Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Pomysł na biznes - dobry?

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 810 postów

Napisano 06 marzec 2021 - 23:04

Poczytajcie sobie o uprawie pieczarek. Je na nie duży popyt, więc myślę, że tego typu biznes może okazać się strzałem w 10! Jeśli chodzi o wydatki, to tutaj http://luckygrower.com można sprawdzić sobie co ile kosztuje. Mają tam wszystko to, co będzie wam potrzeba do takiej uprawy. Wybór jest spory, a ceny atrakcyjne. 

#22 janek65

janek65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 08 marzec 2021 - 08:43

Jeżeli chcesz nakręcić spot reklamowy, film korporacyjny lub wykonać sesję produktową, skontaktuj się z produkcją filmów reklamowych w Krakowie. Produkcja filmowa i animacje to ich pasja!

#23 AvonBarksdale

AvonBarksdale

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 maj 2021 - 12:39

Pomysłów na biznes z pewnością nie brakuje. Trzeba jednak zastanowić się dobrze jaka branża nas najbardziej fascynuje i gdzie będzie można zarobić dobre pieniądze. W gruncie rzeczy to wszystko co związane z elektroniką będzie trafnym wyborem. Wystarczy spojrzeć jak postęp technologiczny przyśpiesza z każdym rokiem. Trudno też nie zgodzić się z tym, że w naszym życiu codziennym pojawiają się urządzenia w wersjach zminiaturyzowanych. Wszystko za sprawą takich technik jak montaż smt pozwalający na wykorzystanie odpowiedniej wielkości komponentów. Pozostaje kwestia tego jaki produkt chcielibyśmy sprzedawać oraz zlecenie projektu doświadczonej firmie.

#24 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 28 maj 2021 - 12:36

Można pomyśleć na przykład o tym, aby otworzyć własne laboratorium. Wyposażycie je bez problemu na stronie firmy Renggli. Oni mają bardzo duży wybór branżowych akcesoriów i artykułów - takich jak na dygestorium laboratoryjne: https://renggli.pl/p...-laboratoryjne/ .

#25 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 07 czerwiec 2021 - 22:19

Mój znajomy otworzył punkt kurierski i mówi że daje mu on spory dochód. Jest to taki dodatkowy biznes i nie wymagał żadnego wkładu finansowego, tylko i wyłącznie trzeba było mieć lokal :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy