Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

97 odpowiedzi w tym temacie

#61 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 316 postów

Napisano 25 październik 2018 - 10:16

No takich portali jest sporo jak widać. Najpopularniejszy jest Rankomat, ale na pewno warto sprawdzać inne, bo w końcu tu chodzi o naszą oszczędność. 

#62 Guest_Michał11

Guest_Michał11
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 20:59

Do rocznej polisy w Cuk.pl dostaje się  pakiet pomocy prawnej, który przyda się w każdej sytuacji

#63 Guest_Michał011

Guest_Michał011
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 12:58

Kalkulator Cuk jest pomocny przy szukaniu najtańszego OC

#64 Guest_sławek

Guest_sławek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:15

A ktoś sprawdzał może ostatnio które ubespieczenie OC jest najtańsze? Mam miesiąc na to żeby się zdecydować czy zostaję czy przenoszę się do innego towarzystwa ubezpieczeniowego

#65 Guest_sebo

Guest_sebo
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 12:57

Sprawdziłeś w rankingach OC/AC jakie warunki oferuje to towarzystwo? Żeby się nie okazało że dostałe się z deszczu pod rynne.

#66 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 15:52

Jednak w przypadku ubezpieczeń samochodowych to dużo zależy od stażu i wypadków...a najlepiej od ich braku :) Jak ktoś przez lata jeździ bezwypadkowo to w końcu się doczeka składek które nie będą aż tak bardzo dociążały budżetu. Druga rzecz to na pewno porównywanie ofert, sam korzystałem już dwa razy ze strony rankomat.pl i sobie chwalę. Można na takim porównaniu realnie zaoszczędzić, u mnie to było blisko 30 procent ostatnio, a więc konkret a nie jakieś grosze.

#67 pieknyolek

pieknyolek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 01 luty 2019 - 13:35

Jeżeli macie problemy ze znalezieniem odszkodowania to polecam zajrzeć na stronę https://www.najlepsz...ezpieczenie.pl/i tam poszukać czegoś ciekawego. Jak sama nazwa wskazuje posiadają tam tylko najlepsze oferty ubezpieczeń. ;)

#68 Guest_Michał36

Guest_Michał36
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 14:13

CUK ma dobry kalkulator do porównywania polis, wyszło mi w tym roku najtaniej

#69 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 00:39

Ja polecam: liczpolise.pl

#70 Guest_Michał31

Guest_Michał31
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 12:28

Tylko porównanie różnych ofert gwarantuje najniższą cenę, więc ja porównuję OC w Cuk

#71 mil0sz

mil0sz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 12:38

To rzeczywiscie wyszlo troche nieciekawie. W takim przypadku pozostaje tylko jedno .. znalezc jakas chetne osobe aby zostala wspolwlascicielem ze swoja znizka. Jesli masz juz duze doswiadczenie to nie bedzie wiekszego problemu namowic jakiegos znajomego albo kogos z rodziny :) W moim przypadku po kilku latach przesiadlam sie na swoje wlasne. Moge podzielic sie wskazowkami jak to zrobic bo zapewne wiekszosc osob szuka ofert po lokalnych biurach. Ja nigdy za nimi nie przepadalam gdyz mieli tam zazwyczaj bardzo okrojona oferte .. do wyboru wlasciwie 2-3 ubezpieczyli dajacych najwyzsze prowizje i tyle. Szukajac alternatyw, moj znajomy mnie nakierowal na pewien tor - porownywarki OC online. Poszepralam troche w sieci i okazalo sie, ze na rynku dostepne jest ponad 60 roznych firm .. w tym momencie mozna mowic o jakims wyborze :) Od kilku lat korzystam z generali oc - https://www.mfind.pl/generali-oc/bo zawsze maja dla mnie przygotowana atrakcyjna oferte .. w zaden sposob nie odstajaca od konkurencji. Polecam wszystkim takie elastyczne podejscie do tematu.

#72 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 11:56

Jeśli szukacie polisy OC i AC, to ja zachęcam Was do sprawdzenia, ile zapłacicie za ubezpieczenie na https://moje.pzu.pl;) Jeśli wolicie spotkać się z agentem i porozmawiać o polisie, to na spotkanie możecie umówić się tu: https://bit.ly/2LgSQ6b :D

#73 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 13:30

Warto zwrócić uwagę, że w wielu kwestiach samo ubezpieczenie OC może okazać się niewystarczające. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kra-dzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

#74 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:23

Łatwo można prześledzić różne oferty ubezpieczeniowe przez kalkulator-oc-ac.auto.pl. Wygodna porównywarka, wystarczy poświęcić mniej niż 10 minut żeby mieć czarno na białym wyliczone składki w kilkudziesięciu różnych miejscach. Nie ma innej opcji żeby nie przepłacić, trzeba na spokojnie sobie usiąść i porównać różne oferty, zamiast zamawiać OC w pierwszej z brzegu.

#75 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 05:15

Zastanawialiście się kiedyś, czy wykupienie najtańszego ubezpieczenia jest faktycznie dla Was najkorzystniejsze? Nigdy jakoś specjalnie nie szukałam ofert tańszego ubezpieczenia, bo bardzo nie lubię załatwiać takich spraw i wygodnie mi było wykupować ubezpieczenie u tego samego ubezpieczyciela. Nigdy też jakoś specjalnie nie szukałam informacji o moim ubezpieczycielu i wychodziłam z założenia, że na pewno jest uczciwy. Niestety nic bardziej mylnego... 1,5 roku temu przez kilka miesięcy próbowałam walczyć z ubezpieczycielem o odszkodowanie, którego nie chciał mi wypłacić. Z tygodnia na tydzień miałam coraz mniejsze nadzieje, że uda mi się odzyskać pieniądze,. Na szczęście dobra dusza uświadomiła mnie, że są firmy, które zajmują się skupowaniem szkód i chyba tylko dzięki tej firmie udało mi się w końcu odzyskać pieniądze.Tutaj 

https://odkupodszkod...ace-szkody-oc/

możecie sobie poczytać o takich firmach 

#76 Lucy2000

Lucy2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:56

Zastanawialiście się kiedyś, czy wykupienie najtańszego ubezpieczenia jest faktycznie dla Was najkorzystniejsze? Nigdy jakoś specjalnie nie szukałam ofert tańszego ubezpieczenia, bo bardzo nie lubię załatwiać takich spraw i wygodnie mi było wykupować ubezpieczenie u tego samego ubezpieczyciela. Nigdy też jakoś specjalnie nie szukałam informacji o moim ubezpieczycielu i wychodziłam z założenia, że na pewno jest uczciwy. Niestety nic bardziej mylnego... 1,5 roku temu przez kilka miesięcy próbowałam walczyć z ubezpieczycielem o odszkodowanie, którego nie chciał mi wypłacić. Z tygodnia na tydzień miałam coraz mniejsze nadzieje, że uda mi się odzyskać pieniądze,. Na szczęście dobra dusza uświadomiła mnie, że są firmy, które zajmują się skupowaniem szkód i chyba tylko dzięki tej firmie udało mi się w końcu odzyskać pieniądze.Tutaj 

https://odkupodszkod...ace-szkody-oc/

możecie sobie poczytać o takich firmach 

No to jest w sumie całkiem niezłe podejście :) Ja oczywiście działam bardzo różnie i szukam takiego złotego środka. Niezłymi rozwiązaniami jeśli chodzi o ubezpieczenia są pakiety, ktore można kupić np w firmach dealerskich. To często bardzo dobre rozwiazanie jeśli chodzi o warunki.  Ja np znalazłam cos takiego - https://www.daciafin...zenia-pakietowe, Moim zdaniem wygląda to naprawdę nieźle. 

#77 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:58

Najlepiej udać się do swojego ubezpieczyciela i dokładnie zapytać co i jak.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#78 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:20

OC w wielu przypadkach może okazać się niewystarczające. Dlatego warto zabezpieczyć się wykupując pełen pakiet ubezpieczenia. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

#79 SzymoneQ

SzymoneQ

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:48

Cześć, poniżej ubezpieczenia z różnych firm, może znajdziesz coś dla siebie.   :)

Allianz Ubezpieczenie OC/AC  

Link4 Ubezpieczenie auta  

mtu24 Ubezpieczenie auta   

Proama Ubezpieczenie auta 

PZU OC Ubezpieczenie auta 

PZU AC Ubezpieczenie auta 

Super Polisa Ubezpieczenie auta 

UNIQA Ubezpieczenie samochodu

You Can Drive Ubezpieczenie auta 

#80 SzymoneQ

SzymoneQ

Nowy użytkownik