Skocz do zawartości

Zdjęcie

RODO: 8 pozornie „zwykłych” czynności w pracy, które zmienią się po 25 maja 2018 r.

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102370 postów

Napisano 21 maj 2018 - 09:22

Do rozpoczęcia stosowania RODO pozostało już niewiele czasu. Mimo to według kolejnych badań wciąż wiele małych i średnich przedsiębiorstw nie podjęło żadnych kroków, by wdrożyć nowe regulacje. Jest już zbyt późno, by przed 25 maja przygotować od zera firmę do ochrony danych osobowych zgodnie z wytycznymi rozporządzenia. Ale tak czy inaczej, wszyscy wcześniej czy później będą musieli dostosować się do RODO. Jednym z elementów tej zmiany będzie podniesienie świadomości pracowników poprzez szkolenia dotyczące tego, jak wiele codziennych zadań zawodowych, ale i prozaicznych do tej pory czynności okazuje się być potencjalnym zagrożeniem dla naruszenia danych osobowych. Jakie więc aktywności w pracy po 25 maja mogą wyglądać zupełnie inaczej niż do tej pory?

Powrót do artykułu: RODO: 8 pozornie „zwykłych” czynności w pracy, które zmienią się po 25 maja 2018 r.

#2 Guest_internet

Guest_internet
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 09:22

wariaci nic wiecej

#3 Guest_Anty rodo

Guest_Anty rodo
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 20:49

chyba kogoś posrało z tym rodo, chory świat

#4 Guest_an

Guest_an
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 09:47

Chore czasy.... chore przepisy

#5 Guest_artamator

Guest_artamator
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 10:32

NWO w pełnym rozkwicie ....

#6 Guest_Pablo

Guest_Pablo
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 13:50

kogos pogrzało konkretnie naprawde w jakich czasach przyszło nam zyc

#7 Guest_MAX

Guest_MAX
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 10:14

Czyli w Piątek nie można zamówić przez catering dania bezmięsnego bo to dana poufna o religii

#8 Guest_bodek86

Guest_bodek86
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 21:44

A ja kocham RODO. Przed kilkunastu laty zlikwidowałem firmę. Mimo tego cały czas moje dane były widoczne w kilku bazach / portalach internetowych. Próby usunięcia nie dawały żadnego rezultatu. Albo administrator w ogóle nie odpowiadał na moje maile albo dostawałem informację, że ich baza aktualizuje się automatycznie na podstawie innych baz itd, więc nic nie mogą zrobić. W przeddzień wejścia RODO napisałem do nich ponownie mniej więcej tak: W związku z wejściem przepisów RODO proszę o usunięcie itd. No i wszyscy mi w ciągu 1 dnia odpowiedzieli, że informacje zostaną usunięte w 24 godziny. Sprawdzam dzisiaj - no i usunięte. Kocham RODO :-)

#9 Guest_Mate

Guest_Mate
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 06:42

Nie możemy także zapominać o ubieraniu się od stóp głów łącznie z założeniem kominiarek i ciemnych okularów, ponieważ jeżeli przychodzimy inaczej ubrani to ujawniamy nasze pochodzenie rasowe... Naprawdę, zachowajmy powagę i rozsądek. Wiem, że to ciężkie. Ale zachowajmy.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 08:02

Nie możemy także zapominać o ubieraniu się od stóp głów łącznie z założeniem kominiarek i ciemnych okularów, ponieważ jeżeli przychodzimy inaczej ubrani to ujawniamy nasze pochodzenie rasowe... Naprawdę, zachowajmy powagę i rozsądek. Wiem, że to ciężkie. Ale zachowajmy.

Sam rozsądek wystarczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych