Skocz do zawartości

Zdjęcie

chwilówki przez internet

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 15:21

Witam! Magda, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#22 pobierzmp3

pobierzmp3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:41

Powiem tak.. Chwilówki przez internet warto brać ale trzeba naprawde zwracać uwage na szczegóły. Jest dużo ofert chwilówek nawet darmowych (jak spłacisz po miesiącu) ale też niektórzy tak jak np provident gdzie pieniądze przyjeźdżają do Ciebie - czasami wynoszą nawet do 60%.. Więc trzeba uważać.

#23 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 12:04

Zdecydowanie jestem na nie, chyba że ktoś naprawdę bardzo lubi być zadłużonym.

#24 chwilowka.co.pl

chwilowka.co.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 październik 2018 - 05:50

Chwilówki zawsze powinno się traktować jako ostateczność i to tylko to zdobycia pieniędzy na naprawdę niezbędne i wymagające szybkości cele. Ważne, żeby zwracać uwagę na koszty takich pożyczek, bo niektóre są bardzo drogie. Wiele firm oferujących chwilówki online ma oferty darmowej pożyczki dla nowych klientów, w tamach których oddaje się tyle pieniędzy ile pożyczyło się od firmy. Taka jest jednak tylko piersza chwilówka, i to pod warunkiem, że zostanie spłacona w terminie.

#25 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 08 październik 2018 - 10:21

No coż. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Sama jestem zdania, że pożyczki czy kredyty w bankach to narzędzie dające duże możliwości i nie jest takie złe. O ile bierzemy je z głową oraz dobrze przekalkulujemy czy nam sie to opłaci oraz czy będziemy mieli z czego taką pożyczkę spłacić.....

Aktualnie najniższe oprocentowanie oferuja pożyczki hipoteczne i kredyty hipoteczne:

https://innpoland.pl...-poznaj-roznice

Dobrze jest jednak znać różnicę pomiędzy tymi dwoma pojęciami bo mam wrazenie, ze bardzo wielu osobom się to jednak myli....

#26 KasiaKam

KasiaKam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:30

Uważam, że korzystanie z chwilówek jest dobre, jeżeli z góry założymy że spłacimy pozyczkę w określonym terminie bez opóżnień. Na rynku jest ok. 15 firm które udzielają pożyczek na mniejsze kwoty. Sama polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.

#27 alepozyczka.com

alepozyczka.com

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 styczeń 2019 - 05:43

To prawda, chwilówki nie muszą być pętlą u szyi, pod warunkiem, że wykorzystywać będziemy okazje. Jednym z najprostszych sposobów skorzystania z nich jest pożyczenie pieniędzy w firmie pożyczkowej oferującej chwilówki za darmo dla nowych klientów. Stosunkowo dużo takich instytucji oferuje chwilówki online, więc nie ma problemu ze skorzystaniem z porównywarek dzięki którym szybko można znaleźć takie firmy. Oczywiście jeśli chcemy uzyskać dużą pożyczkę bez odsetek, to najprawdopodobniej będzie z tym problem. Jednak w przypadku niskich kwot będzie to łatwe. Niektóre firmy oferują darmowe chwilówki do 3000 złotych.

#28 cers45

cers45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:25

Zdecydowanie odradzam. Fajna sprawa z tymi pierwszymi chwilówkami za 0 złotych, jednak takie pożyczki się łatwo bierze, a gorzej spłaca. Musisz pamiętać o terminowej spłacie, bo inaczej zapłacisz normalne odsetki i na to tylko liczą. Sam brałem kilka takich chwilówek i byłem zadowolony jednak potem miałem taką sytuację, że brałem kolejną darmową chwilówkę z innej firmy na spłatę poprzedniej :/ Jednak udało mi się wszystko terminowo spłacić i na pewno już z ich usług nie skorzystam.

meskie-sprawy.pl - prawdziwy męski blog

#29 mariusz_mix-kolanko

mariusz_mix-kolanko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:49

tak są takie pożyczki - polecam lisekfinansowy.pl / https://lisekfinansowy.pl/

Kredyty, pożyczki, chwilówki - wszystko w jednym miejscu - https://lisekfinansowy.pl

#30 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 07:05

Ja tam nie wierzę w nic za darmo.. Trzeba uważać z takimi szybkimi pożyczkami, bo później możemy sobie narobić problemu. Mój dobry kumpel tak miał problem z chwilówkami, ale skorzystał z pomocy firmy która zajęła się w jego przypadku z konsolidacja chwilówek i był bardzo zadowolony z oferty jaką otrzymał i obsługi. Warto sobie zerknąć, bo mają też inne ciekawe propozycje np. pomoc w uzyskaniu zdolności kredytowej, czy też leasingu. 

Pozdrawiam.

#31 Agnieszka77

Agnieszka77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:45

tak są darmowe, ja sama korzystałam z chwilówek i były darmowe. Korzystałam z portalu: https://pozyczkowy-portal.pl/ . Może pomoże Tobie również w wyborze firmy

#32 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:52

Jeśli ktoś jest zadłużony to raczej polecam zapoznać się z takim pojęciem jak konsolidacja chwilówek.

#33 Matorlik

Matorlik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 maj 2019 - 23:21

Chwilówki przez internet to ciekawe zjawisko, którego początki chyba sięgają marzeń tych, którzy zastanawiali się nad tym, jak będzie wyglądał internet XXI wieku. I oto masz ci los, nawet i zadłużać się można spokojnie przez tę sieć www. Ale jeżeli już szukasz takiej ciekawe chwilówki, to nic tylko wejść na serwis typu https://twojapierwszapozyczka.pl i się zapożyczyć :D. Gama firm do wyboru, do koloru. Każda inna, a jednak podobna.

#34 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 07:50

Oj zdziwiłbys sie jakbyś się dowiedział o tym ile takie pożyczki maja swoich fanów. Soa to ludzie albo naiwni albo w trudnej sytuacji życiowej. Cały przekrój społeczeństwa. Potem mają długi oraz zastanawiają się jak to spłacic. Sam staram się trzymać od tego z daleka.

Wyjątkiem jednak jeśli chodzi o opłacalnóść są pożyczki za darmo w ramach promocji:

https://pozyczkaport...yczki-za-darmo/

Można skorzystać. 

#35 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 16:32

Nie wiem czy takie chwilówki przez internet za darmo to dobre rozwiązanie dla osób które nie mają dochodu ani zdolności kredytowej.

news.jpg

#36 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:40

Większość osób opiera się na opowiastkach, plotkach i historiach z drugiej ręki jeśli chodzi o chwilówki. Nie wiadomo, ile tak naprawdę jest w tym prawdy. Ja korzystałem z chwilówek i nigdy nic złego się nie wydarzyło. Grunt to dobrze wybrać firmę, z której usług chcemy skorzystać. Ja zawsze wchodzę na sprintcash.pl i uwierzcie mi, nie ucierpiałem na tym w żaden sposób, a nawet zyskałem 

#37 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:12

Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie można najłatwiej otrzymać pożyczkę online, to ten artykuł http://chwilowkomani...przez-internet/ porusza tę kwestię.

#38 chwilowapozyczka.pl

chwilowapozyczka.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 październik 2019 - 04:14

Chwilówki są na tyle popularnymi produktami pozabankowymi, że na rynku funkcjonuje ponad 100 różnych firm oferujących tego rodzaju pożyczki. Oczywiście, że to prawda, iż znaleźć wśród nich można także takie, które będą "bezpłatne". Na https://chwilowapozyczka.pl/chwilówka/znajdują się takie, które udzielane są przez firmy o zasięgu ogólnopolskim. Instytucje pozabankowe udzielają ich za darmo po to, aby przyciągnąć do siebie więcej klientów. Tego typu strategia bardzo się opłaca ponieważ w ten sposób biura pożyczkowe zdobywają nowych klientów, których część wróci po kolejną pożyczkę, tym razem już obciążoną odsetkami oraz prowizją. Szybka gotówka udzielana jest za darmo w ponad dwudziestu firmach. W chwili obecnej największą darmową pożyczkę uzyskać można w firmie szybkagotowka.pl - maksymalna kwota którą można pożyczyć bez prowizji i bez odsetek wynosi tutaj 6000 złotych, przy czym pieniądze trzeba zwrócić w ciągu 65 dni. Kolejna pożyczka może już być na kwotę 10 000 PLN, ale tym razem za taką kwotę na 65 dni trzeba będzie zapłacić 2991 złotych i 30 groszy prowizji, a całkowity koszt odsetek wyniesie 178,10 zł. Nieco mniej, bo 5000 PLN na maksymalnie 45 dni, pożyczy za darmo firma Ferratum.pl. Podobną kwotę darmowej gotówki dostaniemy w firmie kuki.pl, z tym, że trzeba będzie ją oddać maksymalnie w ciągu 30 dni. Nawiasem mówiąc, wyraźnie widać, że wraz ze wzrostem konkurencji na rynku pozabankowych usług finansowych, wzrasta także średnia wysokość darmowej kwoty, którą można dostać. Ponadto, 4 lata temu bezpłatnie pożyczano maksymalnie do 1000 złotych, a teraz kwota 5000 nie należy do rzadkości.

#39 PiotrD

PiotrD

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 październik 2019 - 09:38

Ja zaciągam chwilówki internetowe w Szybkiej Gotówce http://bit.ly/2oqLfMY.Nie namawiam nikogo, i nie twierdzę, że są bardzo korzystne, ale w przypadkach, kiedy musisz sobie załatwić kasę na szybko, to taka pożyczka jest najlepszym rozwiązaniem, które jest obecnie dostępne na polskim rynku finansowym. Ważne, żeby zwrócić na czas - wtedy żadnych konsekwencji. 

#40 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 17:26

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy