Skocz do zawartości

Zdjęcie

pożyczka rozwiązaniem problemów

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:06

Zaciąganie się w kolejne pożyczki może być rozwiązaniem problemów?  Potrzebne jest mi dość pilnie około 1500zł, teoretycznie będę mógł oddać te pieniądze w niedługim czasie, więc czy jest to rozważne posunięcie? 

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:16

To już Twoja sprawa, my nie wiemy jaka jest dokładnie Twoja sytuacja, jak jesteś pewny, że ta pożyczka rozwiąże Twoje problemy, to możesz pomyśleć nad jakąś chwilówką. 

#3 Magter

Magter

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 08:51

Teoretycznie czy na pewno? Bo jak się okaże, że nie masz możliwości spłaty tego, to będziesz w jeszcze większym dołku.

#4 GrzegorzWet

GrzegorzWet

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 05 lipiec 2018 - 08:53

Pozyczka na pożyczke nigdy nie jest dobrym pomysłem. Lepiej już wyjdziesz zwlekająć ze spłatą pierwszej.

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 12:31

Kasę na spłatę raczej będę miał. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, która chwilówka posiada najdłuższy okres spłaty? 

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 20:30

Po prostu wejdź na https://najlepszechwilowki.com.pl/ to porównywarka chwilówek, w niej możesz dogodnie przesuwać suwakiem, dzięki czemu jak wybierzesz najdłuższy okres spłaty, to będziesz wiedzieć, która chwilówka go oferuje, jednak średni czas spłaty w takich pożyczkach to zwykle 30 dni. 

#7 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 476 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:56

Jest to jedynie tymczasowe rozwiązanie problemów. Nie należy pożyczki traktować jako całkowitego rozwiazania problemów bo jednak pożyczone raz pieniądze trzeba będzie w koncu oddać....

Tak wiec jesli macie problemy z plynnością finansową to sobie pozyczkę odpuśćcie. Zastanowić się nad nią możecie jedynie w sytuacji jesli macie pewnośc na 100%, że bedziecie w stanie ją spłacić.

Dobrą ofertę pożyczek ma firma Moneyman. Pisze tutaj szczególnie o ich promocji pierwszej pożyczki w gratisie, którą mozna spłacić do 2 miesięcy. 

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 21:09

Mi pożyczka pomogła rozwiązać moje problemy :) W banku zaproponowali mi kredyt na naprawdę złych warunkach... A na https://credit-10.co...tfel-logowanie/udało mi się znaleźć świetną ofertę pożyczki :) Złożyłam więc wniosek i... udało się! Dostałam pożyczkę. To naprawdę bardzo wygodna sprawa, że można wszystko zrobić przez internet. 

#9 zieba

zieba

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 08:55

Wychodzę z założenia, że jak się zadłużać, to z pewnością nie pod korek. Moim zdaniem, nie powinien zostać przekroczony, pewien określony poziom zadłużenia, aby później długi nie przerosły naszych możliwości. Wydaje mi się, że bezpieczny poziom, to tak do około 40% miesięcznych zarobków. Chodzi o to, aby wystarczyło zarówno na spłatę długów oraz bieżące przeżycie, rachunki itd.

Najkorzystniejsze są pierwsze pożyczki, dla nowych klientów. Odsyłam na https://www.finanova...wsza-chwilowka/- witryna na której można znaleźć aktualne porównanie.

#10 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 12:03

Czasem nie ma innego wyjścia i trzeba wziąć pozyczkę.

Always look on the bright side of life!

#11 Guest_alapone

Guest_alapone
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 11:05

W takich sytuacjach sprzymierzeńcem może być czas więc chwilówki raczej odpadają. Może lepiej wziąć kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen? Klient sam deklaruje w ilu ratach chce zwrócić kasę, ale trzeba pamiętać że od ilości rat zależy prowizja banku.

#12 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 14:54

Myślałem, że jestem w sytuacji bez wyjścia, bo miałem komornika na głowie i że nikt mi pożyczki nie udzieli, ale trafiłem na ten poradnik https://poradnik-novacash.pl/który rozwiał moje wszelkie wątpliwości i okazało się, że mogę jednak wziąć pożyczkę. Wszystko jest zawarte w tym poradniku, szczerze go polecam, a dodatkowo jest darmowy więc grzech jest nie skorzystać 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych