Skocz do zawartości

Przemoc w rodzinie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 15:07

Hej mam na imię Natalia mam 12 lat i jestem ofiarą przemocy domowej.Wydaje się że to za młody wiek na takie fora ale nie mam komu powiedzieć,wstydzę się.U nas w rodzinie jest tak,mój ojczym często wraca pijany,robi awantury bije mame bije też mnie ale moje młodsze rodzeństwo czyli brata i siostrę nie dotknie.Dzisiaj u nas w szkole była pani z policji,rozmawialiśmy na temat przemocy w rodzinie,akurat godzinę temu zostałam pobita kablem,zwyzywana,i rzucona głową o scianę przez swoją własną mame.W domu robie jako dziewczyna na posyłki,sprzątaczka i ofiara którą można pobić,moje rodzeństwo szydzi ze mnie bo tylko ja jestem bita.U mnie są 3 etapy.1 etap awantury,czepianie się mnie,kazanie czyścić podłogę językiem w zamian za pół godziny odpoczynku.2 etap bicie mnie kablem,wyrzucanie moich żeczy przez okno,wbijanie mi ołówków do skóry tak,że leci mi potok krwi,skakanie mi po brzuchu i wiele innych szkoda wymieniać.Nie raz grożono mi szkołą z internatem.Raz w lato mama wyrzuciła mnie z domu miałam tylko przy sobie 10 groszy,przemoczone skarpetki,i krwiaki na plecach,tego dnia spałam na działce moich sąsiadów.Nie wiem co zrobić moja wychowawczyni nic nie zrobi raczej będzie prawić mi kazanie że jestem złym dzieckiem i dlatego jestem bita,psycholożka tak samo na policję nie pójdę bo się po prostu boję.Znam numer na telefon zaufania ale boje się zadzwonić,porozmawiać.Co mam robić?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 09:33

Niestety, nie poradzę Ci co robić, jeśli nie chcesz nigdzie pójść, bo boisz się. W internecie, na odległość też nikt Ci nie pomoże, bo to niemożliwe. Pozostaje jedynie policja i nie rozumiem dlaczego boisz się?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych