Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

odszkodowanie

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siyoth

Siyoth

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 21:01

Witam. Jestem osobą, która uległa wypadkowi samochodowemu, w tym przypadku nie z mojej winy. Jestem sparaliżowany od pasa w dół, co za tym idzie muszę przebudować mieszkanie by dostosować je dla osoby jeżdżącej na wózku. Czy mógłbym postarać się o większe odszkodowanie by pokryć te opłaty? Może znacie firmę, która by mi w tym pomogła? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi. Dziękuję gorąco ;)

#2 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 09:11

Nie sądzę by to miało tak działac, poza tym chyba jest jeszcze mośliwość dofinansowania

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 07 czerwiec 2018 - 20:13

jakiego dofinansowania, dokończ swoją myśl

#4 Siyoth

Siyoth

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:07

jak na razie znalazłem taką firmę https://www.tuodszkodowania.pl/ co o niej myslicie?

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 12:00

W takim razie nie ma co zwlekać tylko walczyć, bo masz dużą szansę aby wszystko się udało. Jednak samodzielnie możesz temu nie sprostać i ja z doświadczenia polecałbym Ci jednak, abyś postawiła na pomoc kancelarii odszkodowawczej, która ma duże doświadczenie z takimi sprawami. Ja współpracowałem z Auxilia.pl i mogę ich jak najbardziej polecić za profesjonalizm, uczciwość i wyrozumiałość dla swoich klientów. Pomogli mi w opłaceniu leczenia po wypadku, do tego załatwili większość formalności i co ważne pobrali swoje wynagrodzenie dopiero po tym jak udało nam się wygrać sprawę. 

#6 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 15:25

Może najpierw po prostu konsultacja z radcą, czy w ogóle gra jest warta świeczki.

#7 olencja

olencja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 21:47

Co jeśli komplikacje po zabiegu wstawiania implantów piersi pojawiły się, ale dopiero długi czas bo zabiegu? Czasem żałuję, że zamiast spróbować  którejś z metod nieinwazyjnych jak na https://wieksze-pier...kremy-dzialaja/

#8 widlo

widlo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 10:54

Fakt, wszystko zależy od ubezpieczyciela. od razu chciałbym także ciebie ostrzec przed znanym procederem tj zaniżaniem wysokości wypłacanego odszkodowania. Wiele firm to robi... Jeśli i Ciebie to spotka to pamiętaj że możesz napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Poczytaj np o czymś takim jak wysokość odszkodowania. Jaka może być, jakie są możliwości. Możesz też tę szkodę sprzedać za większe pieniądze.

#9 Guest_Feliss

Guest_Feliss
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2021 - 19:09

W adwokatweuropie.pl/service/platnosci-na-wypadek-awarii/ pomagają w uzyskaniu odszkodowania osobom po wypadkach, którym ulegli nie że swojej winy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych