Kategorie
Skocz do zawartości

Hurtownia BHP

Dagrens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy macie w swoich firmach podpisane umowy z jakimiś hurotwniami bhp i czy warto ? Ja właśnie chce sobie zapewnić stały dostęp do takich artykułów do tego chce po cenach hurtowych.   Ares - hurtownia artykuółow BHP oferuje takie usługi i myślę żeby się skusić żeby na oferte z tej firmy bo jednak trzeba mieć higienę pracy na wysokim poziomie.  Co sądzicie ? 

• 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Jeżeli poszukujecie hurtowni BHP albo dobrego sklepu z odzieżą robocza, to ja tu kupowałem kurtkę roboczą https://www.artykuly-bhp.com.pl/kurtki-robocze. Jest solidna, ma odblaski i jest nieprzemakalna. Co ważne od znanego producenta i w całkiem dobrych pieniądzach. Nosi się ją bardzo komfortowo ponieważ zapewnia odpowiednią wentylację, co jest bardzo ważne. W tym sklepie mają tez wszelkiego rodzaju maseczki i buty. Warto zajrzeć.

• 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Na pewno warto mieć dostawcę, który będzie trzymał jakość. Szczególnie ważne jest to przy środkach ochrony np. odzieży, która niestety często nie trzyma standardów. Pytanie, czy wiesz już, czego dokładnie potrzebujesz i tylko szukasz dostawcy, czy też kogoś, kto pomoże ci dobrać odpowiednie środki.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam Multi-Service z Lublina (sprawdzonego partnera i dostawcę do mojej firmy). Wspólpracujemy już od wielu lat i zawsze wszystko przebiegało tak jak powinno. Dostawy na czas, jakość produktów i baardzo duże zamagazynowanie w towar  :) Buty robocze jak i rękawice bardzo wygodne i nie ścierają się po 2 założeniach jak marketowa typu jula ^^.
Część oferty można znaleźć na SklepBHP.online

• 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Na pewno ten sklep https://anco.com.pl/pl/c/Oczomyjka/35 jest dobrze zaopatrzony. Znajdziecie tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Przede wszystkim wybierając asortyment BHP należy stawiać na jakość oraz praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Właśnie dlatego należy wszystko bardzo dokładnie przemyśleć i przeanalizować. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...