Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobór wycieraczek samochodowych do auta

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 09:21

Cześć,

Kupiłem nowe auta, ale przydałoby się już wymienić wycieraczki z przodu i na tył. Jak je odpowiednio dobrać oraz na jakie rozwiązania warto postawić?

Pozdrawiam ;)

#2 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 21:32

Jak nowe auto, to może w serwisie? Po co kupować uniwersalne?

#3 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:40

Jeżeli rzeczywiście nowe auto to lepiej kupić oryginalne, aczkolwiek jeżeli w stwierdzeniu nowe jest "używane" odkupione od kogoś to tutaj już poszedłbym w kierunku uniwersalnych, bo nie ma co za nie przepłacać. 

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:37

Myślę, że możesz jak najbardziej zwrócić uwagę również na propozycje od producenta Visee, ponieważ mają dość szeroki wybór, stawiają przede wszystkim na jakość wykonania piór i mocowań oraz co ważne nawet zastosowana mieszanka gumowa nie zużywa się tak szybko jak u większości producentów. 

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 12:59

Właśnie słyszałem kilka dobrych opinii na temat Visee, ale jeszcze nie miałem okazji żeby je przetestować. Jednak widząc te pozytywne opinie oraz recenzje specjalistów chyba trzeba będzie w końcu zastanowić się nad zmianą :)

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 15:37

Zgadza się jednak wycieraczki które można kupić na stacjach, czy w supermarketach to nie jest nic trwałego, bardziej zamiennik na krotką chwilę (np. jedną dłuższą podroż). Macie rację, jeżeli jeszcze nie sprawdziłeś Visee to koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową, ponieważ tam będziesz mógł je dobrać do modelu auta dzięki specjalnie przygotowanemu narzędziu. Akurat ten producent charakteryzuje się przywiązaniem do wysokiej jakości, jeżeli chodzi o płaskie wycieraczki do każdego rodzaju samochodów oraz wiedzą też czego oczekują klienci, czyli trwałości oraz dobrej jakości ściągania wody z powierzchni szyby.

#7 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 04 sierpień 2018 - 18:01

Dzięki Wam za wszystkie porady :) Możliwe, ze jako pierwsze sprawdzę te proponowane przez Was od producenta Visee ale jeszcze muszę usiąść spokojnie i sprawdzić całą ich specyfikacje oraz dodatkowo zobaczyć jak prezentuje się ich ogólna ocena na różnych portalach sprzedażowych :)

#8 Guest_Todek

Guest_Todek
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 14:21

Również jestem zdania, że szukając dobrej jakości wycieraczek w przystępnej cenie to Visee jest jednym z lepszych przykładów producentów, którzy dbają o każdy aspekt ich wykonania od mocowań aż po pióra i mieszankę gamę. Daj nam w takim razie znać na jakiego rozwiązanie postawiłeś.  

#9 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:23

Nie ma za co :) Jak się zdecydujesz i przez jakiś czas je przetestujesz to daj znać ponownie jak się sprawują, bo będzie to też dodatkowa porada dla kolejnych osób które będą szukały podobnej pomocy co Ty. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych