Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć darmowe konto osobiste ?

darmowe konta osobiste darmowe konta osobiste online najlepsze konta osobiste

wróć do serwisu Księgowość 20 odpowiedzi w tym temacie

#1 bankierplus

bankierplus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 maj 2018 - 12:03

Darmowe Konta Bankowe – gdzie je najlepiej założyć?

Na naszej stronie znajdziesz ranking kont osobistych, który powstał, aby ułatwić Ci wybór konta osobistego, które będzie możliwie najlepiej spełniało Twoje potrzeby.

Obecna oferta rachunków bankowych dostępnych na rynku jest bardzo bogata, a same konta oferują nam coraz więcej możliwości. Wszystko to sprawia, że trudno dokonać nam świadomego wyboru konta osobistego. Z pewnością są osoby, które podejmują decyzję o założeniu rachunku bez dłuższego zastanowienia, a to w perspektywie roku czy dwóch lat może wiązać się z realną stratą rzędu nawet kilkuset złotych.

Nieustannie analizujemy oferty produktów finansowych – naszym celem jest pomóc Ci zadecydować, gdzie założyć najlepsze konto bankowe. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas posiada inne potrzeby i wymagania

Wiele banków oferuje dodatkowe profity do kont osobistych w postacji premii,bonów do sklepów. Więc warto z tych opcji korzystać.

Oto przykładowe korzyści:

• 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za przelewy krajowe i zlecenia stałe
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash
  • do 200 zł na zakupy w sklepie internetowym Answear.com
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir
  • 150 zł do wydania na zalando.pl

Załóż najlepsze konto bankowe dla swoich potrzeb

Wejdź i sprawdź najlepsze konta

http://bankierplus.pl/konta

Konto-za-Zero.jpg

#2 Guest_Ofkors

Guest_Ofkors
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 18:41

Dla mnie bezkonkurencyjny okazał się bank bgż i konto optymalne. Wszystko jest za zero złotych i od samego początku mogę korzystać z kredytu odnawialnego 

#3 Guest_donka

Guest_donka
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 10:16

Dla mnie bezkonkurencyjny okazał się bank bgż i konto optymalne. Wszystko jest za zero złotych i od samego początku mogę korzystać z kredytu odnawialnego 

na czym polega taki kredyt?

#4 Guest_kondziokk

Guest_kondziokk
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 11:11

też pierwszy raz słyszę o czymś takim

#5 sokzzuka

sokzzuka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 17:35

To są kredyty które wraz ze spłacaniem kolejnych rat pozwalają na zaciągnięcie drugiego kredytu odpowiednio mniejszego. Chyba dobrze pamiętam.

Trochę zacząłem czytać o tym banku i wydaje mi się, że wkradł ci się błąd, ponieważ ten kredyt może być dla osób które mają konto maksymalne

#6 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 09:47

W koncie optymalnym nie masz możliwości zaciągnięcia kredytu o jakim mówisz. Pomyliło Ci się z kontem maksymalnym :)

Trochę zacząłem czytać o tym banku i wydaje mi się, że wkradł ci się błąd, ponieważ ten kredyt może być dla osób które mają konto maksymalne

Dobrze mówisz. Optymalne ma za to darmowe wypłaty ze wszsytkich bankomatów planetcash co moim zdaniem jest ogromnym plusem!

#7 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 15:57

W koncie optymalnym nie masz możliwości zaciągnięcia kredytu o jakim mówisz. Pomyliło Ci się z kontem maksymalnym :)

W sumie to takie dwa najlepsze konta w bgż, więc można się pomylić :)

Dobrze mówisz. Optymalne ma za to darmowe wypłaty ze wszsytkich bankomatów planetcash co moim zdaniem jest ogromnym plusem!

To chyba zależy kto czego potrzebuje, fakt planetcashów jest już dosyć dużo, ale czy nie lepszą opcją jest mieć możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów?

#8 fenikspol

fenikspol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 listopad 2018 - 08:56

Ja mam w PKO i też mam wszystko za zero, nie wiem jedynie jak jest z wypłatami z bankomatów innych banków, bo jeszcze nigdy nie wypłacałem  ale prowadzenie, przelewy za darmo 

#9 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 11:31

To chyba zależy kto czego potrzebuje, fakt planetcashów jest już dosyć dużo, ale czy nie lepszą opcją jest mieć możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów?

Jeśli tego potrzebujesz to jest ale w koncie maksymalnym musisz pilnowac wydania tych 300zł miesiecznie bo inaczej zapłacisz za karte :)

Ja mam w PKO i też mam wszystko za zero, nie wiem jedynie jak jest z wypłatami z bankomatów innych banków, bo jeszcze nigdy nie wypłacałem  ale prowadzenie, przelewy za darmo 

Włąsnie te wypłaty z innych bankomatów sa bardzo przydatne, bo nawet jak nasz bank ma sporo własnych urządzeń to czasem może sie zdarzyć ze będzie np. jedynie planetcash... i problem. Szczególnie w miejscowościach nadmorskich tak się zdarza.

#10 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 21:57

To są kredyty które wraz ze spłacaniem kolejnych rat pozwalają na zaciągnięcie drugiego kredytu odpowiednio mniejszego. Chyba dobrze pamiętam.

To ciekawa opcja. Bank BGŻ daje taka możliwość zaraz po założeniu konta , to ta promocja. Zazwyczaj musisz prowadzić konto parę miesięcy 

Warto by spojrzeć do umowy , lub sprawdzić . Taka niewiedza może Cie kosztować pare zł na wyjeździe 

#11 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 11:15

Czy są jakieś nagrody za założenie konta?

#12 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 21:39

To ciekawa opcja. Bank BGŻ daje taka możliwość zaraz po założeniu konta , to ta promocja. Zazwyczaj musisz prowadzić konto parę miesięcy 

A myślisz, że to zawsze mają taką 'promocję' że od początku można wziąć kredyt? Czy to jakaś tymczasowa akcja?

Warto by spojrzeć do umowy , lub sprawdzić . Taka niewiedza może Cie kosztować pare zł na wyjeździe 

Oj prowizje za granica, potrafią być mordercze, a potem płaczemy jak stan konta sprawdzamy :D

#13 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 14:56

A myślisz, że to zawsze mają taką 'promocję' że od początku można wziąć kredyt? Czy to jakaś tymczasowa akcja?

Ja bym tego promocją nie nazwał, bo nie dostanie kredytu ktoś kto nie ma zdolności. Możesz się ubiegać o jego dostanie po założeniu konta maksymalnego w bgż.

Oj prowizje za granica, potrafią być mordercze, a potem płaczemy jak stan konta sprawdzamy :D

Jak się jest tak mądrym żeby wypłacać kasę za granicą bez posiadania darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów to cóż... 

#14 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 00:08

Ja bym tego promocją nie nazwał, bo nie dostanie kredytu ktoś kto nie ma zdolności. Możesz się ubiegać o jego dostanie po założeniu konta maksymalnego w bgż.

Ale tak od razu po założeniu konta? Bank nie czeka żeby sprawdzić czy jesteś 'dobrym' klientem?

Jak się jest tak mądrym żeby wypłacać kasę za granicą bez posiadania darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów to cóż... 

No racja, bolą prowizję. Ale trzeba za wczasu mysleć i założyć konto gdzie będzie to jakoś rozwiązane, że za darmo wypłaty będą.

#15 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:33

Czy są jakieś nagrody za założenie konta?

Nagrodą jest darmowe konto - przynajmniej w przypadku bgz ;)

Ale tak od razu po założeniu konta? Bank nie czeka żeby sprawdzić czy jesteś 'dobrym' klientem?

Napisałem, że możesz się ubiegać o taki kredyt, a nie że go dostaniesz ;) Jak spełnisz warunki, pewnie związane ze zdolnościa kredytową, to ci dadzą. 

#16 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 21:41

Najlepiej poszukać w porównywarce, na pewno są takie konta.

#17 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 20:28

#18 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:07

Ale trzeba szukać pod odpowiednimi kryteriami, bo porównania są robione np. "najtańsze prowadzenie konta" "najlepsze oprocentowanie" itp. Trzeba wiedzieć pod jakim względem chcemy najlepsze konto.

#19 kubka

kubka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:04

Ale trzeba szukać pod odpowiednimi kryteriami, bo porównania są robione np. "najtańsze prowadzenie konta" "najlepsze oprocentowanie" itp. Trzeba wiedzieć pod jakim względem chcemy najlepsze konto.

najlepiej pod wszystkimi na raz . Łącznie prowadzenie, z karta i wypłatami. Często jest tak ,że jedno z jest darmowe , a za inne płacisz 

Nagrodą jest darmowe konto - przynajmniej w przypadku bgz ;)

Napisałem, że możesz się ubiegać o taki kredyt, a nie że go dostaniesz ;) Jak spełnisz warunki, pewnie związane ze zdolnościa kredytową, to ci dadzą. 

Oferta jest spoko. Nie widziałem podobnej, tym bardziej w dobrym oprocentowaniu 

#20 angielka24

angielka24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 12:50

Proszę bardzo :) http://pozyczka-onli...obiste-ranking/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych