Skocz do zawartości

Zdjęcie

Charakterystyka umowy na czas określony i umowy na zastępstwo w kontekście uprawnień rodzicielskich

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515879 postów

Napisano 23 maj 2018 - 08:27

Dla przyszłych Mam, posiadających umowę na czas określony, najwięcej wątpliwości budzi to, co wydarzy się po zakończeniu umowy w trakcie ciąży czy urlopów, związanych z rodzicielstwem. Czy pracodawca ma obowiązek ją przedłużyć? Czy w ogóle ma takie uprawnienie do przedłużenia podczas nieobecności przyszłej Mamy lub Mamy? Poniżej postaram się Ciebie mocno uspokoić i odpowiedzieć na wiele pytań, dotyczących tej umowy. Znajdziesz tu również bardzo ważne informacje o specyficznej formie umowy na czas określony - czyli o umowie na zastępstwo.

Powrót do artykułu: Charakterystyka umowy na czas określony i umowy na zastępstwo w kontekście uprawnień rodzicielskich

#2 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 08:27

Dzień dobry, jestem na wychowawczym (trzecia umowa do k. października 2018r). Dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Szef zgodził się na przerwanie wychowawczego i powrót do pracy, a potem L4. Co z umową - czy zostanie przedłużona do porodu (grudzień) czy na czas nieokreślony?

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18083 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 maj 2018 - 08:45

Do dnia porodu

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście