Skocz do zawartości

Doardca podatkowy

doradztwo podatkowe doradca podatkowy

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:49

Cześć Forumowicze!

Prowadzę spółkę z o.o. i zajmuje się sprzedażą laptopów. Aktualnie zatrudniam ok. 20 osób. 

Ostatnio sporo czytałem na temat optymalizacji podatkowych oraz kilka artykułów gdzie US i różne organy podatkowe sprawdzały firmę czy wszystko się zgadza na papierach przez co niestety później miały problem. Stąd moje pytanie czy korzystacie z usług doradcy podatkowego, czy on w ogóle się opłaca czy jednak lepiej samemu monitorować zmiany w prawie jeżeli chodzi o podatki. 

Proszę dajcie znać!

Pozdrawiam, Karol.

#2 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 14:00

To wszystko zależy od tego czy cie stać na takie usługi. Jeśli masz dodatkowe pieniądze, które możesz przeznaczyć na doradztwo podatkowe dla firm to śmiało możesz korzystać, np. nic nie stracisz! Co więcej dzięki optymalizacji podatkowej możesz zaoszczędzić no i jesteś pewny, że podczas kontroli to oni będą występować w imieniu Twojej firmy. Mam nadzieję, że trochę pomogłam!

Trzymaj się!

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12298 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 13 czerwiec 2018 - 22:24

Nie korzystamy z doradców podatkowych, sami pilnujemy zmian w przepisach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: doradztwo podatkowe, doradca podatkowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych