Skocz do zawartości

Zdjęcie

ulubione perfumy

perfumy ulubione perfumy

wróć do serwisu Sektor Publiczny 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 kendi

kendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 09:53

Jak czesto korzystacie z perfum? Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na http://edp24.pl/edp24.pl i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje)

#2 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 05:56

Jakoś nie mam swoich ulubionych perfum. Kupuję różne - zależnie od nastroju. Ale w takie tanie i trwałe to za bardzo nie wierzę, bo też różne testowałam i raczej jak tanie to szybko zapach ucieka.

#3 Tomasz2

Tomasz2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 06:04

Mam normalnie uczulenie jak ktoś próbuje mi wmówić, że odpowiedniki sa równie dobre i trwałe jak oryginalne perfumy. Nie są. Sam sprawdzałem, właśnie po to, żeby nikt mi potem nie wciskał głupot. I wolę wydać te kilka stówek na oryginalne zapachy, których niewielka ilość starczy, żeby przez cały dzień czuć ich zapach, niż takie co by się trzeba co godzinę pryskać, żeby cokolwiek czuć. Jeśli chodzi o ceny, to nie są one aż takie wysokie. Ja kupuję Dolce Gabbana, na stronie - https://perfumy.pl/f...ce-Gabbana.html w bardzo dobrej cenie i starczają mi na bardzo długo.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 17:12

Ja mam i oryginalne perfumy jak i zamienniki(też kupuje na edp24). Oczywiście, że jest różnica w zapachu, ale za taką cenę nie ma co narzekać. Moimi ulubionymi zamiennikami są chyba: Vanilla Hills woman (zamiennik Vanilli Coty Fields) i Antilope Deluxe(zamiennik Antilope Weil) :-)

#5 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 01:58

Ja stosuję przede wszystkim wodę toaletową Ventura(to można tanio kupić- https://pl.oriflame....duct?code=32503 ). Stosuję przede wszystkim zamienniki, perfumy inspirowane a ta woda toaletowa jest jak najbardziej warta polecenia. Za niecałe trzy dyszki dostajemy bardzo ładny zapach.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 09:03

Ja lubię perfumy z mexxa. Szczególnie wersję high fly.

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 20 luty 2019 - 08:48

Ja lubię sporo zapachów z CK.

Always look on the bright side of life!

#8 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 12:22

Przyznam, ze firma ma fajne zapachy. Jednak osobiście nie jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o ich jakość i o trwałość. Bo w podobnej cenie można znaleźć zapachy, które utrzymuja sie na ciele o wiele dłużej.

Jak:

Tom Ford Tobacco - zapach dość drogi, ale jest to jeden z bardziej trwałych zapachów tak więc wystarczy jedno psiknięcie (zapach wystarcza na bardzo długo)

Dior Homme Sport  - dość lekki ale jak na tak lekki zapach to trwałość jest również bardzo dobra

Jesli miałbym polecić tutaj dobre miejsce do zakupu perfum, to mogę polecić ten sklep

https://www.zapachymarzen.pl

Zapachy oryginalne, w przystępnych cenach .A dodatkowo obecnie mają tam promocje na wiosnę bo po wpisaniu kodu rabatowego WIOSNA2019 odejmuje od zamówienia 10 zł. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#9 donV_59

donV_59

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 11:40

VERSACE Eros - kobiety szaleją za tym zapachem. Serio :)

#10 Vivienne 96

Vivienne 96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:29

Też uważam, że odpowiedniki są mniej trwałe i pachną jakoś tak płasko... Zawsze zamawiam z renomowanych perfumerii, popatrzcie jakie czasem są okazje

http://zakupeon.pl/douglas

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:25

Ja akurat perfum jako takich nie używam, więc i żadnego ulubionego zapachu nie mam.

#12 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:16

Tylko deo, perfumy za mocne :)

#13 ada789

ada789

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 08:55

Ja bardzo lubię perfum celvin klein euphoria.  :)

#14 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 13:00

Mogę na pewno polecić:

1. versace brigh crystal - zapach jest dosć drogi w sklepach stacjonarnych, jednak warto polować na promocje w sklepach online bo można kupić w cenie nawet połowę mniejszej
2. d&g - the one, mocne, trwałe, piękne, raczej na wyjście/ wieczór 
2. rihanna czarne 
3. beyonce fioletowe  - jest to zapach raczej z tej dolnej półki ale dobrze się trzyma

Do zakupów polecam to miejsce https://online-perfumy.pl/pl/- mają sporo promocji na oryginalne zapachy. W sieci ceny są korzystniejsze, warto wcześniej powąchać sobie zapachy stacjonarnie i potem porównać sobie ceny w sklepach w sieci. NIekiedy można zaoszczędzić te 100-200 zł na flakonie tak więc moim zdaniem warto poczekać 2-3 dni na dostawę. 

#15 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:41

Jakieś lepsze perfumy kosztują niestety dość sporo pieniędzy. Należy o tym pamiętać.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#16 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 09:35

Każdy z nas ma oczywiście inny gust, ale ja od lat jestem wierna jednemu zapachowi, a mowa tutaj o lancome la vie est belle. Oczywiście te perfumy do najtańszych nie należą, więc znalazłam świetną alternatywę. Na stronie: https://perfumik.pl/...a-vie-est-belle znajdziecie perfumetkę inspirowaną tym zapachem. Powiem Wam, że to rewelacja - sprawdza mi się świetnie na co dzień!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy, ulubione perfumy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy