Skocz do zawartości

ochorna danych osobowych

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 18:24

Od kilku dni zacząłem interesować się tematem ochrony danych osobowych i śledzić informacje o tym jak ludzie tracą majątki, bo ktoś na ich dane (skradzione) uzyskał jakiś kredyt. Co sądzicie o dostępnych metodach zabezpieczeń wrażliwych danych? Znacie jakieś sprawdzone firmy które się tym zajmują?

#2 Guest_Marci

Guest_Marci
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 18:58

Od kilku dni zacząłem interesować się tematem ochrony danych osobowych i śledzić informacje o tym jak ludzie tracą majątki, bo ktoś na ich dane (skradzione) uzyskał jakiś kredyt. Co sądzicie o dostępnych metodach zabezpieczeń wrażliwych danych? Znacie jakieś sprawdzone firmy które się tym zajmują?

W ogóle ja nie rozumiem jak można kraść kogoś dane, albo jeszcze lepiej je sprzedawać !? Szkoda gadać. Poza tym w jaki sposób można by się bronić jak praktycznie wszędzie trzeba pokazywać swój dowód ? Najlepiej to chyba po prostu nie wychodzić z domu lub po prostu bez dokumentów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych