Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 pro3l8m

pro3l8m

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 02 marzec 2020 - 12:54

Jak szukałem sobie najtańszego OC to zasugerowałem się tym rankingiem https://www.mfind.pl...sze-oc-ranking/ i powiem szczerze, że taniej nie znalazłem później niż jak tutaj mi wyszło więc chyba musi być rzetelny ten ranking. Płacę obecnie 300zł mniej na rok, bo zmieniłem ubezpieczyciela. Niby mała kwota dla wielu osob może się wydawać ale dla mnie to dużo. 

#102 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 19:08

Zacznij poszukiwania od porównywarki Cuk, gdzie porównasz mnóstwo ofert ubezpieczycieli i dobierzesz pakiet ubezpieczenia odpowiedni do Twoich potrzeb.

#103 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 13:55

OC wiadomo, jest to obowiązkowe ubezpieczenie. Niezależnie więc gdzie kupimy, warunki będą takie same. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku ubezpieczenia AC. AC jest ubezpieczeniem nieobowiązkowym, sami więc musimy dokonać wyboru które elementy ubezpieczenia są dla nas istotne i co najważniejsze, na jaką maksymalnie kwotę chcemy ubezpieczyć samochód. W sprzedaży są też polisy typu soft AC, czyli ubezpieczone mogą być wybrane elementy jak np tylko szyby czy tylko lusterka.

AC warto kupować w pakiecie z OC, w jakimś dobrym, sprawdzonym TU. Np Compensa powinna być ok. OWU oraz koszta można dopytać bezpośrednio u nich na stronie: https://www.compensa.pl/

#104 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 06 sierpień 2020 - 09:43

Podejmuję spore ryzyko w biznesie, miałem w życiu kilka nieciekawych historii związanych z kradzieżami i postanowiłem się profesjonalnie zabezpieczyć. Skorzystałem z marketubezpieczen.eu/ i jestem zadowolony. Po prostu pierwsi mi się wyświetlili, pod kątem porównywania ofert ubezpieczeniowych, formularz czytelny, online lub stacjonarnie można umowę dopiąć. To dużo zmienia pod kątem wiarygodności.

#105 patrol414

patrol414

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 sierpień 2020 - 17:55

Jeśli szukacie ubezpieczenia OC samochodu to polecam https://cupomat.pl

Po wypełnieniu formularza doradca oddzwania z najkorzystniejszą ofertą, mi wyszło taniej niż na popularnych porównywarkach.

#106 zepsutany

zepsutany

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2021 - 18:25

Ja mam z kolei inny dylemat, gdzie najtanmiej ubezpieczyć auto specjalnego przeznaczenia - lawetę do przewożenia pojazdów, prowadzę pomoc drogową w Radomiu, i to co ostatnio wymyślono w kwestii ubezpieczenia tych pojazdów to jakiś koszmar, wcześniej były traktowane jako normalne ciężarówki a teraz :|

#107 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 22:23

Korzystałam z kalkulatora mfind.pl mają dobre ceny, w teraz przy zakupie OC+AC otrzymuje się 100 zł cashbacku. 

#108 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 30 maj 2021 - 12:06

Beesafe ma tanio, a do tego jak sobie wyliczysz oc to możesz wziąć udział w konkursie i wygrać Suzuki Samurai.

#109 doradcabeesafe

doradcabeesafe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2021 - 19:45

Witam!

W ramach kampanii informacyjnej mam zaszczyt zostać Waszym Doradcą Online.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące naszej najnowszej promocji - wakacyjnego Assistance oraz całej oferty ubezpieczeniowej.

Zachęcam do podjęcia dyskusji.

Pozdrawiam,

Radosław,

Doradca Online Beesafe

#110 doradcabeesafe

doradcabeesafe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2021 - 19:47

Beesafe ma tanio, a do tego jak sobie wyliczysz oc to możesz wziąć udział w konkursie i wygrać Suzuki Samurai.

Witaj, Radek!

Czy wziąłeś udział w naszym konkursie? :)

Pozdrawiam,

Radosław,

Doradca Online Beesafe

#111 Guest_Offroad

Guest_Offroad
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2021 - 16:53

O tak, ja wziąłem udział! Akurat kończyło mi się ubezpieczenie. Kiedy wyniki?

#112 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2021 - 17:33

O tak, ja wziąłem udział! Akurat kończyło mi się ubezpieczenie. Kiedy wyniki?

Też właśnie czekam na wyniki tego konkursu, mam nadzieję, że niedługo będą!

#113 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 09 czerwiec 2021 - 20:27

Też właśnie czekam na wyniki tego konkursu, mam nadzieję, że niedługo będą!

A czy orientujecie się gdzie one będą publikowane? Mam nadzieję że może uda się wygrac  :D

#114 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 766 postów

Napisano 13 lipiec 2021 - 08:54

Taka rada - jeśli będziesz nim dużo jeździć sam, to weź Assistance. Nie jest to duża dodatkowa kwota w ciągu roku, a ratuje życie czasami w trasie (a nawet pod blokiem jak samochod nie odpala, a trzeba go wstawić do mechanika) jak coś się stanie i trzeba scholowac samochod, zmienić koło czy odpalić akumulator. Nie ma problemu z obdzwanianiem rodziny i wszystkich znajomych z prośbą o pomoc.
Jesli chodzi o poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe to moim zdaniem dobrą ofertę na dzień dzisiejszy ma Compensa https://www.compensa.pl/ - mają dość szerokie pakiety ubezpieczeń, a cenowo również nie jest tak drogo jak porównywałam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych