapoznać, a nie na łatwiznę pytać Forum, a jak źle ci podpowiemy?

#5 Pauluska9

Pauluska9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:05

Ludzie piszą tu z dylematami w końcu od tego są fora dyskusyjne... jak macie kogoś obrażać to się w ogóle nie wypowiadajcie... 

#6 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:12

To czytaj przepisy, a nie zadawaj pytań ludziom z dylematami.

A od czego jest Forum nie ty będziesz decydować, na pewno nie po to aby za kogoś szukać w interpretacjach przepisów

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nauczyciel, urlop, dzień wolny, choroba, zwolnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych