Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklamowanie ciuchów

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 10 maj 2018 - 09:15

Cześć, kupiłam już trzecie spodnie w jednym z bardziej renmowanych sklepów sieciowych i niestety ale trzeci raz bubel. A najtańsze nie są. Pani mi w sklepie powiedziała że rozciągnięcie JEANSU po jednym założeniu nie podlega reklamacji. Wiem, że na pewno więcej tam nie kupie ale cchciałabym też jakoś sprawę dociągnąć do konca i zmusić ich chociaż do rozpatrzenia mojego stanowiska bo póki co Pani mowi nie bo nie i wcale tego nie chce przyjąć, jakby nigdy nic.

#2 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:29

Złóż reklamację pisemnie powołując się na zgodność towaru z umową.

#3 iza.drozd

iza.drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 10 maj 2018 - 11:22

No ale w sumie Pani w sklepie racji trochę ma. Jeansy zawsze rozciągają się po założeniu.

#4 Guest_ofeelia

Guest_ofeelia
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 13:40

Po jednym założeniu o co najmniej dwa rozmiary? No ciekawe bardzo... Ja miałam dokładnie taką samą sytuację. Przyjemna bawełna, wygodna. Myślałam, ze coś to spowodowało, miałam inne które po praniu jakby "wracały" do pierwotnej sztywności. Tym razem nie - jest to po prostu felerny produkt i tyle. Od tamtej pory budżet na spodnie niższy o wiele, nie ufam nawet tym super sklepom bo to właśnie z takiego było i tez reklamacji nie uznano.

#5 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 maj 2018 - 11:03

No dokładnie taka sytuacja jak u mnie

#6 Guest_JustynaAka

Guest_JustynaAka
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 21:33

I uważasz, że kupowanie spodni na bazarze rozwiąże Twoje problemy? :D tam jest może i taniej ale na pewno nie tanio a już na pewno nie dobrze jakościowo.

#7 Guest_sumno

Guest_sumno
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 21:37

Serio to piszesz? Nie trzeba na bazarze od razu kupować. Jest mnóstwo sklepów w internecie, gdzie ceny są o wiele niższe niż nawet w sieciówkach za normalne rzeczy - nie te najtańsze, bo to do niczego się nie nadaje. Poza tym jakościowo nie odbiegają od dobrych firm. Ja na przykład kupuję w www.fabrykajeansow.pl i jestem bardzo zadowolona tak z materiałów użytych, jakości szycia, a cen tym bardziej!

#8 Guest_BellaVita

Guest_BellaVita
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 22:14

co jeszcze w tym sklepie mogę pochwalić, a zamawiałam już 3 razy, to za każdym razem rozmiar jest b.dokładnie wymierzony i podany. raz miałam problem ze szczegółami przed zakupem, to bardzo uprzejmie obsługa mi odpisała dość sprawnie, bez jakiegoś zwlekania czy problemów. wszystko w najlepszym porządku.

#9 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:15

Reklama ubrań będzie z całą pewnością znacznie skuteczniejsza poprzez wykorzystanie social media. Sam sporo inwestuje w taki marketing internetowy i zajmuje się tym dla mnie https://solv.pl/uslugi/, znają się na tym i dobrze potrafią tworzyć tego typu reklamy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych