Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Warsaw Motorcycle Show 2018 - hostessy

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49691 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 17:59

Targi motocyklowe to nie tylko motocykle i skutery, ale także hostessy, które towarzyszą maszynom.

Powrót do artykułu: Warsaw Motorcycle Show 2018 - hostessy

#2 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 17:59

Dlatego na takich targach dziewczyny promujące markę nie mogą być przypadkowe. Są wizytówką marki. Drobna wpadka i beda jej antyreaklamą a nie asem w rekawie. Najlepiej dzialac z profesjonalnymi agencjami, ktore maja baze dziewczyn i je dobieraja pod konkretny brief. Nam hostessy 25+ załatwiala agencja korona hostessy. Robilismy tez cos a'la casting na miejscu u nich w siedzibie. Znamy swoich kientow i wiemy jak wazna jest dla nich jakosc - a taka ma byc nasza marka i ludzie ktorzy ja reprezentuja

#3 Guest_Marvel

Guest_Marvel
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 20:27

Dlatego na takich targach dziewczyny promujące markę nie mogą być przypadkowe. Są wizytówką marki. Drobna wpadka i beda jej antyreaklamą a nie asem w rekawie. Najlepiej dzialac z profesjonalnymi agencjami, ktore maja baze dziewczyn i je dobieraja pod konkretny brief. Nam hostessy 25+ załatwiala agencja korona hostessy. Robilismy tez cos a'la casting na miejscu u nich w siedzibie. Znamy swoich kientow i wiemy jak wazna jest dla nich jakosc - a taka ma byc nasza marka i ludzie ktorzy ja reprezentuja

Beznadziejna agencja. Dziewczyny jak przy trasie na Nieporęt. Szukaliśmy na event Łodzi Motorowych i po prostu tragedia. Straciliśmy 4h na wizytę w tej "firmie". Nie polecam.

#4 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 01 sierpień 2021 - 11:55

Ja podczas imprez targowych korzystam ze sprawdzonych agencji hostess. Przez kilkanaście lat mieliśmy "przyjemność" współpracować z różnymi tego typu firmami, ale ostatnimi latami bardzo dobrze nam się sprawdza agencja hostess Alternativa https://alternativamodels.pl/

Polecam sprawdzić ich usługi, działają w całej Polsce. Mają bardzo fajne hostessy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych