Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup rejestratora samochodowego

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 10:07

Cześć,

Wyjeżdżam niedługo na wakacje do Chorwacji (w sierpniu) i chciałem przed jeszcze kupić porządny rejestrator. Czy możecie mi polecić jakiś model z własnego doświadczenia? Tak myślałem nad modelem RS13 od JBPartner, ale wolę przed zakupem jeszcze się Was doradzić.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :)

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 13:46

Właśnie sprawdziłem specyfikację podanego przez Ciebie modelu i naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Nie pominęli żadnej ważnej funkcji i do tego ma naprawdę szeroki kąt widzenia bo to aż 170 stopni. 

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:57

To całkiem nieźle, na pewno warto tutaj sprawdzić kilka modeli w przedziale cenowym i porównać je ze sobą.

#4 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 13:01

Zgadzam się jeżeli miałbym polecić Ci porządny rejestrator to ten model od JBPartner byłby prawdopodobnie w ścisłej czołówce, ponieważ zarówno pod względem wykonania, ceny i dostępnych funkcji prezentuje się bardzo dobrze względem innych dostępnych na rynku. Ja robię dużą ilość km w tygodniu, ponieważ jeżdżę busem i widząc niektóre kuriozalne sytuacje na drodze zdecydować się go kupić, aby przy kolizji z nie mojej winy wszystko było jasne. 

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 09:23

Dokładnie, ale bardzo często jesteśmy mądrzy dopiero po szkodzie. Ja mam nie tylko rejestrator samochodowy, ale również kamery do monitoringu z ich firmy i z doświadczenia wiem, że przywiązują naprawdę dużą uwagę do swoich produktów pod względem funkcjonalności, jakości oraz przystępnych cen. Od razu podrzucę Ci link https://jbpartner.pl...ll-hd-rs13.html gdzie go znajdziesz :)

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:44

Właśnie sprawdziłem wspomniany przez Was sprzęt i powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania oraz ilością funkcji w jaką go wyposażyli. Jeżeli wszystko tutaj działa tak jak powinno to moim zdaniem zdecydowanie warto nad nim pomyśleć. Pozdrawiam i daj nam znać na jaki model się zdecydujesz :)

#7 WannaKnow

WannaKnow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:08

Też myślę nad zakupem takiego rejestratora. To na pewno pomoże przy stłuczkach!

#8 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:17

No i ja ponownie muszę dołożyć tutaj swoje "pięć groszy", ale rzeczywiście jeżeli chodzi o rejestratory samochodowe to wybór jest na tyle szeroki, że można przebierać dość długo. Aczkolwiek jeśli zależy nam na połączeniu dobrej jakości i niskiej ceny to tutaj JBPartner zdecydowanie wychodzi na przód wielu osobom i ja również byłbym za nimi. 

#9 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 23:10

Dzięki Panowie za pomoc! Zaraz dokładnie sprawdzę wspomniane przez Was propozycje, ale widzę że w większości wygrywają te proponowane przez JBPartner  

#10 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 02 październik 2018 - 19:43

Tych które wymieniłeś niestety w ogóle nie kojarzę, na rynku jest teraz parę dobrych, np Mio320 albo Xblitz Trust. Z tym że Trust moim zdaniem lepszy, szerszy kąt widzenia (bo aż 170 stopni, co jest mega komfortowe, ma też filtr polaryzacyjny) No ogólnie kamerka 1sza klasa. Jakbym miała kupować teraz to na pewno tą 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych