Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać firmę windykacyjną i rodzaj windykacji?

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197364 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 17:00

Wybierając firmę windykacyjną warto wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Podstawową kwestią jest to czy wynajęta firma będzie realizowała swoje działania wyłącznie zgodnie z obowiązującym prawem. Drugą sprawą, na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest zgodność zakresu działalności firmy windykacyjnej z bieżącymi potrzebami zleceniodawcy. Na przykład, firma realizująca tylko windykację polubowną nie będzie pomocna w sprawie, która być może będzie wymagała przeprowadzania egzekucji komorniczej. Kolejnym, niezwykle ważnym kryterium wyboru powinno być zaufanie, jakim firma windykacyjna cieszy się na rynku.

Powrót do artykułu: Jak wybrać firmę windykacyjną i rodzaj windykacji?

#2 Guest_Kazimierz

Guest_Kazimierz
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 17:00

Kompleksowo bo i z windykacji sądowych, egzekucyjnych, ale też eksmisji (jak w naszym przypadku) oraz skupów wierzytelności zajmuje się firma BON z Warszawy. Poleca, ponieważ uratowali mi można powiedzieć życie, zaufałam im i dobrze na tym wyszłam, zorganizowali cały proces logistycznych, i pomogli mi w eksmisji z mieszkania własnościowego po licytacji komorniczej. POLECAM

#3 Guest_Eryk S.

Guest_Eryk S.
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:19

Czasami zdarza się też tak, że nasi klienci zwlekają z zapłatą wiele miesięcy i to jest spory problem dla przedsiębiorcy. Wówczas dobrze jest skorzystać z pomocy ICG-Group, którzy mają spore doświadczenie w odzyskiwaniu należności.

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 18:37

BON to naprawdę najlepsza firma windykacyjna z jaką współpracowałam. Też polecam.

#5 Guest_Misiowa

Guest_Misiowa
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 12:24

U mnie np klient nie płacił za faktury , ktore wystawiałem w związku  z czym postanowiłem zwrócić sprawę do firmy Solventoir, ktora sie zajmuje takimi rzeczami jak własnie wyegzekwowanie należności.

#6 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 12:16

Dajcie spokoj z tym spamem. zostaje z kaczmarskim i tyle

#7 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 październik 2018 - 13:42

Możliwości jest sporo - ja osobiście polecam zajrzeć na stronę firmy https://www.fluence.com.pl/ i skorzystać z ich usług. Dzięki temu mozna w krótkim czasie odzyskać naprawdę sporo gotówki od swoich kontrahentów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy