Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego okradasz sam siebie, godząc się na zbyt niskie odszkodowanie?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 671197 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 16:15

Zakłady ubezpieczeń, zapewne kierując się chęcią osiągnięcia jak największego zysku, zdecydowanie zbyt często wypłacają uprawnionym zaniżone odszkodowania, również w przypadku tzw. szkód na osobie. Co zrobić w sytuacji, gdy otrzymane pieniądze w żaden sposób nie rekompensują straty, jaka spotkała poszkodowanego?

Powrót do artykułu: Dlaczego okradasz sam siebie, godząc się na zbyt niskie odszkodowanie?

#2 Guest_Leszek P

Guest_Leszek P
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 16:15

Odszkodowania które sasądzają polskie sądy są niskie. Zdarzają się rekordowe kwoty, ale nie każdy trafi na kompetentną firmę odszkodowawczą lub dobrego prawnika. Za zniszczone zdrowie do końca życia dostaje się kilkadziesiąt tysięcy złotych, tak jak w moim przypadku. Tyle warte jest dla nich nasze zdrowie i życie.

#3 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 22:47

Według różnych szacunków około 92% odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. W ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl W razie pytań, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa PlusDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych