Skocz do zawartości

Zdjęcie

Akcesoria reklamowe dla klientów

reklama promocja klient koszulki

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzesiek310

Grzesiek310

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 maj 2018 - 08:09

Witam forumowiczów :)

Wpadłem ostatnio na pomysł, by do większych zamówień w moim sklepie internetowym dorzucać klientom drobne bonusy, np. w postaci gadżetów reklamowych takich jak bluzy, koszulki, smycze itp.

Co myślicie na ten temat? A może ktoś się podzieli swoim sposobem na zachęcanie klientów? ;)

Mile widziane również jest polecenie jakiejś dobrej firmy, która zajmuje się sprzedażą koszulek reklamowych i podobnych artykułów.

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

#2 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 18:44

Bardzo fajny pomysł, my też zamawiamy gadżety reklamowe dla naszych klientów, mogę Ci polecić firmę http://www.art-office.pl/, mają szeroki asortyment i gadżety naprawdę dobrej jakości :) 

Witam forumowiczów :)

Wpadłem ostatnio na pomysł, by do większych zamówień w moim sklepie internetowym dorzucać klientom drobne bonusy, np. w postaci gadżetów reklamowych takich jak bluzy, koszulki, smycze itp.

Co myślicie na ten temat? A może ktoś się podzieli swoim sposobem na zachęcanie klientów? ;)

Mile widziane również jest polecenie jakiejś dobrej firmy, która zajmuje się sprzedażą koszulek reklamowych i podobnych artykułów.

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

#3 exitogroup

exitogroup

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:24

Taka forma reklamowa jest świetna. Wszelki koszulki, czy torby na długo zapadają w głowę klientom, którzy chętniej wrócą po kolejne produkty czy usługi. Oferta Exito Group zadowala wielu klientów, proponuję sprawdzić szczegóły. 

#4 trwały

trwały

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 lipiec 2018 - 09:02

Warto rozważyć, czy na dłuższą metę nie opłaca się samemu tworzyć nadruków na takich gadżetach reklamowych. W sklepie https://www.supportart.pl/ można kupić wszelkie potrzebne urządzenia i akcesoria do wykonywania nadruku na kubkach i koszulkach reklamowych. Dzięki temu można tworzyć niepowtarzalne gadżety, które na pewno bardziej spodobają się naszym przyszłym i obecnym klientom niż masowo produkowane nadruki z logo naszej firmy.

#5 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 361 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:54

Tutaj znalazłam fajny artykuł na ten temat, przeczytajcie sobie .: https://www.sn2.eu/b...ge-klienta.html

Ogólnie uwazam, że formy reklamy muszą być urozmaicone, własnie takie małe gifty np w postaci napoju z logo firmowym dla klientów tez jest bardzo dobrym marketingowym posunieciem

#6 zorij43

zorij43

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 17:07

Dla partnerów biznesowych warto zorganizować takie statuetki szklane http://www.medale-tr...a-szklane/1/89/:) Myślę, że naprawdę mogą one zrobić na nich wrażenie :D I dodatkowy plus przy naszej firmie ;)

Pierwsza myśl najlepsza.

#7 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:55

Warto rozważyć, czy na dłuższą metę nie opłaca się samemu tworzyć nadruków na takich gadżetach reklamowych.

Zwłaszcza w większych ilościach lepiej zlecić firmie

#8 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 09:15

Lind i Ritter do działań reklamowych kupowaliśmy od Zukero niedawno. Bardzo dobre praliny, idealne jeśli chce się dotrzeć z ofertą do klienta VIP. Pełna lista słodyczy jakie sprzedają i formatów opakowań jest na stronie  http://www.zukero.pl/. Najlepiej napisać/przedzwonić mają dobrze zorientowaną obsługę.

#9 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:03

Gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł ja osobiście polecam www.buttony.pl zamówiłam tam przypinki z magnesem i wiem ze większość moich klientów ma ja na swojej lodowce i codziennie na nie spogląda maja tez z agrafką lub lusterkiem sprawdź może Ci się spodoba pozdrawiam

#10 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:34

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, to wybór jest naprawdę bardzo duży - wszystko zależy od tego, jakich mamy klientów, na tej podstawie trzeba dostosować :) 

#11 theter

theter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 08 październik 2018 - 09:30

wg mnie zawsze fajnie coś klientowi dać, czy to długopis, notes czy smycz. inaczej zawsze jest firma odbierana moim zdaniem, gdy ma jakieś swoje "gadżety". Od siebie polecam firmowe kubki - nie są bardzo drogie, szczegolnie jak kupisz hurtowo, a taki kubek używany przez klienta codziennie na pewno sprawi, że będzie Twoją firmę pamiętać

#12 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 30 październik 2018 - 16:19

Moim zdaniem skuteczna reklama to gadzety reklamowe. Podarujesz coś klientom i on czesto będa mieli przed oczami nazwę twojej firmy. A przecież takie gadżety nie są drogie. wystarczy, ze zobaczysz tutaj https://taniegadzety.pl/ za takimi gadżetami. Wybór jest spory

#13 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 08:30

Koszulki to spoko pomysł. My też je mamy. Ale zamawiamy też np. napoje reklamowe z ST Drink i naprawdę fajnie się sprawdzają. 

#14 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 20 maj 2019 - 12:17

Wczoraj dostałam ładną grę na targach :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, promocja, klient, koszulki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych