Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie?

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 00:50

Witam,

Potrzebujemy dość dużej sali konferencyjnej, ponieważ mamy zamiar we wrześniu zorganizować dość duży event i stąd moje pytanie, czy macie może sprawdzone miejsca na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru? Oczywiście zależy nam aby była tam strefa gastronomiczna oraz drink bar. Myślimy od jakimś hotelu, ale również pewnym ograniczeniem są koszty takich miejsc w stolicy. W takim razie liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam!

#2 GrzegorzWet

GrzegorzWet

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 17 lipiec 2018 - 02:29

Popytaj może znajomych. 

#3 JarekDon

JarekDon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 23:51

Myślę, że spokojnie możesz zajrzeć również na stronę http://www.warszawa....onferencyjne.plgdzie masz naprawde duzy wybór miejsc do organizacji takich imprez w zależności od potrzeb co do położenia, ilości miejsc, czy dodatkowych aspektów. Nie musisz ręcznie sprawdzać każdego hotelu i dzwonić z pytaniami, bo mają większość informacji podanych już na tym portalu. Wygodna opcja i też można sporo dzięki temu zaoszczędzić.

#4 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:14

Kiedyś pamiętam udało mi się być na konferencji w sali kinowej. Nawet interesująco to wyglądało. Prezentacja firmy i w ogóle. Nie pamiętam jakie to było kino dokładnie. Nie wiem czy nie przypadkiem OH-Kino. Trzeba by było dowiedzieć się. Z tego co kojarzę to też na barkach robią takie konferencje, jest to o tyle dobre, że jak już wszyscy wejdą to nie mogą z niej potem uciec :D

#5 Guest_MariaAnna

Guest_MariaAnna
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 13:50

Ostatnio organizowaliśmy w kinie. Tak, natknęłam się przy poszukiwaniach na ohkino.pl i zaryzykowałam. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, obsługa, światło, dźwięk nienaganny. Zapewniają nawet catering! Oraz niezbędny sprzęt. Polecam.

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 17 październik 2018 - 03:54

A sprawdzaliście moze ofertę wynajmu sali konferencyjnej dpstępnej pod tym adresem http://www.konferencjenimbus.pl/ ? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie. Może ktoś się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem to jedna z lepszych ofert w Warszawie. Dobra lokalizacja, przystępna cena, świetne wyposażenie, przestronna sala. Czego chcieć więcej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych