Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup rejestratora samochodowego

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 10:07

Cześć,

Wyjeżdżam niedługo na wakacje do Chorwacji (w sierpniu) i chciałem przed jeszcze kupić porządny rejestrator. Czy możecie mi polecić jakiś model z własnego doświadczenia? Tak myślałem nad modelem RS13 od JBPartner, ale wolę przed zakupem jeszcze się Was doradzić.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :)

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 13:46

Właśnie sprawdziłem specyfikację podanego przez Ciebie modelu i naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Nie pominęli żadnej ważnej funkcji i do tego ma naprawdę szeroki kąt widzenia bo to aż 170 stopni. 

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:57

To całkiem nieźle, na pewno warto tutaj sprawdzić kilka modeli w przedziale cenowym i porównać je ze sobą.

#4 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 13:01

Zgadzam się jeżeli miałbym polecić Ci porządny rejestrator to ten model od JBPartner byłby prawdopodobnie w ścisłej czołówce, ponieważ zarówno pod względem wykonania, ceny i dostępnych funkcji prezentuje się bardzo dobrze względem innych dostępnych na rynku. Ja robię dużą ilość km w tygodniu, ponieważ jeżdżę busem i widząc niektóre kuriozalne sytuacje na drodze zdecydować się go kupić, aby przy kolizji z nie mojej winy wszystko było jasne. 

#5 JarekDon

JarekDon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 09:23

Dokładnie, ale bardzo często jesteśmy mądrzy dopiero po szkodzie. Ja mam nie tylko rejestrator samochodowy, ale również kamery do monitoringu z ich firmy i z doświadczenia wiem, że przywiązują naprawdę dużą uwagę do swoich produktów pod względem funkcjonalności, jakości oraz przystępnych cen. Od razu podrzucę Ci link https://jbpartner.pl...ll-hd-rs13.html gdzie go znajdziesz :)

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:44

Właśnie sprawdziłem wspomniany przez Was sprzęt i powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania oraz ilością funkcji w jaką go wyposażyli. Jeżeli wszystko tutaj działa tak jak powinno to moim zdaniem zdecydowanie warto nad nim pomyśleć. Pozdrawiam i daj nam znać na jaki model się zdecydujesz :)

#7 WannaKnow

WannaKnow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:08

Też myślę nad zakupem takiego rejestratora. To na pewno pomoże przy stłuczkach!

#8 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:17

No i ja ponownie muszę dołożyć tutaj swoje "pięć groszy", ale rzeczywiście jeżeli chodzi o rejestratory samochodowe to wybór jest na tyle szeroki, że można przebierać dość długo. Aczkolwiek jeśli zależy nam na połączeniu dobrej jakości i niskiej ceny to tutaj JBPartner zdecydowanie wychodzi na przód wielu osobom i ja również byłbym za nimi. 

#9 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 23:10

Dzięki Panowie za pomoc! Zaraz dokładnie sprawdzę wspomniane przez Was propozycje, ale widzę że w większości wygrywają te proponowane przez JBPartner  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych