Skocz do zawartości

Zdjęcie

ulubione perfumy

perfumy ulubione perfumy

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kendi

kendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 09:53

Jak czesto korzystacie z perfum? Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na http://edp24.pl/edp24.pl i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje)

#2 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 05:56

Jakoś nie mam swoich ulubionych perfum. Kupuję różne - zależnie od nastroju. Ale w takie tanie i trwałe to za bardzo nie wierzę, bo też różne testowałam i raczej jak tanie to szybko zapach ucieka.

#3 Tomasz2

Tomasz2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 06:04

Mam normalnie uczulenie jak ktoś próbuje mi wmówić, że odpowiedniki sa równie dobre i trwałe jak oryginalne perfumy. Nie są. Sam sprawdzałem, właśnie po to, żeby nikt mi potem nie wciskał głupot. I wolę wydać te kilka stówek na oryginalne zapachy, których niewielka ilość starczy, żeby przez cały dzień czuć ich zapach, niż takie co by się trzeba co godzinę pryskać, żeby cokolwiek czuć. Jeśli chodzi o ceny, to nie są one aż takie wysokie. Ja kupuję Dolce Gabbana, na stronie - https://perfumy.pl/f...ce-Gabbana.html w bardzo dobrej cenie i starczają mi na bardzo długo.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy, ulubione perfumy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych