Skocz do zawartości


RODO a wystawianie WZ, Faktur


wróć do serwisu Moja Firma 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 20:15

Witam,
czy orientują się Państwo czy podczas wystawiania faktur po 25 maja na podstawie dokumentów PZ, WZ trzeba będzie mieć oświadczenie jakieś od klienta ze zgodą na przetwarzanie danych ? (Branża cukiernicza/Spożywcza)
 



#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 23:11

Orientują się Państwo. Proszę doczytać art. 6 ust. 1 rozporządzenia.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych