Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka liczba pokoi pozwoli na komfortowe zamieszkiwanie?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103091 postów

Napisano 22 maj 2018 - 09:23

W całej Polsce najpopularniejsze mieszkania to te dwupokojowe,zwane zwyczajowo M3 (2 pokoje i osobna kuchnia). Różne względy za tym przemawiają, najczęściej na pierwszy plan wysuwają się te ekonomiczne. Jest jednak oraz większa grupa osób, chętnych zamieszkać na dużo większej przestrzeni, i mogących sobie na to pozwolić. W zależności od zasobności portfela, oraz od indywidualnie określonych potrzeb, znajdują się chętni na mieszkania już nawet nie 3- lub 4-, ale 5-pokojowe.

Powrót do artykułu: Jaka liczba pokoi pozwoli na komfortowe zamieszkiwanie?

#2 Guest_Sylwek

Guest_Sylwek
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 09:23

nie porównujmy zwykłego Kowalskiego do biznesmenów co mają kasy jak lodu. mieszkanie od fabryki domów kupowałem i ma 3 pokoje jak na Warszawę cena była w miarę . Dla mojej rodziny wystarczy. Szukaliśmy żeby mieszkanie było w miarę tanie a nie patrzyliśmy na liczbę pokoi czy jakieś inne udogodnienia. Nie mieszkamy w centrum jak bogacze tylko na Białołęce. Spokój mamy od gwaru dla mnie to spora zaleta

#3 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 maj 2018 - 11:14

Czasem można trafić większe mieszkanie w dobrej cenie, np. jak zostają ostatnie mieszkania w danej inwestycji. Co do liczby pokoi, tak jak wyżej, nie każdego stać by kupić odpowiednio duże mieszkanie. Choć coraz więcej sprzedaje się mieszkań większych, 3-5 pokoi.

#4 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 29 maj 2018 - 10:10

Coraz częściej mieszkania większe są bardziej opłacalne, bo ich ceny nie są znacznie większe od 2 pokojowych. Tych jest coraz mniej na sprzedaż, dlatego ceny poszły w górę. Zobaczcie na Allegro- https://allegro.pl/k...ona-gora-116238 ceny mieszkań. Bez problemu można porównać. Mieszkań o dużym metrażu jest ogrom. Poza tym mieszkanie to zakup na lata, lepiej więc od razu kupić takie, żeby być zadowolonym. 

#5 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 29 maj 2018 - 10:25

Piszą, że najpopularniejsze są dwupokojowe. Ale z drugiej strony im większy metraż, tym niższa cena. Ja zawsze byłam za tym by mieć jeden pokój więcej :)

#6 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 30 maj 2018 - 16:35

Wszystko zależy od wielkości rodziny i środków pieniężnych. Mieszkania 2 pokojowe z kuchnią są już całkiem niezłą opcją.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych